Aukce 66 / Filatelie / Asie / Blízký východ / Palestina
1091
3 200 Kč
1953 GAZA / Egyptská okupace, SG.33-49, Farúk I. - Stavby 1mill - 200mill, DVOJITÝ PŘETISK NOMINÁLU; bezvadná série v mimořádné kvalitě, signováno Herzig, kat. neuvádí, ojedinělý výskyt těchto chybotisků, jež se takřka výhradně nacházely ve sbírce krále Farúka!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
1092
8 500 Kč
1953 GAZA / Egyptská okupace, SG.64-69, kompletní Farúk I. - Letecké 2mill - 100mill s přetiskem PALESTINE a navíc s datovým přetiskem; bezvadné, kat. £120, známky 3mill, 10mill a 100mill jsou vzácné a v katalogu podceněné, zk. Sanabria (největší sběratel a znalec leteckých známek všech dob)
Vyvolávací cena: 1 800 Kč +372,2 %
Vydraženo za: 8 500 Kč