3950
1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená, zlacená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3951
1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, velmi lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3952
Vyvolávací cena: Kč
3953
1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3954
1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3955
Vyvolávací cena: Kč
3956
Vyvolávací cena: Kč
3957
Vyvolávací cena: Kč
3958
1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litografie; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3959
Vyvolávací cena: Kč