Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Aukce 51 / Pohlednice / Motiv
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
+1
1912 Wiener Werkstaette No.962, Neujahr; na výšku, prošlá, sign. Fritz Lövensohn, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1919 PRAHA, Z Trojského zámku, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1897 MUCHA Alfons (1860–1939), Collection JOB; neprošlá, na zadní straně dv - stopy po nalepení, jinak velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1909 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné město Ivančice; neprošlá, luxusní stav, zcela neobvyklý větší formát pohlednice, mimořádně zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1913 MUCHA Alfons (1860–1939), Krajinská výstava v Ivančicích; neprošlá, vynikající stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1714
+1
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; neprošlá, výnikající stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Č.S. Y.W.C.A. (Weill.159); prošlá, lehce odřené růžky, jinak velmi dobrý stav, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Polibek jara, 2ks, česká a německá jazyková mutace; německá verze prošlá, dv na rubu v adresní části, česká verze neprošlá, lehká patina; celkově velmi zajímavé a vzácné
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1921 MUCHA Alfons (1860–1939): Fresky - Obecní dům - Svornost slovanských národů; dvě různé, neprošlé, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Jubilejní sjezd, výstava a festival Pěvecké obce československé 1928; neprošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1719
+2
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanksá epopej, kompletní sestava 6ks pohlednic v originální obálce; neprošlé, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1721
1928 MUCHA Alfons, SLAVIA - Vzájemně pojišťovací banka v Praze, propagační pohlednice banky s postavou Slavie, prošlá; velmi dobrý
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1937 MUCHA Alfons (1860–1939), Padesát let Sokola v Ivančicích, na přední straně pohlednice vlastnoruční autorův podpis s datací 20.VI.37; oba dolní rohy zastřiženy, přesto mimořádné a dekorativní, vhodné do sbírek a exponátů pohlednic i autografů
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1723
1937 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia, vzájemně pojišťovací banka; neprošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1724
1901-1930 Josef Šváb č. 126 "Na té louce zeleny..." a č. 601 "Veselé velikonoce"; sestava 2 pohlednic, navíc žertovná Legitimace k volné jízdě na všech drahách v Čs. republice"; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1913 SUŠICE NA ŠUMAVĚ - židovský hřbitov, jednozáběrová; neprošlá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1726
+1
1900 Dívka v klobouku s hlavičkami obdivovatelů, koláž, barvená lito, DA; v levém dolním rohu slabší lom
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1727
+1
1918 PŘÍJEZD PREZIDENTA MASARYKA DO PRAHY sestava 3ks, poštovně prošlých v dubnu 1919; pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1728
1908 FRANZ JOSEF I. - Lovecký motiv, 8-okénková čb koláž 1848-1908; na výšku, neprošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1729
+1
1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v uniformě, FJ na koni a FJ v mysliveckém, barevné, malované, reprodukce sign. Ch. Scolik, nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1730
+1
1910 FRANZ JOSEF I. - kolorovaná pohlednice s císařem a s částí partitury "Unsere Kaiser"; neprošlá, hezké
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1731
19189 SLOVENSKO / USZOR - KVĚTOSLAVOV fotopohlednice železniční drezína před nádražní budovou s vojenskou posádkou; odřené a 1x zlomený rúžek
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1732
1900 HODOLANY - ROLSBERK (dnešní část Olomouce) skupinový záběr na místní sbor dobrovolných hasičů v uniformách, čb; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1733
+4
sestava 19ks kreslených rakouských Oficiálních pohlednic ČK, obsahuje čísla, Nr.75, 199, 207, 216, 238, 254, 255, 274, 282, 312, 433, 437, 502, 509, 515, 516, 517, 560, 566 vše neprošlé, zachovalé, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1734
+2
1939-45 WEHRMACHT - polské tažení, sestava 6ks pohlednic, doplněno 2ks fotohlednic s kořistní panceřovou tecnikou, dále fotopohlednice stíhačky Focke-Wulf 190, bitevní loď Admiral Scheer (velký formát) a budova Říšského kancléřství; vše neprošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1735
1938 BŘECLAV (Lundenburg) - pohled na bunkr a most; čb fotopohlednice, neprošlá; výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1736
+1
1938 ASCH IST FREI! Heil Hitler!, propagandistická čb malovaná pohlednice, sudetská domobrana, vlajka se svastikou; neprošlá, na zadní straně vylepena známka Znak 20h s černým přetiskem "1.20", PR razítko s orlicí; výborný stav, velmi zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1737
+1
1938-39 sestava 3ks propagandistických pohlednic: Heimkehr der Deutschen Legion 1939 (Legie Kondor, Španělsko); pamětní pohlednice k 9. listopadu 1938; "Der Befreier Deutschlands 30. Januar 1933"; zajímavá sestava, 1x omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+1
1939 A. Hitler, pohled na Karlův most a Hradčany, svastika - čb propagandistická pohlednice, vzadu PR Návštěva Vůdce a Říšského kancléře 18.III.1939 (!); neprošlá, luxusní stav, mimořádně vzácné, zcela ojedinělá nabídka
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1739
+1
1939 barevná kreslená pohlednice nacistického vyznamenání s dubovou ratolestí a citátem A.H. "Es kann nur einer...", velký formát, neprošlé s příležitostným raz. PR42 k druhému výročí Protektorátu; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
+2
1939-1945 sestava 17ks propagandistických pohlednic, převážně kolorované, např. slavní generálové, 2x letecké apod.; celkově velmi dobrý stav, hodnotný set
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1741
1940 A. HITLER - propagandistická portrétní pohlednice, signováno W. Limpert, vydáno Pomocným fondem německého sportu; neprošlá, luxusní stav, velmi vzácné
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1742
+1
1940 JIHLAVA (IGLAU) - IGLAUER STADTFEIER - městská slavnost, propagandistická pohlednice, na zadní straně PR IGLAU / 50. JAHRE IGLAUER BERGHAUER-ZUG; výborný stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1743
1940 propagandistická barevná kreslená pohlednice BMB ČMD / Vzájemnou spolupráci dosáhneme úspěchů!, velký formát, neprošlé, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1744
1955-1965 SSSR / sestava 10 propagandistických kolorovaných pohlednic, mj. Lenin, Kosmos atd.; výborný stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1745
+1
195-1910 PNEUMATIKY sestava 3 reklamních pohlednic, mj. Continental-Pneumatic (závodní vůz); Reithoffer´s Pneumatic a Metzeler Pneumatic; vše DA, prošlé, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1746
+1
1917-1925 SOKOL / UHERSKÝ OSTROH sestava 6 čb fotopohlednic ze cvičení Sokola v U. Ostrohu, navíc doplněno o sokolský průkaz pro členku místního Sokola v U. Ostrohu; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
1747
1907 Jubilejní akademie českého šermířského klubu v Praze 1907, vyobrazení členů klubu; neprošlá
Vyvolávací cena: Kč
U:A5