Sálová aukce 40 / Faleristika / Jugoslávie
1202
Hasičský čestný kříž - Vatrogasni savez kraljevine Jugoslavije, líc barevný smalt, značeno KG Zagreb, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1204
Medaile Za statečnost "M. Obilič", 1x pozlacený OK, 1x stříbrná (bílý kov)
Vyvolávací cena: Kč
1205
Medaile za válečnou chrabrost, s převýšeným věncem, zlacený bronz, Huguenin Fréres 1921-1941
Vyvolávací cena: Kč
1207
1904 Medaile ke 100. výročí korunovace krále Petara I. 1804-1904, na malé trikolorové stužce
Vyvolávací cena: Kč
1213
1915 Pamětní medaile na přechod armády přes Albánii na soluňskou frontu
Vyvolávací cena: Kč
1216
1945 Medaile 30 let od vítězství nad fašismem 1945-1975 + medaile 40 let Jugoslávské lidové armády
Vyvolávací cena: Kč
1220
1945- Řád bratrství a jednoty se stříbrným věncem, 2. třída, č. 57874, punc, stříbro, etue
Vyvolávací cena: Kč
1221
1945- Řád partyzánské hvězdy s puškami, 2. třída, č. 22048, červený smalt, etue
Vyvolávací cena: Kč
1223
1945- Řád Za vojenské zásluhy se stříbrnými meči, 2. třída, puncováno Ag 900, originální etue
Vyvolávací cena: Kč