Aukce 49 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I. / CPŘ - Předběžné celiny

182429 - 1919 CPŘ3Pa, Karel 8h s perforací do psacího stroje, dofr
1919 CPŘ3Pa, Karel 8h s perforací do psacího stroje, dofrank. čs. známkami 2h spěšná + 5h Hradčany, II.TO, DR AUSSIG/ 20.VI.19; zachovalé, malý výskyt
Vyvolávací cena:
182533 - 1919 CPŘ4, odpovědní část Karel 8h dofrankovaná na R 1
1919 CPŘ4, odpovědní část Karel 8h dofrankovaná na R 15h+20h Karel 1917 a 10h Hradčany, DR a R-nálepka WALL KLOBOUK / VAL. KLOBOUKY 28.II. 19, zasláno do Brna; stopy poštovního lepidla a nepatrný lom; přesto zajímavé
Vyvolávací cena:
180323 - 1918-19 CPŘ11b, 2ks rakouské dvojjazyčné podatky Mi.TA63
1918-19 CPŘ11b, 2ks rakouské dvojjazyčné podatky Mi.TA63 jako předběžné, DR Praha TGF/ 11.XI.18 (nepřeloženo) a PRAHA 7/ 25.III.19; pěkný stav
Vyvolávací cena:
179046 - 1919 CPŘ11a, rakouská podatka Mi.TA63 jako čs. předběž
1919 CPŘ11a, rakouská podatka Mi.TA63 jako čs. předběžná, DR PRAHA 3/ 16.XII.18; nepřeložená, pěkný stav
Vyvolávací cena:
182430 - 1919 CPŘ11b, rakouská dvojjazyčná podatka Mi.TA63 jako p
1919 CPŘ11b, rakouská dvojjazyčná podatka Mi.TA63 jako předběžná, znárodněné DR PARDUBICE 13/6 19; bez přeložení, bezvadné
Vyvolávací cena:
181411 - 1919 CPŘ20, uherská mezinárodní dopisnice 10f červená
1919 CPŘ20, uherská mezinárodní dopisnice 10f červená s orámováním a datem 1917, Mi.P63, dofr. zn. Hradčany 5h s uherským DR RÓZSAHEGY 919 Aug.29., adresováno do Bratislavy; bez poškození, zk. Kv, velmi malý výskyt!
Vyvolávací cena:
180225 - 1918-19 CPŘ35, 36, sestava 2ks souběžných dofr. uherský
1918-19 CPŘ35, 36, sestava 2ks souběžných dofr. uherských dopisnic 8f a 10f, doplněno 2ks větších dílů uherských peněžních poukázek, DR CSASZA, LOSZONC, POZSONY, GALGÓCZ; zachovalé
Vyvolávací cena: