Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice
3973
1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských vojáků; neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3974
1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3975
1937 Pohřební vůz Pohřebního ústavu hl.m.Prahy s posádkou, čekající v průjezdu lánského známku na odvezení zemřelého prezidenta TGM, datováno 17.9.1937, sign. Vladimír Kedrovič, Indusfoto, vzadu popis,čb fotopohlednice, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč