Aukce 62 / Filatelie / ČSR I. / Hradčany 1918 - nezoubkované

2037
215291 -  ZT stejnosměrné svislé 4-zn. meziarší hodnoty 120h, zk
ZT stejnosměrné svislé 4-zn. meziarší hodnoty 120h, zkusmý tisk v původní černošedé barvě (dvojitý tisk) na šedém papíru bez lepu + překrývající se soutisk s 1x zn. 500h v hnědé barvě; nepřeloženo, zk. Vrba
Vyvolávací cena: 10 000
U:A5 | Den dražby: NeděleDotaz na položkuOznámit možný padělek
2038
215419 -  Pof.9vz IIp, 20h karmínová, přetisk VZOREC, II. typ př
Pof.9vz IIp, 20h karmínová, přetisk "VZOREC", II. typ příčky, ZP 66/1; po nálepce, atest Vrba, zk. Gi, Kar, Beneš
Vyvolávací cena: 10 000
2039
215210 -  Pof.1vz-26vz, 1h - 1000h, kompletní sestava 25ks s přetis
Pof.1vz-26vz, 1h - 1000h, kompletní sestava 25ks s přetiskem "VZOREC", nezoubkované, hodnoty 30h, 75h a 120h s počítadly, navíc 25h modrá různé odstíny; převážně po nálepce, 20h karmínová opravený lep, svěží mj. 10h zelená, 400h a 500h (dvl), zk. Vrba, Kar, Gi
Vyvolávací cena: 8 000
2040
215215 -  Pof.1vz, 3vz, 6vz, 7vz, 11vz, 17avz 18vz, 19vz, 21vz, 23vz,
Pof.1vz, 3vz, 6vz, 7vz, 11vz, 17avz 18vz, 19vz, 21vz, 23vz, 25vz, 26vz, sestava 12ks s PŘEVRÁCENÝM přetiskem "VZOREC", hodnota 15h cihlově červená TD 7 (!); po nálepce, zk. Vrba, Gi, ojedinělý komplet!
Vyvolávací cena: 6 500
2041
215216 - 1919-1920 VEJPRTSKÉ FALZUM / Pof.F20, F22, F23, kompletní
1919-1920 VEJPRTSKÉ FALZUM / Pof.F20, F22, F23, kompletní série vejprtských padělků zn. Hradčany 100h, 200h a 300h; hodnota 100h velmi pěkný střih, lehké otisky DR VEJPRTY, vše s atestem Vrba, zk. Kar, Hirš, Vrba, vzácná nabídka kompletní série vejprtských padělků!
Vyvolávací cena: 50 000
U:DR | Den dražby: NeděleDotaz na položkuOznámit možný padělek
2042
215942 -  ŠVANDOVY PADĚLKY / sestava 3ks 4-bloků hodnot 10h zelen
ŠVANDOVY PADĚLKY / sestava 3ks 4-bloků hodnot 10h zelená, 20h karmínová a 30h fialová + samostatná zn. 500h hnědá; bez lepu, vše označeno "Padělek" a FALSUM
Vyvolávací cena: 800
2043
215339 -  FALZUM 10h světle zelená, padělek typu D ke škodě sbě
FALZUM 10h světle zelená, padělek typu "D" ke škodě sběratelů, stejnosměrná dvojice na bílém papíru bez leu; označeno Padělek, pro studijní účely, vzácnější varianta
Vyvolávací cena: 1 500
2044
215336 -  NÁCHODSKÉ FALZUM  500h hnědá, 8-blok, padělek ke škod
NÁCHODSKÉ FALZUM 500h hnědá, 8-blok, padělek ke škodě sběratelů na papíru bez lepu; označeno značkou Falzum a Padělek, specialisty hledané
Vyvolávací cena: 3 000
2045
215337 -  NÁCHODSKÉ FALZUM 1000h fialová, 8-blok na zn. papíru s
NÁCHODSKÉ FALZUM 1000h fialová, 8-blok na zn. papíru s lepem, padělek ke škodě sběratelů; označeno značkou Falzum, specialisty hledané
Vyvolávací cena: 3 000
2046
215413 - 1918 vlastnoruční podpis  ALFONS MUCHA na předtištěném
1918 vlastnoruční podpis ALFONS MUCHA na předtištěném listu "První Československé poštovní známky 18.XII.1918", vylepeny 3 zn. , 2x výplatní Hradčany 5h a 10h a novinová Sokol v letu 2h, bez poškození; velmi dekorativní
Vyvolávací cena: 5 000
2047
6 000
218359 -  [SBÍRKY]  sbírka na listech v pérových deskách, obsahu
+24
[SBÍRKY] sbírka na listech v pérových deskách, obsahuje jednotlivé zn. i 4-bloky, mj. nezoubkované 100h, 400h (2x), 300h atd., dále jednotlivé hodnoty, různá zoubkování, odstíny apod., navíc doplněno o sestavu zn. ČK a Novinové Sokol v letu; převážně po nálepce
Vyvolávací cena: 5 000
U:Z | Den dražby: NeděleDotaz na položkuOznámit možný padělek
2048
218257 -  [SBÍRKY]  sbírka ve dvou zásobnících A4 na 16 a 11 str
[SBÍRKY] sbírka ve dvou zásobnících A4 na 16 a 11 stranách, obsahuje zoubkované i nezoubkované, různé hodnoty, DV, TV, odstíny, retuše, identifikace ZP atd., navíc PT5A a 5B atd.; různá kvalita, pochází z ciziny, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 3 000