Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Reklama
3886
1939 propagační pohlednice Slovenského štátu; VF, prošlá, příležitostné razítko Trnava/ autopošta 13.VIII.39, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3936
Vyvolávací cena: Kč
3937
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen, Kneippovy pilulky, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3938
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Grennessel-Haarwasser, kopřivová vlasová voda faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3939
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's reine Heilseifen, blahodárné mýdlo faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3940
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3941
Vyvolávací cena: Kč
3942
1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3943
1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, "Český Kneipp", litografie; neprošlá, odřené okraje a růžky
Vyvolávací cena: Kč
3945
Vyvolávací cena: Kč