Aukce 53 / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory
1359
1947 FDC Sv. Vojtěch s kompletní sérií Pof.450-452, zasláno jako R do Turecka; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1948 FDC 1C/48n Všesokolský slet - alegorie, vylepeny zn. Pof.475-478 Všesokolský slet - portréty!; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1948 ministerská FDC M 4/48, Kroměřížský sněm, vylepeny zn. Pof.479-480, vzadu Ministr pošt a pořadové číslo 352, strojem vypsaná adresa, kat. 900Kč
Vyvolávací cena: Kč
1948 ministerská FDC M A/46, Beneš / Hradčany - černofialová, vylepeny zn. Pof.443-446, PR PRAHA 29/ NS, vzadu číslo "104"; v dolním okraji promáčknutý papír
Vyvolávací cena: Kč
1364
1948 ministerská FDC M B/48, Gottwald, vylepny zn. Pof.485, 486 a 488, červené PR, strojem psaná adresa, vzadu Ministr pošt a č. 308; včetně obsahu
Vyvolávací cena: Kč
1365
1948 ministerská FDC MC 48, Gottwald, vzadu Generální ředitel pošt, adresovaná na poslankyni A. Hodivou Spurnou, s průvodním dopisem podepsaným Gen. ředitelem Ing. Laipertem; mírně odřené rohy obálky - dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1948 ministerská FDC M C/48, Gottwald, vylepny zn. Pof.485, 486 a 488, červené PR, bez adresy, vzadu Generální ředitel, včetně průvodního dopisu s podpisem Gen. ředitele Ing. Laiperta
Vyvolávací cena: Kč
1367
1948-52 sestava 2ks FDC, 1B/48 + 26/52, obě s odlišným počtem razítek
Vyvolávací cena: Kč
1368
1951-61 sestava 8ks FDC, vylepeny zn. s výraznými deskovými vadami, např. emise Rok české hudby 1954, Ptáci 1959, Motýli 1961
Vyvolávací cena: Kč
1369
1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn. Pof.648 s deskovou vadou DV 33/1 - seříznutý háček nad "Č"
Vyvolávací cena: Kč
1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn. Pof.650 s deskovou vadou DV 40/1 - reflektor
Vyvolávací cena: Kč
1371
1961 neoficiální FDC, neohlášená obálka vyfr. aršíkem Pof.A1216, 2x PR PRAHA/ 18.XII.1961/ PRVNÍ DEN VYDÁNÍ/ PRAGA 1962, poštovně nepoužitá, formát obálky 227x162mm, modrý a červený přítisk na obálce; horní okraj mimo aršík poškozený, přesto zajímavé, katalogy neuvádějí
Vyvolávací cena: Kč
1372
1971 FDC 8A+B/71, 50. výročí KSČ, 2x FDC, obě s odlišnou kombinací vylepených známek Pof.1898 a 1899
Vyvolávací cena: Kč
1373
1973 FDC 21A/73n, Den čsl. známky, vylepena zn. Pof.K2060 se 2 kupóny
Vyvolávací cena: Kč
1374
1974-84 sestava 3ks FDC, vylepeny zn. Pof.2081, 2422 a 2627 s výraznými deskovými vadami
Vyvolávací cena: Kč
1375
1978 sestava 3ks ministerských FDC: M 24/78, Den známky + M A/71 a M B/71, 50 let KSČ, s odlišnou kombinací vylepených zn.
Vyvolávací cena: Kč
1953 sestava 7ks různých celistvostí z 5., 6., 8., 10., 11., 12. a 19.6.: mj, tiskopis z 1. dne "nové měny" vyplacený neplatnou známkou, dále dopisnice, pohlednice, dopis v další přepravě, R-dopis, Ex-dopis a ústřižek balíkové průvodky; různé frankatury, běžná jakost
Vyvolávací cena: Kč
1953 sestava 7ks různých celistvostí z dnů 3., 6., 9., 11., 12. a 16.6.: mj. tiskopis vyplacený OVS, dopisnice, dopis v místě, dopis v další přepravě, balíková průvodka bez levého ústřižku, zadní strana dopisu z ciziny s pečetkou arabského původu zatíženého doplatným s vylepenými doplatními zn. dva dny po jejich stažení z oběhu(!), pohlednice s pestrou frankaturou, PADĚLEK ke škodě sběratelů - označeno; různé frankatury, běžná jakost
Vyvolávací cena: Kč
1945-1946 ZAJATECKÉ A PRACOVNÍ TÁBORY, Vojenský zajatecký tábor Znojmo, předtištěný odpovědní lístek zaslaný z Polska do tábora; Pracovní středisko Němců - Ostrava Radvanice, 2ks; Pracovní tábor v Úpici, kruhové raz. na R-dopise; Velitelství zajateckého tábora v Pacově, řádkové raz. na R-dopise; různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč