Aukce 49 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Kajmanské ostrovy
1041
1938-48 SG.115-126a, Jiří VI. - Motivy ¼P-10Sh; kompletní série, hodnota 10Sh zoubkování 14, levná ¼P poškozena, kat. £100
Vyvolávací cena: Kč
1042
1950-64 SG.135-147, 148-161, 165-179, sestava 3 kompletních sérií Jiří VI. a Alžběta II.; kat. £152
Vyvolávací cena: Kč
Aukce 49 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Kajmanské ostrovy - Informace
Kajmanské ostrovy, které se nachází v západní části Karibiku, byly od 17. století součástí britského impéria. První poštovní známky byly vydány v roce 1900 v tiskárně De La Rue.