Aukce 62 / Faleristika

1709
218098 - 1890- RU / Přilbový odznak - dvouhlavá orlice, pozlacený
1890- RU / Přilbový odznak - dvouhlavá orlice, pozlacený bronz; vzadu vylomená upínací jehla, dekorativní
Vyvolávací cena: 700  +14,3 %
Vydraženo za: 800 Kč
1710
218099 - 1945 ČSR / Pamětní kříž SVOP + miniatura + pamětní s
1945 ČSR / Pamětní kříž SVOP + miniatura + pamětní stuhy; originální etue
Vyvolávací cena: 500
1711
218094 - 1977 [SBÍRKY]  ČSR / Vyznamenání za zásluhy o výstavbu
1977 [SBÍRKY] ČSR / Vyznamenání za zásluhy o výstavbu, sestava 3 Ag vyznamenání, puncováno; včetně "dekretu" s podpisem ministra; zajímavé
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1712
218095 - 1930- ČSR / Střelecká jízda Riegrova, odznak, zlacený b
1930- ČSR / Střelecká jízda Riegrova, odznak, zlacený bronz, smalty; původní úchyt na šroub s matkou s etuí; velmi pěkný stav, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +83,3 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
1713
3 800
218096 - 1930- ČSR / Letecký odznak, č. 1498, puncováno + miniatu
1930- ČSR / Letecký odznak, č. 1498, puncováno + miniatura; zachovalý stav, hledané
Vyvolávací cena: 2 000  +90,0 %
Vydraženo za: 3 800 Kč
1714
218466 - 1908 ČERNÁ HORA / stříbrná medaile Za horlivost, vydán
1908 ČERNÁ HORA / stříbrná medaile Za horlivost, vydání 1908, bronz stříbřená, včetně jmenovacího dekretu krále Nikoly I. s podpisem ministra; bez stuhy a v nepůvodní etui
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1715
44 000
218066 -  LUCEMBURSKO / Řád dubové koruny, I. třída, velkokří
LUCEMBURSKO / Řád dubové koruny, I. třída, velkokříž; na velkostuze stříbrný pozlacený kříž - bílý smalt, ve středovém medailonu zlacená iniciála „W“ (Wëllem II.), + stříbrná náprsní osmicípá hvězda v zeleně smaltovaném středovém medailonu se zlacenou iniciálu, zlacený opis: JE MAINTIENDRAI („Udržím“); nepuncováno, v původní etui, vynikající stav, velmi vzácné, tímto řádem byl dekorován mj. Edvard Beneš v roce 1923!
Vyvolávací cena: 20 000  +120,0 %
Vydraženo za: 44 000 Kč
1716
211368 - 1920 POŠTA / čepicový odznak zaměstnanců pošty, monogr
1920 POŠTA / čepicový odznak zaměstnanců pošty, monogram ČSP s dvěma dopisy; plech
Vyvolávací cena: 500
1717
211369 - 1930 POŠTA / čepicový odznak zaměstnanců pošty, státn
1930 POŠTA / čepicový odznak zaměstnanců pošty, státní znak s nápisem Čs. spoje; plech
Vyvolávací cena: 500
1718
211370 - 1935 POŠTA / jubilejní slavnostní připínací odznak s v
1935 POŠTA / jubilejní slavnostní připínací odznak s vlepeným erbem Odbočka poštovních a telegrafních zřízenců v Jaroměři 1910 - 1935; reliéfní lepenka
Vyvolávací cena: 500
1719
211374 - 1913-1962 POŠTA / sestava 4ks odznaků poštovních zaměst
1913-1962 POŠTA / sestava 4ks odznaků poštovních zaměstnanců, 1x hliníkový jubilejní Spolku c.k. poštovních zřízenců v Praze 1873-1913, 1x oválný smaltovaný s monogramem ČPU, 1x bronzový Ústředí ČSL poštovních a telegrafních zřízenců v Praze, 1x výstavní odznak PRAGA 62
Vyvolávací cena: 500
1720
218137 - 1931- FOTBAL / sestava 3 odznaků, mj. Československý svaz
1931- FOTBAL / sestava 3 odznaků, mj. Československý svaz fotbalový 1901-1931, Praha - Strašnice I. dobročinná 1919-1934; zachovalý stav
Vyvolávací cena: 500  +1 000,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč