Aukce 54 / Pohlednice / Motiv / Muchovky

193367 - 1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učite
1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena:
193272 - 1913 MUCHA Alfons (1860–1939), Krajinská výstava v Ivan
1913 MUCHA Alfons (1860–1939), Krajinská výstava v Ivančicích; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena:
193271 - 1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Polibek jara, čb reprodukc
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Polibek jara, čb reprodukce původního kamenotisku, český text; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena:
193273 - 1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.16
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.164-165, 167, 170-171, 173), kompletní soubor 6ks pohlednic, luxusní stav
Vyvolávací cena:
193270 - 1926 MUCHA Alfons (1860–1939), Diplom ústřední Matice
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), Diplom ústřední Matice školské; čb, neprošlá, pěkný stav, velmi vzácné
Vyvolávací cena:
193623 - 1926 MUCHA Alfons (1860–1939), SLAVIA  vzájemně pojišť
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), SLAVIA vzájemně pojišťovací banka, propagační pohlednice banky s postavou Slavie; prošlá, patina, 1x zlomený růžek
Vyvolávací cena:
194133 - 1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (W
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (Weill.161); nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
193274 - 1900-1935 [SBÍRKY]  MUCHA Alfons (1860–1939), mimořádn
+18
1900-1935 [SBÍRKY] MUCHA Alfons (1860–1939), mimořádný soubor 34ks různých pohlednic, z toho mj. 4ks francouzská provenience, dále např. Vzpomínka na rodné město Ivančice; Výstava ve Vyškově 1902; Slepecký spolek; Slovanská epopej atd.; různá, většinou však dobrá - pěkná kvalita, 12ks prošlé, doporučujeme prohlídku!
Vyvolávací cena: