Aukce 66 / Filatelie / Evropa / Rusko, SSSR
414
4 500 Kč
1950-1951 [SBÍRKY] Mi.1535-1536, 1599-1600, 1606, 1601-1605, 1528, 1675-1590, 1513-1514, 1591-1592 a další lepší série v Ministerském albu delegace SSSR na Kongresu UPU Brusel 1952; kat. ** 1.160 €, ojedinělý výskyt některých známek, zejména z roku 1951
Vyvolávací cena: 4 500 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
416
2 600 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetisk II. typu "Arabesky" RUSSKAJA POČTA na ruských známkách 1000R/1k - 20000R/70k; bezvadná a kompletní série (tyto přetisky vyšly jen na malých formátech), vše sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +30,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
417
3 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetisk II. typu "Arabesky" RUSSKAJA POČTA na známkách RUSKÉ LEVANTY - Jubilejní ROPIT 1857-1907 10000R/1k - 20000R/70k; 10000R/5para - 20000R/7Pia (šikmé přetisky); 10000R/20para - 20000R/3,50Pia (vodorovné přetisky) a dodatečná emise 10000R/15Para; bezvadné a kompletní, vše sign. Hals S.O./Paris; vzácné!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
418
3 400 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetisk II. typu "Arabesky" RUSSKAJA POČTA na známkách UKRAJINA - přetisk "trojzubec" typ CHARKOV a typ JEKATĚRINOSLAV; 3 bezvadné a kompletní série, nominálně 10000R/1k - 20000R/50k, vše sign. Hals S.O./Paris; vzácné!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +70,0 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
420
5 500 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na známkách RUSKÉ LEVANTY 1000R / 5 para - 20000R / 100 Piastres, série se všemi "velkými formáty"; včetně OBOU 100Pia známek, sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; vzácné !
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +37,5 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
421
5 500 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na nezoubkovaných ruských známkách 1000R/1k-20000R/10R, bezvadná série se všemi "velkými formáty; sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; mimořádná nabídka ze specializované sbírky!
Vydraženo za: 5 500 Kč
422
11 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na ruských známkách 1000R/3k-20000R/3,50R; 8ks s PŘEVRÁCENÝM PŘETISKEM a 1x 3,50R BEZ PŘETISKU NOMINÁLU (!); bezvadná kvalita, všechny sign. Hals S.O./Paris, mimořádná nabídka ze specializované sbírky, vysoké hodnoty bez nominálu jsou extrémně vzácné!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +120,0 %
Vydraženo za: 11 000 Kč
425
9 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na zoubkovaných ruských známkách 1000R/1k-20000R/10R, série 32ks se všemi "velkými formáty", 20000K/7R s kuponem, navíc nevydané 1000R/2k černý přetisk, 5000R/15k modrý; bezvadná kvalita, signováno Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; mimořádná nabídka ze specializované sbírky!
Vyvolávací cena: 4 500 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
427
31 000 Kč
+164
1857-1991 [SBÍRKY] silně zastoupená sbírka na listech ve 3 pořadačích, raz. i neupotřebené série a zn., od klasického období, obsahuje řadu lepších kompletních sérií, mj. Mi.402A-405A, 483-487, 488-493, 494-498, 499-508, 509-512, 509Y-512Y, aršíky Bl.1-2, 6-8, 9, 10, 11A atd.; část různá kvalita, vysoký katalog, doporučujeme prohlídku!
Vyvolávací cena: 20 000 Kč +55,0 %
Vydraženo za: 31 000 Kč
428
20 000 Kč
+196
1860-1969 [SBÍRKY] pěkná razítkovaná sbírka na zasklených listech Schaubek ve 4 pérových deskách, část klasického období, dále např. Mi.82-98, od 1923 značně kompletní včetně dobrých sérií jako Mi.390-391, 397-401, 422-423, 480-482, 483-487, 488-493, 499-508, 509-512, 513-522, 657-664, 826, také aršíky jako Mi.Bl.5, 6-8, 9, 10, 14-16 atd.; různá, převážně pěkná kvalita, vysoký katalog
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 20 000 Kč
429
18 000 Kč
+142
1923-1992 [SBÍRKY] pěkná, značně kompletní převážně razítkovaná sbírka v 9 zásobnících, včetně lepších emisí jako: Mi.326-327, 390-391A+B, 402A-405A, 410A-411A, 422-423, 429-449, 453-455, 462-466, 483-487, 494-498, 499-508, 513-522, 625-636, emise 40. a 50. let atd., navíc doplněno o šanon s částí aršíků, mj. Mi.Bl.Bl.6-8, 14, 15 apod.; celkově pěkná kvalita, vysoký katalog odhadem 5.000€+, uloženo v IKEA krabici, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 15 000 Kč +20,0 %
Vydraženo za: 18 000 Kč
430
6 500 Kč
+52
1870-1990 [SBÍRKY] DUBLETY / ve 4 různě zaplněných zásobnících A4, obsahuje carské Rusko, SSSR včetně dobrých 30. a 40. let, také ruskou poštu v cizině apod., převážně nekompletní série, ale také několik aršíků a lepších hodnot; různá kvalita, jako celek zajímavé!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +116,7 %
Vydraženo za: 6 500 Kč