Aukce 64 / Filatelie / Evropa / Švýcarsko

306
222630 - 1843 Zürich / Mi.2II, Číslice 6Rp černá s vodorovným
1843 Zürich / Mi.2II, Číslice 6Rp černá s vodorovným červeným podtiskem; bezvadný kus s téměř celým červeným raz. "Zürcher Rosette" a se širokým střihem, atest Hermann, kat. 1.500€++, mimořádně kvalitní exemplář této vzácné klasické známky!
Vyvolávací cena: 19 000
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
307
222614 - 1847 GENF Mi.4, velký orel 5C, jasně zelená s červeným
1847 GENF Mi.4, "velký orel" 5C, jasně zelená s červeným raz. Genfer Rosette; krásný kus se širokými okraji, navíc tisková specialita "tečka pod "L" v CANTONAL, zk. Richter, Kruger, atest Hermann, zcela mimořádný exemplář této vzácné klasické známky!
Vyvolávací cena: 24 000
308
223631 - 1850 Mi.5I, Ortspost 2½Rp KŘÍŽ S ORÁMOVÁNÍM; fragment
1850 Mi.5I, Ortspost 2½Rp KŘÍŽ S ORÁMOVÁNÍM; fragment raz. P.P., velmi pěkný kus s atestem Ferchenbauer, stará značka Köhler, kat. 1.500€
Vyvolávací cena: 7 000
309
6 000
222613 - 1850-1852 Mi.7-12, Rayon I-III, 20ks 5Rp - 15Rp v různé kv
1850-1852 Mi.7-12, Rayon I-III, 20ks 5Rp - 15Rp v různé kvalitě, poškozené ale i velmi pěkné kusy, mj. zajímavá razítka - modré "Rauten", široká mříž, PP; ruční červené znehodnocení apod., kat. 4.120€, barvy ani tiskové vady nezohledněny; zajímavý set, ex baron Rieger!
Vyvolávací cena: 4 000
310
223633 - 1945 Mi.447-459, PAX 5C - 10Fr; kompletní razítkovaná sé
1945 Mi.447-459, PAX 5C - 10Fr; kompletní razítkovaná série, kat. 1.000€
Vyvolávací cena: 4 000
311
222083 - 1854-1970 [SBÍRKY]  sestava dvou rozpracovaných raz. sbír
1854-1970 [SBÍRKY] sestava dvou rozpracovaných raz. sbírek na listech, od emise 1854 Sedící Helvetia, různé série Pro Juventute, Tell, letecké, aršík Bl.5 neupotřebený s dvl, aršík Bl.7 na výstřižku s raz. FDC, PAX raz. do 3Fr atd., navíc doplněno o dublety 50.-60. let, mj. ** Mi.Bl.15; v zásobníku A5, různá kvalita, vyšší katalog
Vyvolávací cena: 3 000
U:Z | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
312
221921 - 1938-2000 [SBÍRKY]  převážně razítkovaná generální
+18
1938-2000 [SBÍRKY] převážně razítkovaná generální sbírka ve dvou kroužkových albech Lindner na zasklených listech, obsahuje kompletní série a řadu aršíků, část nepoužitá po nálepce, mj. aršíky Mi.Bl.4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14 + FDC, dále např. série PAX atd.; různá kvalita, vyšší katalog
Vyvolávací cena: 7 000
313
223649 - 1865-1990 [SBÍRKY]  AKUMULACE / zajímavá akumulace slože
+73
1865-1990 [SBÍRKY] AKUMULACE / zajímavá akumulace složená z rozpracovaných sbírek, od klasického období vydání Sedící Helvetia, různá zoubkování, odstíny apod., rovněž např. Pro Juventute, nekompletní PAX apod.; stojí za prohlídku, uloženo ve střední krabici
Vyvolávací cena: 4 000
U:K | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek