Aukce 59 / Ostatní sběratelské obory

1964
209276 - 1940 NĚMECKO / SUDETY  průkaz RAD Reichsarbeitdienst - Říšká
1940 NĚMECKO / SUDETY průkaz RAD Reichsarbeitdienst - Říšká pracovní služba, vydáno v Karlových Varech pro ženu narozenou v Zubrnici, foto v uniformě RAD, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 600 Kč
1965
209275 - 1918 NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA  automobil s protibalonovým
1918 NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA automobil s protibalonovým dělem, vzadu agenturní razítko, rozměr 10x10,5cm; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 700 Kč
1966
189916 - 1900 REKLAMNÍ KARTIČKY - KOLÍNSKÁ KÁVA  sestava 12ks litogra
1900 REKLAMNÍ KARTIČKY - KOLÍNSKÁ KÁVA sestava 12ks litograficky tištěných kartiček s výjevy z českých oper jako Prodaná nevěsta, Libuše, Naši furianti, Šárka atd., série I. čís. 1-6, série II. čís. 7-12; bezvadný stav, vzácný výskyt kompletních sestav v této kvalitě
Vyvolávací cena: 1 500
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1967
209280 - 1932-1936 [SBÍRKY]  NĚMECKO / ZIMNÍ A LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY
1932-1936 [SBÍRKY] NĚMECKO / ZIMNÍ A LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY propagační sběratelské obrázky určeny pro vkládání do cigaretových krabiček, Olympia 1932 Bilder Gruppe 21 a 22, Olympia 1936 Bilder Gruppe 55 a 59, obálky s 25ks obrázků, 1x pouze 24ks, fy Cigaretten - Bilderdienst, Hamburg; zachovalé
Vyvolávací cena: 900
U:O5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1968
50 000
206782 - 1901 MUCHA Alfons (1860–1939) - ILSÉE - PRINCESSIN VON TRIPO
+77
1901 MUCHA Alfons (1860–1939) - ILSÉE - PRINCESSIN VON TRIPOLIS, číslované vydání (762/800), německé vydání B. Kočí z roku 1901, obsahuje celkem 128 číslovaných litografií A. Muchy, náklad pouze 800 číslovaných kusů, německý text, původní lepená vazba a ochranná kazeta; intaktní exemplář bez obvyklých vad jako jsou skvrnky, zahnědnutí apod., v této kvalitě mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 50 000  +0,0 %
U:DR | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 43 000 Kč
1969
209047 - 1921 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací smlouv
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací smlouvy banky Slavia, formát A3 - vícebarevná (!); přehyby a lehká natržení, patina, přesto velmi zajímavá, toto vydání je vzácné!
Vyvolávací cena: 4 000  +37,5 %
U:A3v– | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 500 Kč
1970
209051 - 1922 MUCHA Alfons (1860–1939), Nedejte zemříti hladovějícím
1922 MUCHA Alfons (1860–1939), Nedejte zemříti hladovějícím v Rusku, na Ukrajině a Krymu, 20 stránková publikace s obálkou Russia Restituenda od A. Muchy; stopy stáří, přesto zajímavé a vzácné
Vyvolávací cena: 3 000  +6,7 %
U:A4 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 200 Kč
1971
191540 - 1927 PREISSIG Vojtěch, Popisný seznam jeho ex libris, 13 vyo
1927 PREISSIG Vojtěch, Popisný seznam jeho ex libris, 13 vyobrazení + 3 původní přílohy, sestavil Václav Rytíř, 40 str., 154. číslovaný výtisk ze 410, brožované, přebal v okraji místy potrhaný
Vyvolávací cena: 2 000
U:A4 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1972
208527 - 1942 VÁCHAL Josef (1884-1969), RUCE - soubor 13 barevných dř
1942 VÁCHAL Josef (1884-1969), RUCE - soubor 13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, rozměry 19,5x14 cm, signováno, volně loženo v originálních papírových deskách; č. I v rohu ohyb, jinak výborný stav, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 19 000
U:O4 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
1973
209055 - 1952 JUDAIKA / čb brožura k pietnímu aktu odhalení pamětní d
1952 JUDAIKA / čb brožura k pietnímu aktu odhalení pamětní desky na židovském hřbitově v Turnově 10.8.1952 (!); bezvadný stav, zajímavé
Vyvolávací cena: 500
1974
209278 - 1943 NĚMECKÁ NACISTICKÁ PROPAGANDA  dobová brožura Dr. Goebb
1943 NĚMECKÁ NACISTICKÁ PROPAGANDA dobová brožura Dr. Goebbles "Dreissig Kriegsartikel für das Deutsche Volk" (Třicet válečných statí pro německý národ), 16 str, vydáno NSDAP; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
1975
209053 - 1899 VRAŽDA V POLNÉ / druhé úplné vydání, autor Rudolf Vrba,
1899 VRAŽDA V POLNÉ / druhé úplné vydání, autor Rudolf Vrba, první vydání bylo konfiskováno; zajímavé, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000