1939 Sy.3 ZPP, Znak 10h, levý horní rohový 16-pás s VV - svislý posun přetisku přes obraz známek na 14 polích; 3 zn. se stopou, zk. Nov, kat. cca 80€, dekorativní celek!
Vyvolávací cena: 1 400Kč
U:A5
Vráceno
3032
---- Kč
Tip
+1
1939 Sy.NV21Xx, Znak 1Ks šedá bez průsvitky, horní polovina 100ks PA, vodorovný rastr; 1x stopa po nálepce v okraji + 3 stopa na přední straně, 1x svislý přehyb mezi zn., kat. 290€
Vyvolávací cena: 5 000Kč
U:A4
Vráceno
3079
---- Kč
+1
1939 PRA35, TRENČÍN/ 19.VIII.39/ AUTOPOŠTA (I. plavecké majstrovstva Slovenska), neprošlá obálka s 2 otisky oranžového PRA35 s písmenem /d/ a 2 otisky modrého PR9 s písmenem /e/, vylepena kompletní emise zn. Štefánik; bez poškození
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3254
---- Kč
+1
1905 CHOCERADY - 2-záběrová, nádraží s hostincem Ant. Schüllera + železniční trať; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3257
---- Kč
Tip
+1
1897 MUTĚNICE - Gruss aus Mutenitz, předchůdce (Vorläufer), celinová pohlednice Mi.P93 s přítiskem na zadní straně, prošlá, DR Hodonín/ 22.8.97, dobrá kvalita
Vyvolávací cena: 1 000Kč
U:A5
Vráceno
3262
---- Kč
+1
1902 PŘÍVLAKY - nádraží, parní lokomotiva, 2-okénková, prošlá, DA; pěkný stav
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3263
---- Kč
+1
1905-1915 ŽATEC (SAAZ) - sestava 7 jednozáběrových pohlednic města, každá jiná; 1x neprošlá, jako celek zajímavé, zachovalé
Vyvolávací cena: 800Kč
U:A5
Vráceno
3264
---- Kč
+1
1900 LOUKA - HORNÍ LITVÍNOV (Wiesa - Oberleutensdorf) - nádraží, DA, prošlá, český text; zachovalé
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3265
---- Kč
+1
1916 FRENŠTÁT - baráky polní nemocnice, jednozáběrová, čb, prošlá s útvarovým raz.; bez poškození
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3266
---- Kč
Tip
+1
1910 NOVÝ JIČÍN - budova staré pošty na náměstí, dekorativní záběr se stojícími dětmi v popředí, čb, prošlá; pouze nepatrný ohyb v růžku
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3267
---- Kč
+1
1900 NOVÝ JIČÍN - Oberthor Strasse, jednozáběrová, ulice s dětmi v popředí, DA, prošlá; pouze nepatrný ohyb v 1 růžku
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3268
---- Kč
+1
1910 NOVÝ JIČÍN - Oberthor Strasse, ulice s koňským povozem, lakovaná, tlačená, prošlá; bezvadná
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3273
---- Kč
Tip
+1
1900 MORAVIČANY - nádražní budova s výhybkou a zřízenci, jednozáběrová, čb, DA, nepoužitá; bezvadný stav
Vyvolávací cena: 1 000Kč
U:A5
Vráceno
3274
---- Kč
+1
1903 TACHOV (Tachau) - 4-okénková kolorovaná lito pohlednice, mj. nádraží v noci; DA, prošlá, zachovalé
Vyvolávací cena: 800Kč
U:A5
Vráceno
3277
---- Kč
+1
1899 TŘEBÍČ - několika záběrová litografie, mj. celkový pohled, Karlovo náměstí, C.k. pošta, Národní dům, Černý dům, Kostelíček atd., nakladatel J. Lorenz, č.2623, dlouhá adresa, nepoužitá; pouze nepatrný ohyb v pravém dolním růžku
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3299
---- Kč
Tip
+1
1899 MUCHA Alfons, Champenois, francouzské vydání, DA, prošlá; stržena část známky, stopy razítkovací barvy v obraze
Vyvolávací cena: 1 500Kč
U:A5
Vráceno
3300
---- Kč
+1
1899 MUCHA Alfons, Champenois, Měsíce, Květen, francouzské vydání, DA, neprošlá poštou; zahnědnutí a lomy v růžcích
Vyvolávací cena: 1 500Kč
U:A5
Vráceno
3302
---- Kč
+1
1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Milosrdenství, sestava 3ks, různá vydání, 1x prošlá; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 900Kč
U:A5
Vráceno
3303
---- Kč
+1
1911 MUCHA Alfons (1860–1939), výzdoba Obecního domu v Praze - Primátorský sál, sestava 7ks, různá vydání, 1x prošlá, ostatní nepoužité; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 400Kč
U:A5
Vráceno
3305
---- Kč
Tip
+1
1915 MUCHA Alfons, sestava 8ks pohlednic, Výzdoba Obecního domu, nekompletní, různá vydání; 2x nepoužité, 6x prošlé; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 900Kč
U:A5
Vráceno
3306
---- Kč
+1
1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech - č.11 "Syna svého, svatá Matko národa, přijmi lásku a nadšení", vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře, prošlé s pěknou Hradčanskou frankaturou; bez poškození
Vyvolávací cena: 300Kč
U:A5
Vráceno
3307
---- Kč
+1
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce, prošlá; vynikající stav
Vyvolávací cena: 800Kč
U:A5
Vráceno
3311
---- Kč
+1
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet, nepoužitá; luxusní
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3313
---- Kč
+1
1936 MUCHA Alfons, SLAVIA vzájemně pojišťovací banka, propagační pohlednice banky s postavou Slavie; prošlá v období protektorátu Čechy a Morava, vynikající stav
Vyvolávací cena: 800Kč
U:A5
Vráceno
3314
---- Kč
+1
1945 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia, vzájemně pojišťovací banka, prošlá z roku 1945; nepatrné stopy po přilepení na obrazové straně
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A5
Vráceno
3355
---- Kč
+1
1950-1964 sestava 3 propagandistických pohlednic, K. Gottwald jako truhlářský učeň ve Vídni, Chruščov v rodinném kruhu a Chruščov a Novotný při slavnostní jízdě Prahou
Vyvolávací cena: 300Kč
U:A5
Vráceno
3364
---- Kč
Tip
+16
1910-1940[SBÍRKY] MOTIV - různé společenské události, zemědělství, kroje, hudební kapely, oblečení, klobouky, kočárky, zemědělské stroje, skupinové fotografie zaměstnanců firem atd., celkem 94ks pohlednic s různými náměty, část fotopohlednice; převážně ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena: 5 000Kč
U:Z
Vráceno
3366
---- Kč
Tip
+1
1919 ČSR / akcie banky BOHEMIA v Praze na 400K, ze dne 1.1.1919 bez talonů; pouze nepatrný ohyb
Vyvolávací cena: 600Kč
U:A3s|
Vráceno
3369
---- Kč
Tip
1925 ČSR / Dluhopis - tělocvičná jednota Sokol Počáply, hodnota 100Kč, č.17 včetně části úrokových kuponů, tisk Josef Šefl, Beroun; přehyb a drobná natržení, zcela ojedinělý výskyt!
Vyvolávací cena: 2 000Kč
U:A3s|
Vráceno
3428
---- Kč
Tip
+1
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Menu Moët et Chandon, tištěný blanket jídelníčku, barevná lito, rozměr 22x15cm, vydal Champenois; utržený růžek ve spodním rohu, patina
Vyvolávací cena: 4 500Kč
U:A4
Vráceno
3430
---- Kč
+3
1945 Vojtěch PREISSIG, výběr z jeho díla, katalog výstavy v síni Hollara v Praze, červenec - srpen 1945, na titulu grafika Lev trhající nacistickou svastiku - použitý námět pro známku revolučního vydání, obsahuje mimo seznam vystavených děl i 4 reprodukce; bez poškození
Vyvolávací cena: 400Kč
U:A4
Vráceno
3432
---- Kč
+44
1990-2019 [SBÍRKY] VSTUPENKY, JÍZDENKY - cestovatelská sbírka stovek kusů jízdenek, letenek a vstupenek do všemožných turistických míst po ČR, Evropě i zámoří, uloženo ve dvou velkých zásobnících; ojedinělé množstvím i obsahem!