Sálová aukce 40 / Pohlednice / Motiv
1634
1919 PRAHA, Dům v Karlové ulici, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1635
1919 PRAHA, Nerudova ulice, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1636
1919 PRAHA, Z Malé Strany, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1637
1910 KIRCHNER Raphaël, kolorovaná pohlednice Mikado; na výšku, prošlá, DA, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1638
1910 KIRCHNER Raphaël, kolorovaná pohlednice San Toy; prošlá, DA, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1639
Vyvolávací cena: Kč
1640
1908-1913 ZEPPELIN sestava 4ks pohlednic se vzducholoděmi, mj. Zeppelin II über Zeitz, fotopohlednice Zeppelin IV.; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1641
+19
1914-1918 [SBÍRKY] RAKOUSKO-UHERSKO 1. SVĚTOVÁ VÁLKA sestava 75ks různých čb pohlednic pocházející od jednoho vojáka z fronty na jednoho adresáta, obsahuje velice zajímavé pohlednice vojenské techniky (letadlo, děla, vlaky, polní kuchyně), zákopy, vojáky + různý místopis; vše velice dobře zachováno, zajímavý celek tvořící jeden příběh, uloženo v zásobníku na pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
1642
1939 A. Hitler, jubilejní pohlednice k 50. narozeninám, vzadu otisk protektorátního PR, velký formát; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1643
1907 EMANUEL BĚLSKÝ - c.k. dvorní dodavatel oděvů a stejnokrojů Kutná Hora, čb. koláž v upomínku 30. letého trvání závodu s fotkami majitelů a obchodů v KUTNÉ HOŘE, CHRUDIMI, PARDUBICÍCH, MOR. OSTRAVÉ, ML. BOLESLAVI, PRAZE, VÍDNI, a KROMĚŘÍŽI, neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč