Aukce 59 / Největší zájem
2579
2 800 Kč
FALZA / sestava 32ks nepoužitých i razítkovaných zn. s padělanými přetisky I. emise, základní neperforované i perforované série, celkové padělky, dále padělky přetisků v různých barvách na různých hodnotách emise Hradčany; vše označeno Falsch nebo Aufdruck falsch Darmietzel
Vyvolávací cena: 500 Kč +460,0 %
Vydraženo za: 2 800 Kč
2673
18 000 Kč
1924 Pof.DL41, Výpotřební na doplatních, koncová (!) hodnota 200/500h zelená, kompletní 100ks arch bez počítadel; svěží, drobný ohyb pouze v levém okraji, kat. jen zn. 12.000Kč, koncová hodnota v celém archu je velmi vzácná!
Vyvolávací cena: 9 000 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 18 000 Kč
2807
5 500 Kč
1920 CPŘ33, uherská dopisnice 10f zaslaná jako R do rumunské Oradey (Nagyvarád), dofr. zn. Hradčany, 2-páska 15h (spojený typ spirál), 5h a 2x 10h, podací uherské DR ZAVAR/ 920 Feb.4., prošlé rumunskou cenzurou - řádkové raz. Cenzurat/ Cluj; bez poškození, souběžná dopisnice již bez platnosti, přesto prošlá, ojedinělé
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +450,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
2894
4 500 Kč
1939-1941 sestava 11ks kompletních archů emise Krajinky I. vydání malý formát - 50ks archy hodnoty 40h 2x, 60h a hodnota 1K 2x, doplněno emisí Krajinky III. vydání, 50ks archy hodnoty 1,20K 3x, 1,60K 3x a 100ks archy hodnoty 1,50K a 3K; svěží, pouze hodnota 1K 100ks archy povolená perforace v přeložení
Vyvolávací cena: 400 Kč +1 025,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
2916
26 000 Kč
+32
1939 [SBÍRKY] ROHOVÉ 4-BLOKY S DESKOVÝMI ČÍSLY / mimořádná sbírka rohových 4-blok s DČ včetně popisů a určení, od hodnoty 5h - 20K, včetně vzácných variant jako 20h s DČ 3-40x a 3A-40y, dále např. 1,20K s 3-40y atd., celkem 177 4-bloků, navíc doplněno o 57 razítkovaných 4-bloků do hodnoty 10K; celkově pěkná kvalita, pouze několik dv, velmi vysoký katalog, v tomto rozsahu ojedinělá nabídka, doporučujeme prohlídku!
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +160,0 %
Vydraženo za: 26 000 Kč
276
24 000 Kč
1850 Ferch.5H IIb, Znak 9kr tmavě modrá, ruční papír IIb. typ, plný otisk němého raz. BIELITZ, Mü.Nr.218c 2.550bodů; zúplněný horní okraj, výrazně podložený střed, sytá plná barva; atest Ferchenbauer, velmi pěkný kus - Prachtstück!
Vyvolávací cena: 22 000 Kč +9,1 %
Vydraženo za: 24 000 Kč
293
9 000 Kč
1854 KOLKY NAMÍSTO VÝPLATNÍCH ZNÁMEK / dopis s 2x 3Kr kolek "CM" místo výplatních zn., DR ZSAMBOKRETH 25/2 (Slovensko - ŽABOKREKY); stopy stáří, atest Ferch., kat. 2.250€, ze slovenského území zřejmě UNIKÁT, nabízíme za symbolickou cenu!
