Aukce 66 / Filatelie / Evropa
421
5 500 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na nezoubkovaných ruských známkách 1000R/1k-20000R/10R, bezvadná série se všemi "velkými formáty; sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; mimořádná nabídka ze specializované sbírky!
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +37,5 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
422
11 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na ruských známkách 1000R/3k-20000R/3,50R; 8ks s PŘEVRÁCENÝM PŘETISKEM a 1x 3,50R BEZ PŘETISKU NOMINÁLU (!); bezvadná kvalita, všechny sign. Hals S.O./Paris, mimořádná nabídka ze specializované sbírky, vysoké hodnoty bez nominálu jsou extrémně vzácné!
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +120,0 %
Vydraženo za: 11 000 Kč
425
9 000 Kč
1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na zoubkovaných ruských známkách 1000R/1k-20000R/10R, série 32ks se všemi "velkými formáty", 20000K/7R s kuponem, navíc nevydané 1000R/2k černý přetisk, 5000R/15k modrý; bezvadná kvalita, signováno Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; mimořádná nabídka ze specializované sbírky!
Vyvolávací cena: 4 500 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
427
31 000 Kč
+164
1857-1991 [SBÍRKY] silně zastoupená sbírka na listech ve 3 pořadačích, raz. i neupotřebené série a zn., od klasického období, obsahuje řadu lepších kompletních sérií, mj. Mi.402A-405A, 483-487, 488-493, 494-498, 499-508, 509-512, 509Y-512Y, aršíky Bl.1-2, 6-8, 9, 10, 11A atd.; část různá kvalita, vysoký katalog, doporučujeme prohlídku!
Vyvolávací cena: 20 000 Kč +55,0 %
Vydraženo za: 31 000 Kč
428
20 000 Kč
+196
1860-1969 [SBÍRKY] pěkná razítkovaná sbírka na zasklených listech Schaubek ve 4 pérových deskách, část klasického období, dále např. Mi.82-98, od 1923 značně kompletní včetně dobrých sérií jako Mi.390-391, 397-401, 422-423, 480-482, 483-487, 488-493, 499-508, 509-512, 513-522, 657-664, 826, také aršíky jako Mi.Bl.5, 6-8, 9, 10, 14-16 atd.; různá, převážně pěkná kvalita, vysoký katalog
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 20 000 Kč
429
18 000 Kč
+142
1923-1992 [SBÍRKY] pěkná, značně kompletní převážně razítkovaná sbírka v 9 zásobnících, včetně lepších emisí jako: Mi.326-327, 390-391A+B, 402A-405A, 410A-411A, 422-423, 429-449, 453-455, 462-466, 483-487, 494-498, 499-508, 513-522, 625-636, emise 40. a 50. let atd., navíc doplněno o šanon s částí aršíků, mj. Mi.Bl.Bl.6-8, 14, 15 apod.; celkově pěkná kvalita, vysoký katalog odhadem 5.000€+, uloženo v IKEA krabici, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 15 000 Kč +20,0 %
Vydraženo za: 18 000 Kč
430
6 500 Kč
+52
1870-1990 [SBÍRKY] DUBLETY / ve 4 různě zaplněných zásobnících A4, obsahuje carské Rusko, SSSR včetně dobrých 30. a 40. let, také ruskou poštu v cizině apod., převážně nekompletní série, ale také několik aršíků a lepších hodnot; různá kvalita, jako celek zajímavé!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +116,7 %
Vydraženo za: 6 500 Kč
435
23 000 Kč
+30
1880-1950 [SBÍRKY] sbírka v zaplněném zásobníku A4, obsahuje řadu kompletních sérií, také několik aršíků, letecké, služební atd.; část různá kvalita, doporučujeme prohlídku, pochází z pozůstalosti, vyvoláváme za výhodnou cenu
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +360,0 %
Vydraženo za: 23 000 Kč
436
25 000 Kč
1855 Mi.5b, Znak 24Sk matně červená "mattrot" (Facit č.5e - Brunatigt röd); krásný kus na výstřižku s DR STOCKHOLM, zk. Diena, atest Obermüller, kat. Michel 2.600€ + 25% výstřižek, mimořádná nabídka - v naší aukci vůbec poprvé!
Vyvolávací cena: 25 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 25 000 Kč
440
1924-1944 sestava 8 Let-celistvostí, vybrané vzácnější první a příležitostné lety, mj. I. Grenchen - Zurich 1924 s Mi.180, série Mi.435-438 na cenzurovaném dopisu z Bernu do Benátek, I. Zurich - Stockholm, vzácný I. La Chaux-de-Fonds / Bale aj.; bezvadný a hodnotný set ze specializované sbírky!
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
458
38 000 Kč
1855 SG.57, Embossed 10Sh hnědá, die II, na dopise do Paříže, luxusní střih, "one silk thread" (!), znehodnoceno raz. typu "diamond", kruhové KINGSTOWN, tranzitní CALAIS; luxusní kvalita, atest Worboys (Stanley Gibbons) "unique in this condition", kat. SG.57 na dopise £3.200, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 32 000 Kč +18,8 %
Vydraženo za: 38 000 Kč
459
6 500 Kč
+23
1865 [SBÍRKY] SG.43, Viktorie 1P červenohnědá, 2 kompletní rekonstrukce TD podle písmen AA-TL, celkem 480 různých známek; velmi pěkné včetně perfinů a lepších deskových čísel, kat. jen jako základní známky £1.320; díky mnoha lepším deskám ale podstatně více, pochází ze staré sbírky ze 40. let
Vyvolávací cena: 6 500 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 6 500 Kč
462
11 000 Kč
+77
1952-2000 [SBÍRKY] SPECIALIZACE / sbírka v 7 šanonech s popisy, zpracovány různá vydání, tisky, papíry, zoubkování, bloky, krajové kusy atd., také sešitková vydání aj., navíc doplněno o různé dublety, poznámky, celistvosti v dalším šanonu atd.; uloženo ve střední krabici, zajímavé pro specialisty!
Vydraženo za: 11 000 Kč
466
5 500 Kč
+19
1900-1990 [SBÍRKY] PARTIE/ zbytková partie z pozůstalosti, obsahuje několik rozpracovaných značně nekompletní sbírek jako Rumunsko, Velká Británie, Německo, Itálie, Azory, dále např. zásobník SSSR 1959-1966 (převážně ve 4-blocích), krabička se sypanými zn. apod.; různá kvalita, uloženo ve střední krabici
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +266,7 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
467
6 500 Kč
1890-1960 [SBÍRKY] CELISTVOSTI / sestava cca 150ks celistvostí převážně z Evropy i zámoří, obsahuje země jako BELGIE, NIZOZEMSKO, LUCEMBURSKO, NĚMECKO, DÁNSKO FRANCIE, USA a další, část zasláno jako R nebo Ex, několik ks z klasického období, převažují celistvosti meziválečné, několik FDC atd.; různá kvalita, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +225,0 %
Vydraženo za: 6 500 Kč