Aukce 66 / Filatelie / Evropa / Rusko, SSSR / Filatelistické obory
416
2 600 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetisk II. typu "Arabesky" RUSSKAJA POČTA na ruských známkách 1000R/1k - 20000R/70k; bezvadná a kompletní série (tyto přetisky vyšly jen na malých formátech), vše sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +30,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
417
3 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetisk II. typu "Arabesky" RUSSKAJA POČTA na známkách RUSKÉ LEVANTY - Jubilejní ROPIT 1857-1907 10000R/1k - 20000R/70k; 10000R/5para - 20000R/7Pia (šikmé přetisky); 10000R/20para - 20000R/3,50Pia (vodorovné přetisky) a dodatečná emise 10000R/15Para; bezvadné a kompletní, vše sign. Hals S.O./Paris; vzácné!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
418
3 400 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetisk II. typu "Arabesky" RUSSKAJA POČTA na známkách UKRAJINA - přetisk "trojzubec" typ CHARKOV a typ JEKATĚRINOSLAV; 3 bezvadné a kompletní série, nominálně 10000R/1k - 20000R/50k, vše sign. Hals S.O./Paris; vzácné!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +70,0 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
420
5 500 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na známkách RUSKÉ LEVANTY 1000R / 5 para - 20000R / 100 Piastres, série se všemi "velkými formáty"; včetně OBOU 100Pia známek, sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; vzácné !
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +37,5 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
421
5 500 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na nezoubkovaných ruských známkách 1000R/1k-20000R/10R, bezvadná série se všemi "velkými formáty; sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; mimořádná nabídka ze specializované sbírky!
Vydraženo za: 5 500 Kč
422
11 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na ruských známkách 1000R/3k-20000R/3,50R; 8ks s PŘEVRÁCENÝM PŘETISKEM a 1x 3,50R BEZ PŘETISKU NOMINÁLU (!); bezvadná kvalita, všechny sign. Hals S.O./Paris, mimořádná nabídka ze specializované sbírky, vysoké hodnoty bez nominálu jsou extrémně vzácné!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +120,0 %
Vydraženo za: 11 000 Kč
425
9 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na zoubkovaných ruských známkách 1000R/1k-20000R/10R, série 32ks se všemi "velkými formáty", 20000K/7R s kuponem, navíc nevydané 1000R/2k černý přetisk, 5000R/15k modrý; bezvadná kvalita, signováno Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; mimořádná nabídka ze specializované sbírky!
Vyvolávací cena: 4 500 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč