Archiv aukcí / Aukce 53 / Faleristika

Počet zobrazení: 1841
  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-7 z 7]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1512
192020 / 1512 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1860 Leopoldův řád 1808, rytířský kříž s válečnou dekorací, bronz zlacená, smalty, označeno Rozet & Fischmeister, puncováno "hvězdička", Marko.052d; vada smaltu, včeně originální etue fy "Rothe & Neffe, Wien, K.u.K. Kammer-Juweliere"
Zařazeno : Faleristika / Rakousko-Uhersko, U:O5
20 000
21 000
+5,00%
1513
192015 / 1513 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou, bronz zlacená, smalty, značeno V. Mayer & Söhne in Wien, puncováno hvězdička, Marko.098e, včetně originální značené etue s nápisem F.J.O.
9 000
17 000
+88,89%
1514
192009 / 1514 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1849 Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, Militaer Verdienskreuz III. Klasse 1849, bronz stříbřená a zlacená, smalty, neznačeno, Marko.136m; včetně původní etue ve velmi dobrém stavu
1515
192014 / 1515 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:4
1849 Záslužný kříž 1849, zlatý s korunou na vojenské stuze, zlato, smalty, značeno RS, puncováno, Marko.138c; včetně originální etue
6 000
+8,33%
1516
192007 / 1516 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1873 Válečná medaile 2. December 1873, bronz zlacená, Marko.364, včetně původní etue (!) ve velmi dobrém stavu
+160,00%
1517
192016 / 1517 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1916 Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, Marko.146a, včetně firemní originální etue v bezvadném stavu
+6,67%
1518
191565 / 1518 - Faleristika / Československo / ČSR 1918-1992
F:5
1960-1980 [SBÍRKY] sestava 5ks vyznamenání Čestný odznak SNB, Zasloužilý pracovník ND, Nejlepší pracovník dopravy, stříbrný (lokomotiva), Vzorný střelec LM, Čestná hvězda LM, vše v původních etujích, doplněno sestava 3ks tiskařských štočků - kašety filatelistických výstav, 3-obrazový štoček "Filatelistické výstavy v Riegrově kraji 1935", další "Semily III. výstava poštovních známek 1940" a "Výstava pošt. známek Semily 1946"
Zařazeno : Faleristika / Československo / ČSR 1918-1992, U:K

SBĚRATEL
23.11.2017 08:20
:: ok ::