Aukce 62 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
1945 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací smlouvy banky Slavia, široký formát (29,5x42cm); bez poškození, pouze dvakrát vodorovně přeloženo, obsahuje navíc dodatek a pojišťovací smlouvu
Vyvolávací cena: Kč
1950-2006 SAUDEK Karel (1935-2015), "Seznamka KCI Reportu" - kolorovaná kresba tuší na ručním papíru, formát A4, podpis Saudek a připojeny další 2 podpisy
Vyvolávací cena: Kč
1944-1970 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962), český malíř a ilustrátor, soubor 5 grafik, mj. 1x motýli, signováno, doplněno o dopis s vlastnoručním podpisem a pohlednici Švabinského s psaným textem a podpisem; ojedinělý konvolut, velmi zajímavé
Vyvolávací cena: Kč