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +125,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
433
8 500 Kč
+53
1875-1935 [SBÍRKY] AKUMULACE RAKOUSKÝCH CELIN sestava více jak 600ks dopisnic, zálepek, celinových novinových pásek, obálek, obsahuje dopisnice od žluťásků po obrazové, mnohé kusy se zajímavými razítky, část nepoužitých dopisnic a obálek, z toho i vydání pro Levantu, jazykové mutace, dvojité dopisnice atd., poválečné se zajímavými frankaturami z období inflace, doplněno množstvím větších dílů poštovních průvodek; různá kvalita, uloženo ve 2 kancelářských pořadačích, pozůstalost po obchodníkovi, množství materiálu k dalšímu zpracování!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +183,3 %
Vydraženo za: 8 500 Kč
466
8 500 Kč
+72
1850-1990 [SBÍRKY] VELKÁ AKUMULACE CELISTVOSTÍ sestava odhadem 2000ks dopisů, dopisnic, obálek, převážně z období 1900 - 1950, obsahuje mnohé kusy se zajímavými razítky, císařské Rakousko v horší kvalitě, množství průvodek, doplatky, inflace, razítka VLP, poštovny, obsazení Rakouska, příležitostná razítka - výstavy, FDC, soukromá i firemní korespondence, z větší části adresováno do ČSR; různá kvalita, uloženo ve 7 kancelářských pořadačích v krabici IKEA, pozůstalost po obchodníkovi, více jak 17kg materiálu k dalšímu zpracování, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +70,0 %
Vydraženo za: 8 500 Kč
574
21 000 Kč
+21
1840-1993 [SBÍRKY] dobře obsazená sbírka ve velkém albu DAVO, zastoupeny jednotlivá vydání a emise, včetně vyšších šilingových hodnot (různá kvalita), bez librovek, od Viktorie - Alžběta II., od emisí Edvard VIII. převážně neupotřebené, také výplatní, regionální vydání, Guernsey, atd.; různá kvalita - část lepších hodnot s poškozením, vysoký katalog, doporučujeme prohlídku
Vyvolávací cena: 15 000 Kč +40,0 %
Vydraženo za: 21 000 Kč
1033
15 000 Kč
1870-1965 [SBÍRKY] KARIBIK / zajímavá partie na 7 oboustranně zaplněných listech v zásobníku A4, Antigua - Virgin Island, od emise Viktorie - Alžběta II., nekompletní ale i kompletní série, řada vyšších šilinkových hodnot různých emisí; pouze několik jednotlivých zn. razítkovaných, celkově dobrá kvalita, vysoký katalog, odhadem £1.500
Vyvolávací cena: 7 000 Kč +114,3 %
Vydraženo za: 15 000 Kč
1040
6 000 Kč
1890-1990 [SBÍRKY] CELÝ SVĚT / akumulace ve 22 částečně zaplněných velkých zásobnících A4, obsahuje Evropu, zámoří - USA, Jižní Amerika, Afrika, Asie atd., také náměty apod.; různá kvalita, uloženo v zaplněné IKEA krabici, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +200,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
1176
15 000 Kč
Pof.A360/362 DV, Košický aršík s deskovou vadou "zářez v ocasu lva" + R+Ex-dopis adresovaný do Prahy se stejnou DV "zářez v ocasu lva", podací DR BRATISLAVA 1/ 25.VI.45 - 1. den vydání aršíku, FDC, vzadu příchozí DR PRAHA 12/ 26.VI.45; aršík s drobnou dírkou v levém dolním rohu, dopis bez poškození, pěkný soubor oblíbené deskové vady na aršíku i prošlém dopise z 1. dne vydání!
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +275,0 %
Vydraženo za: 15 000 Kč
1194
2 600 Kč
Pof.A360-362, Košický aršík, sestava 5ks dopisů: tři vyfr. celým aršíkem (2x R, kombinace podle Čtvrtečky 5/111, 11/112, 13/222), obyčejný zk. Kul, jeden vyfr. vystřižkem se zn. 5K a dofr.; navíc zdarma aršík s DR Bratislava 1/ 15.4.45, kombinace 15/112, zajímavé
Vyvolávací cena: 700 Kč +271,4 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1350
12 000 Kč
1962 Pof.1244, 1245, Kosmos 60h a 1Kčs, sestava 4 dat, z toho vždy základní tisk a dotisk v odlišném odstínu: Pof.1244a tmavě fialová ve 4-bloku, dosud nikdy s datem (24.3.62) nenabízena, hodnota 1Kčs dotisk z 22.3.62 (výrazně jasnější žlutá barva; mezi základním tiskem a dotiskem se tiskl základní tisk hodnoty 80h); dosud nepublikovaný odstín, známy pouze dva kusy, nikdy nenabízeny ani jednotlivé známky z tohoto dotisku, raritní položka!
Vyvolávací cena: 4 500 Kč +166,7 %
Vydraženo za: 12 000 Kč
1359
8 500 Kč
1966 Pof.1568DV, Lovná zvěř 40h, svislá rohová 4-páska s DV 45/4 - skvrna v paroží; luxusní celek, nejhledanější DV této emise, v neupotřebeném stavu zcela ojedinělý výskyt, v katalogu silně podhodnoceno, mimořádná nabídka!
Vydraženo za: 8 500 Kč
1472
14 000 Kč
1987 Pof.2790VV, ROH 1 Kčs, bez žluté barvy, svislá 3-páska (!) s horním okrajem, výrazný posun všech zbylých hlubotiskových barev nahoru (název státu tedy dole místo nahoře); mimořádně hledané, výskyt na poště v Trenčíně, v Aukci 56 prodána samostatná známka za 6.500Kč, zcela mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 9 000 Kč +55,6 %
Vydraženo za: 14 000 Kč