Aukce 64 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
2355
1930 Der Prager Kaufruf von Paul Nettl, Prag 1930, reprint z roku 1829, číslovaný výtisk 60/300, 36 ručně kolorovaných a 12 černobílých tisků postav pražských měšťanů, obchodníků a podomních řemeslníků z 18. století, kreslil F.K. Wolf, text německy P.Nettl, brožované, volné listy v kazetě, bez poškození
Vyvolávací cena: 2 000 Kč