Aukce 62 / Sbírky
3360
15 000 Kč
+17
1939-1945 [SBÍRKY] GENERÁLNÍ / pěkná generální sbírka ve 12-listovém zásobníku A4, obsahuje přetiskovou emisi (pouze 4Kč *, jinak **, vše zkoušeno), aršík Dětem, meziarší Tiso, doplatní se svislým i vodorovným rastrem atd., navíc obsahuje čs. jako předběžné a souběžné, různá zoubkování u emise Hlinka, novinové s různými průsvitkami apod.; celkově pěkná kvalita, kat více jak 900€
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 15 000 Kč
3361
2 200 Kč
1939-1945 [SBÍRKY] GENERÁLNÍ / základní sbírka */** na listech Schaubek, přetisková emise bez 10Kč, také aršík Dětem, 4-zn. meziarší Tiso, doplatní, novinové atd., navíc doplněno o několik rohových miniatur; různá kvalita, především po nálepce
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3362
8 500 Kč
+23
1939-1945 [SBÍRKY] AKUMULACE / zajímavá zásoba neupotřebených i raz. známek ve dvou velkých zásobnících + volně v pytlících v krabičce, od přetiskové emise, modrý Štefánik vícekrát, různé emise, bloky, DČ, novinové, doplatní atd.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 6 000 Kč +41,7 %
Vydraženo za: 8 500 Kč
3429
1939 MINISTERSKÉ DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárkové album Ministerstva hospodářství se zlatým orámováním, celkem šest listů s bloky zn. Pof.351 a vloženým nekompletním 100ks archem (částečně poškozen); v původních deskách, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 5 000 Kč