Aukce 66 / Pohlednice / Motiv / Osobnosti - domácí

3316
229803 -  DRTIKOL František (1883–1961), čb portrétní fotopohle
DRTIKOL František (1883–1961), čb portrétní fotopohlednice prezidenta T. G. Masaryka; bezvadný stav
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3317
227509 -  EMIL HÁCHA / protektorátní prezident, oficiální pohled
EMIL HÁCHA / protektorátní prezident, oficiální pohlednice; neprošlá s DR PRAHA 10 HRAD; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
3318
227906 - 1920 M.R. ŠTEFÁNIK, portrét v uniformě, fotopohlednice;
1920 M.R. ŠTEFÁNIK, portrét v uniformě, fotopohlednice; neprošlá
Vyvolávací cena: 300  +0,0 %
Vydraženo za: 300 Kč
3319
226879 - 1939 M.R. ŠTEFÁNIK - 4ks slovenských pohlednic, 2x maléh
1939 M.R. ŠTEFÁNIK - 4ks slovenských pohlednic, 2x malého formátu, 1x barevná reprodukce kresby M. Mudroch, 1x čb s reprodukcí podpisu, vylepeny zn. A. Hlinka s přiležitostnými razítky + 2x velký formát, neprošlé s vylepenými přetiskovými zn. Štefánik a PR; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3320
226900 - 1940 M.R. ŠTEFÁNIK - portrét na pozadí dvojramenného k
1940 M.R. ŠTEFÁNIK - portrét na pozadí dvojramenného kříže s pomníkem, sign. autorem L. Kostelníček, vyfr. ale neprošlá s PRA5 BRATISLAVA/ 6.IX.40/ AUTOPOŠTA; ohyb v levém spodním rohu, malý výskyt!
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč