CONSIGNMENT FOR UPCOMING AUCTION
Dear clients,

please note that our office will be closed from JULY 4-22, 2022 due to holiday.

Thank you for your understanding and we wish you great holiday time.


Team Burda Auction
27.06.2022Full article >>

Právě vyšel nejnovější katalog československých bankovek od Pavla Hejzlara.

Katalog v e-shopu naleznete zde

25.06.2022Full article >>

Připravovaná podzimní Aukce 69, která proběhne o víkendu 10. a 11. září, již tradičně nabídne i pestrou nabídku raritního materiálu československé filatelie.

03.06.2022Full article >>
Do připravované dvoudenní podzimní Aukce 69 nadále přijímáme položky z oborů filatelie Československa, Protektorátu, Slovenska, Evropy či zámoří.

Naše prestižní mezinárodní veřejné sálové aukce v Praze s online přístupem přes aplikaci burdaLIVEBidding přinášejí nejvyšší zhodnocení vašeho materiálu. Dodavatelské provize se nejčastěji pohybují v rozmezí 6 % - 20 % dle zajímavosti, vzácnosti a pracnosti při zpracování.

Příjem položek bude probíhat do konce května.
Budeme potěšeni vaší nabídkou. 

Richard Burda a tým
13.05.2022Full article >>
Jako přední filatelistický aukční dům nabízíme expertní poradenství v oblasti investic ve filatelii.

Pečlivě sledujeme současné i dlouhodobé trendy na globálním filatelistickém trhu a při výběru vzácných známek do portfolií našich klientů klademe důraz především na jejich pravost, kvalitu, vzácnost a původ.

V sekci VIP Prodej naleznete aktuální nabídku zajímavých investičních položek.

Příklad realizovaného investičního portfolia v hodnotě 600.000 Kč k prohlédnutí zde.

28.04.2022Full article >>
Dear philatelic friends,

the consignment for our Autumn Public Auction 69 will be accepted to the end of May 2022 (following a prior arrangement).

12.04.2022Full article >>

První letošní dvoudenní aukce firmy Burda Auction s.r.o. se s celkovou prodejností téměř 80% a obratem přesahujícím 18 milionů Kč zařadila mezi nejúspěšnější aukce v celé historii firmy. Aukce se zúčastnilo dohromady více jak 1000 dražitelů ať již přímo na sále, online přes software burda|LIVE BIDDING nebo prostřednictvím písemných nabídek zaslaných předem. V Aukci 68 se mj. prodalo 11 položek za více než 100.000 Kč, z toho dvě za více jak 500.000 Kč. Celý článek naleznete zde.


08.04.2022Full article >>

Již necelý týden zbývá do zahájení naší jarní dvoudenní aukce s pořadovým číslem 68. Při listování aukčním katalogem je zřejmé, že tato aukce přinese ojedinělou nabídku známek ciziny, která zaujme jak tradiční sběratele, tak i investory hledající „bezpečný přístav" v současné mimořádně turbulentní době. Více informací naleznete v článku zde.

 

21.03.2022Full article >>
History

History

Burda Auction is the international auction house with more than 20 years of experience which has developed over the time into the Czech´s leading auction house for rare stamps and postal history. Every year, three or four major international auctions are held in its own auction room in the capital city of Prague. With an annual auction turnover of more than 2 million Euro, Burda Auction is the largest stamp auction house in the Czech Republic and important player on the Central Europe philatelic market.
RAREST CZECH STAMP

RAREST CZECH STAMP

Sold in Burda Auction for record price.
The unique 4-koruna Austria Coat of Arms on granite paper with inverted POSTA CESKOSLOVENSKA 1919 overprint, realized a record-breaking $448.000 USD, in our Public Auction 56.