Sálová aukce 45 / Pohlednice / Motiv / Umělecké
1497
1899 MUTTICH Kamil (1873–1924), sestava 3ks nehotových návrhů pohlednic pro tiskařství Haas, (1x poškození v rohu) + 3 prošlé pohlednice ve finální podobě, DA, litografie; mimořádně zajímavé a vzácné
Vyvolávací cena: Kč
1498
1906 MOSER Koloman (1868-1918) - Dívka s květy, vydal Philipp & Kramer; prošlá, mírně zaoblené růžky a vpravo 2 malé hnědé skvrnky
Vyvolávací cena: Kč