Aukce 49 / Historické dokumenty, mapy / Historické mapy
1560 MAPA KRÁLOVSTVÍ ČESKÉHO podle Sebastiana Münstera (1488-1522), německý text, dřevoryt, rozměr 35x26cm; výborný a zachovalý stav, zajímavé nabídka
Vyvolávací cena: Kč
1505
1650 CHEB mapa města Cheb (Eger), mědirytina, s německou legendou, autor M. Merian, rozměr 36x32cm; výborný stav bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1506
1740 MAPA MARKRABSTVÍ MORAVSKÉHO mapa Markrabství moravského, vydání Le Rouge, mědirytina, rozměr 19,5x26cm
Vyvolávací cena: Kč
1507
1862 KATASTRÁLNÍ MAPA obce HORA SVATÉHO ŠEBESTIÁNA, litografie, tisk Praha; podlepená, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč