Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Aukce 59 / Naše tipy
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
430
---- Kč
Tip
+1
1916 KL Viribus Unitis 1914 POUŽITÝ V LICHTENŠTEJNSKU - DR ESCHEN 5.IV.16, příchozí VADUZ 6.IV.16, dofr. na EXPRESS 5+10+10h (licht.) a 10h válečná rakouská Ferch.182; jedna 10h známka dv, jinak bezvadné, kat. min. 1.500€ (viz. Ferch. IV. díl str.433); velmi vzácná celina!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
U:A5
Vráceno
432
---- Kč
Tip
+1
1915-1917 sestava 7ks celých balíkových průvodek s přitištěným kolkem 10h, vše adresováno do Turecka či dnešní Sýrie, vyfr. vysokými frankaturami zn. Jubilejní 1908 2K a 1K, výplatní emise 1916 Znak 2K a 3K, různá podací DR WIEN, TRAUN, ZABLOCIE, PRAHA; vše zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
U:A5
Vráceno
433
8 500 Kč
Tip
+53
1875-1935 [SBÍRKY] AKUMULACE RAKOUSKÝCH CELIN sestava více jak 600ks dopisnic, zálepek, celinových novinových pásek, obálek, obsahuje dopisnice od žluťásků po obrazové, mnohé kusy se zajímavými razítky, část nepoužitých dopisnic a obálek, z toho i vydání pro Levantu, jazykové mutace, dvojité dopisnice atd., poválečné se zajímavými frankaturami z období inflace, doplněno množstvím větších dílů poštovních průvodek; různá kvalita, uloženo ve 2 kancelářských pořadačích, pozůstalost po obchodníkovi, množství materiálu k dalšímu zpracování!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +183,3 %
U:Z
Vydraženo za: 8 500 Kč
434
3 200 Kč
Tip
+2
1900-1918 ČESKÉ ZEMĚ / sestava 32ks celistvostí s razítky z Čech a Moravy, mj. NUČICE, ŽĎÁRNÁ, MISTŘICE, DOUBRAVICE, NEUMĚTELY, JENŠOVICE, VELKÉ JEŘICE, VELKÝ ÚJEZD, NAUTONICE, TISMICE, PADRŤ, NESUCHYŇ, ÚHONICE, PODBŘEZÍ - SKALKA, ZAHÁJ, ODŘICHOVICE, ZBEČNO atd.; převážně velmi pěkné otisky razítek, bez poškození, mj. MISTĚICE s DR BÍLOVICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ 3/11 03 - kat. Gebauer -,-
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +60,0 %
U:O5
Vydraženo za: 3 200 Kč
437
2 000 Kč
Tip
+2
1901 celý nákladní list Dunajské plavby Ersten k.k. priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft s vylepeným kolkem 10h emise 1898 s perfinem "K.M." s modrým rámečkovým raz. D.D.S.G. WIEN 3/X 1901; zachovalé, pouze přehyby, perfiny na fiskálních známkách jsou velmi hledané!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
U:A4
Vydraženo za: 2 000 Kč
441
9 000 Kč
Tip
+1
1868 DDSG / Ferch.1, 17Kr jasně červená, DR WIDDIN na dopisu do KOMÁRNA (!), přídavné datové raz. 23/10; pěkný dopis s běžnými stopami stáří, kat. 500€, je známo pouze několik dopisů dunajské paroplavby přepravených až na slovenské území!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +80,0 %
U:A5
Vydraženo za: 9 000 Kč
454
3 200 Kč
Tip
+11
1915-1917 LETECKÉ ÚTVARY sestava 11ks lístků s razítky letckých útvarů, mj. FLIEGERKOMPAGNIE Nr.3, Nr.8 (3ks), Nr.11, Nr.57, SCHULKOMPAGNIE Nr.2, FLIEGER PARK Nr.8, FLIEGERETAPPENPARK Nr.4, FELDWETTERSTATION LUBLIN, 3x pohlednice s leteckou tematikou, 1x fotopohled z vojenského lazaretu; bez poškození, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
U:A5
Vydraženo za: 3 200 Kč
455
3 400 Kč
Tip
+5
1916 BALÓNOVÉ ÚTVARY sestava 5ks pohlednic, 2x prošlé s razítky balonových pozorovacích útvarů jako BALLONABTEILUNG Nr.3 a Nr.8, fotopohlednice s záběry balonů, 1x sestřelený balon s popisem, 1x oficielní pohlednice Ballonabteilung Nr.3, 1x fotopohled příslušníka balonových jednotek; zachovalé, velmi zajímavé
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +70,0 %
U:A5
Vydraženo za: 3 400 Kč
458
2 200 Kč
Tip
1918 2 spěšné tiskopisy se správnými frankaturami 3h FJ I. 1917 + 2h spěšná (bosenská) resp. 3h FJ I. 1915 (!) + 2h spěšná (bosenská), raz. ETAPPENPOSTAMT a ZENSURSTELLE BELGRAD, zasláno do Bratislavy; kat. Ferch. 500€, navíc přiložen přefrankovaný tiskopis s 5h spěšnou, na tutéž adresu a s příchozím DR; mimořádná nabídka, správně frankované spěšné tiskopisy se téměř nevyskytují
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
U:A5
Vydraženo za: 2 200 Kč
460
3 400 Kč
Tip
+15
1879-1918 [SBÍRKY] R-U FELDPOST / VYDÁNÍ ITÁLIE, MONTENEGRO, RUMÄNIEN, SERBIEN / sbírka zn. vydání FP, mnohé kompletní série většinou s nálepkou, ale i svěží a razítkované, příměs BaH; vše v 1 zásobníku A4, kat. cca 1.200€
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +13,3 %
U:Z
Vydraženo za: 3 400 Kč
461
15 000 Kč
Tip
+69
1914-1918 [SBÍRKY] KuK FELDPOST - VELKÁ AKUMULACE CELISTVOSTÍ sestava více jak 2000ks lístků, pohlednic a dopisů s razítky RU polní pošty, obsahuje mnohé číslicová razítka, různá útvarová raz. jako Komandatury, nemocnice, nemocniční vlaky, železniční jednotky, razítka válečných lodí, korespondence na české námořníky, etapní pošty, Srbsko, Černá Hora, Albánie, Polsko, přepravní útvary atd.; různá kvalita, uloženo v 8 kancelářských šanonech v krabici IKEA, více jak 20kg materiálu, vysoká tržní hodnota, pozůstalost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +50,0 %
U:IK
Vydraženo za: 15 000 Kč
462
8 500 Kč
Tip
+25
1914-1948 [SBÍRKY] KuK FELDPOST - ČÍSELNÁ RAZÍTKA sbírka cca 700ks lístků a pohlednic s razítky RU polní pošty od Nr.3 - Nr.650, různé varianty, doplněno různými útvarovými raz., mnohé zajímavé pohlednice, válečné motivy atd.; různá kvalita, převážně dobrá, uloženo ve 3 kancelářských šanonech, pozůstalost
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +70,0 %
U:K
Vydraženo za: 8 500 Kč
466
8 500 Kč
Tip
+72
1850-1990 [SBÍRKY] VELKÁ AKUMULACE CELISTVOSTÍ sestava odhadem 2000ks dopisů, dopisnic, obálek, převážně z období 1900 - 1950, obsahuje mnohé kusy se zajímavými razítky, císařské Rakousko v horší kvalitě, množství průvodek, doplatky, inflace, razítka VLP, poštovny, obsazení Rakouska, příležitostná razítka - výstavy, FDC, soukromá i firemní korespondence, z větší části adresováno do ČSR; různá kvalita, uloženo ve 7 kancelářských pořadačích v krabici IKEA, pozůstalost po obchodníkovi, více jak 17kg materiálu k dalšímu zpracování, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +70,0 %
U:IK
Vydraženo za: 8 500 Kč
480
---- Kč
Tip
+51
1865-1920 [SBÍRKY] mimořádná sbírka ve 30-listovém zásobníku A4, obsahuje výplatních známky (bez příležitostných), od Mi.11-285, rozpracované dle průsvitek, perforací a odstínů podle rumunské monografie (přiložena ke sbírce); vše popsáno, kat. dle majitele více jak 10.000€, nepočítány smíšené perforace apod., ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
U:Z
Vráceno
486
7 500 Kč
Tip
+3
1900-cca 1955 [SBÍRKY] velmi zajímavá partie 70 dopisů a celin, zejména SSSR, mj. COB 20K + Mi.400Bx (Zeppelin), dále frankatury příležitostnými známkami, které jsou na dopisech jen ojediněle - Mi.925, 1120, 687, 536-538,682, 325ZC, 596, 379, 583 apod, dále R- Let-, dofranky, vlaková razítky atd.; hodnotný set s cenovým potenciálem!
Vyvolávací cena: 7 000 Kč +7,1 %
U:O4
Vydraženo za: 7 500 Kč
512
23 000 Kč
Tip
+1
1958 NEVYDANÁ / Mi.XXA, 25. let průmyslu 40K hnědá, zoubkování 12:12½, známka měla vyjít v rámci série Mi.2157-2159, v důsledku přejmenování města Voroshilovgrad na město Lugansk však nebyla známka již vydána do oběhu; svěží, kat. 1.500€, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 15 000 Kč +53,3 %
U:A5
Vydraženo za: 23 000 Kč
518
2 200 Kč
Tip
+1
1930 ZEPPELIN / dopis se známkami 1K+15K a zeppelinovou 80K, Mi.391B, přepraveno letem RÜCKFAHRT AUS RUSSLAND, Sie.85, SST PAR AVION ZEPPELIN MOSCOU 10.IX.30, "Leitstempel" a příchozí FRIEDRICHSHAFEN/ 11.IX., bezvadná kvalita
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
U:A5
Vydraženo za: 2 200 Kč
527
---- Kč
Tip
+56
1865-1991 [SBÍRKY] zajímavá sbírka v 8 velkých albech A4, období do r. 1960 převážně raz., obsahuje řadu kompletních sérií, po roce 1960 **/*, navíc zajímavé dublety ve dvou zásobnících a na albových listech; vysoký katalog odhadem 8.000€, uloženo v IKEA krabici, POUZE OSOBNÍ ODBĚR, doporučujeme prohlídku!
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
U:IK
Vráceno
534
---- Kč
Tip
+2
1848 GENF / Mi.5, Znak "Velký Orel" tmavě zelená na výstřižku s červeným rosetovým razítkem a vedle DR GENEVE/ 29 MAI 49; mimořádně kvalitní kus s atestem W. Abt, kat. 2.800€ + cca 25%, výrazně vzácnější známka než "Velký Orel" žluto-olivová (Mi.4)
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
U:A5
Vráceno
535
12 000 Kč
Tip
+3
1851 neúplný přebal dopisu adresovaný do Champel, vyfr. nezoubkovanou zn. Znak 5C šedočerná/ hnědočervená, Mi.2a (WAADT 5) s černým ženevským mřížkovým raz., svěží barvy a na všech 4 stranách široký střih, doplněno 1-kruhovým DR GENÉVE/ 10 AVRI 51; známka na zadní straně zk. Thier - podrobný popis kvality - viz atest Till Neumann BPP 2017, kat. Michel pro razítkovanou zn. 1.600€
Vyvolávací cena: 12 000 Kč +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 12 000 Kč
549
---- Kč
Tip
+1
1947 ZÓNA A / Posta Aerea Sass.2, 2-páska 2 Lire s PŘEVRÁCENÝM PŘETISKEM AMG-FTT; luxusní, 2 znalecké signatury, KATALOG NEUVÁDÍ, sesterské lirové letecké AMG-VG mají 400€ a 700€; zde tedy odhadem min. 800€, evidentně velmi vzácná specialita, pochází z významné sbírky
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
U:A5
Vráceno
552
1 200 Kč
Tip
1915-1916 UKRAJINSKÉ LEGIE / sestava 7ks lístků a pohlednic zaslaných příslušníky ukrajinských jednotek v RU armádě, různá útvarová raz., 1x řádkové K.K. UKRAINISCHE LEGION, různé raz. FP 350, 116, TP 351 atd., pohlednice a lístky vydané přímo pro tyto jednotky!; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +20,0 %
U:A5
Vydraženo za: 1 200 Kč