1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Výzdoba Obecního domu - Spravedlnost; luxusní, nepošláVyvolávací cena: 400 Kč +0,0 %
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (Weill.161); nepoužitá, luxusníVyvolávací cena: 400 Kč
1900 Josef Šváb č. 254 - K Vám ten balon letí!, barevná lito; nepoužitá, DA, nepatrný ohybVyvolávací cena: 600 Kč
1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v uniformě, FJ na koni a FJ v mysliveckém, barevné, malované, reprodukce sign. Ch. Scolik, nepoužité, luxusníVyvolávací cena: 900 Kč +0,0 %
1909-1940 Graf Zeppelin - vzducholodě, sestava 6ks pohlednic s vyobrazením vzducholodí a balonů, 2x fotopohled s vyobrazením konstruktéra; různá kvalitaVyvolávací cena: 500 Kč +140,0 %
1937 LITOMĚŘICE / LEITMERITZ Erntedank 26.9.1937, SdP (Sudetendeutsche Partei - "henleinnovci", prošlé s červeným osvobozovacím raz. LITMERITZ 10.10.38, velký formát, kreslené; bez poškození, vzácný výskyt!Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1937-1941 sestava 8ks pohlednic, mj. Portrét A.H.; WIR DANKEN UNSERM FÜHRER; 2x 13. MÄRZ 1938 - Ein Volk...; REICHSPARTEITAG 1937; NATIONAL FEIERTAG 1. MAI 1938 atd.; vzadu s pamětním raz., jako celek zajímavéVyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
1938 HENLEIN Konrad, portrét, vydal Struck, Berlin, malý formát, prošlá s raz. REICHENBERG/ 4.12.38 se svastikou; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1938 HITLER Adolf v Sudetech - sestava 2ks fotopohlednic, Františkovy Lázně - A.Hitler a Himmler, Český Krumlov - A. Hitler, malý formát, neprošlé, bez poškození, malý výskyt!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +40,0 %
1939 LEGIE KONDOR koláž nastoupené jednotky s vojenskými standartami; neprošlá s PR BERLIN/ Heimkehr der Legion Condor (návrat Legie Condor), pěkný stavVyvolávací cena: 900 Kč +11,1 %
1941 ŠUMPERK / MÄHRISCH SCHÖNBERG fotopohlednice ulice s vyvěšenými nacistickými prapory se svastikou; prošlé, bez poškozeníVyvolávací cena: 900 Kč +11,1 %
1942 Samuraj ničící britsko-americké loďstvo a vlajka Říše, Itálie a Japonska, jedna z nejhledanějších propagandistických pohlednic; navíc odeslaná polní poštou (15. kulometný batalion) ze vzácné destinace MENTONE - jediné francouzské město přímo okupované ItáliíVyvolávací cena: 1 500 Kč +100,0 %
1912 SOKOL / MUTTICH Kamil, VI. všesokolský slet, soubor 6ks pohlednic, vydala Minerva; neprošlé, pěkná kvalitaVyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
1890-1960 [SBÍRKY] MOTIV + MÍSTOPIS / MALÝ FORMÁT / VELKÁ AKUMULACE obchodní zásoba odhadem 6.000 - 8.000ks pohlednic převážně malého formátu, (velký formát v zanedbatelném množství), obsahuje místopisné pohlednice Evropy jako Německo, Rakousko, Francie, Itálie, Velká Británie, Švýcarsko, ale i ČSR - silněji zastoupeno okolí Prahy, dále USA, Asie, větší část pohlednice s různými náměty jako vojenství, lodě, technika, propaganda, karikatury, blahopřejné, kroje, čs. herci, osobnosti, Skauting, Sokol, DTJ, Orel (velké množství), mincovní, známkové a umělecké, část zajímavé i jako poštovní historie nebo polní pošty z období I. světové války, doplněno novodobými reprinty 8ks souborů Wiener Werkstaette; různá kvalita, uloženo v 22 kancelářských šanonech ve 3 IKEA krabicích, více jak 30kg materiálu k dalšímu zpracování, pozůstalost po obchodníkovi, i přes mnohé běžné položky hlavně místopisu ciziny celkově vysoká tržní hodnota, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!Vyvolávací cena: 15 000 Kč +246,7 %