Aukce 48 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
1296
1920 KRKONOŠE - Sněžka, koláž "Sněžka v budoucnosti"; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1297
1898 VARNSDORF (Warnsdorf) - pohled na rozhlednu Špičák v zimě, kolorovaná litografie; DA, neprošlá, na výšku, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1298
1910 JANŠTÝN - dělnická koláž "Buď práci čest!" s pohledem na sklárnu v Janštýně, kolorovaná, prošlá bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1299
1915 JIHLAVA (Iglau) - okénková pohlednice města Jihlavy, zajímavé záběry tramvaje, ulice, kroje atd., barevná, lakovaná; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
1300
1910 NÁDRAŽÍ POČÁTKY - ŽIROVNICE - 2-okénková čb pohlednice s nádražím a drezínou, dolní záběr na místní restauraci; prošlá, velmi lehký lom v pravém dolním rohu
Vyvolávací cena: Kč
1301
1918 MORAVSKÁ OSTRAVA - oslava osvobození česko-slovenského národa v Mor. Ostravě 10.XI.18, čb, poštovně prošlá, navíc vyplacena v hotovosti, raz. "Franko hotově zaplaceno" + DR MOR. OSTRAVA 1/ 24.XII.18; pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1302
1906 KOJETÍN - pijácká koláž, létající sud s pohledem na město, kolorované, prošlé
Vyvolávací cena: Kč
1303
1910 TŘEBÍČ - zimní koláž se sněhulákem a celkovým pohledem na město, kolorované, lakované; bezvadný stav
Vyvolávací cena: Kč
1304
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město; luxusní stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1305
Vyvolávací cena: Kč
1306
1890-1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s tiskem v hnědé barvě, 1x náměstí, 1x radnice a kostel; luxusní stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1307
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 7ks dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město + 5x dopisní papír s tiskem v hnědé barvě (náměstí); zachovalý stav, zajímavý konvolut, nízká vyvolávací cena
Vyvolávací cena: Kč
1308
1910 LUHAČOVICE - Polenkova restaurace, kolorované; prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč