1955 ČSR II. / Více krásy a radosti do našich obcí!, vícebarevný propagandistický plakát, rozměr cca 59x84cm; pouze přehyby, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 500Kč
3422
700Kč
19556-1957 ČSR II. / Vítězná cesta naší socialistické vesnice + Dobrý hospodář pamatuje ..., sestava 2ks propagandistických vícebarevných plakátů, rozměr 60x45cm; pouze přehyby
Vyvolávací cena: 700Kč+0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
3423
1956 ČSR II. / Z jiskry plamen z požáru škoda - žňová hlídka, dvojbarevný plakát, signováno Vepřek, rozměr 60x85; pouze přehyby
Vyvolávací cena: 1 200Kč
3424
1945 ČSR II. / Zemědělci budují republiku, propagační vícebarevný plakát, signováno Laho, rozměr cca 59x85cm; přehyby, drobná natržení
Vyvolávací cena: 1 000Kč
3425
900Kč
1955 ČSR II. /Zabraňte ztrátám při sklizni + Sklidit letošní úrodu bez ztrát, sestava 2ks vícebarevných plakátů, rozměr cca 62x44cm; pouze přehyby
Vyvolávací cena: 900Kč+0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
3426
1 000Kč
1968 PŘIJEDE WALDEMAR MATUŠKA - barevný plakát pro koncert v Lucerně 30. dubna 1968 v době Pražského jara, rozměr 80x56cm, malé natržení při dolním okraji, celkově ale zachovalý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000Kč+0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
arrow_forward_ios
3427
4 500Kč
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Menu Moët et Chandon, tištěný blanket jídelníčku, barevná lito, rozměr 22x15cm, vydal Champenois; omačkané růžky, patina
Vyvolávací cena: 4 500Kč+0,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
3428
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Menu Moët et Chandon, tištěný blanket jídelníčku, barevná lito, rozměr 22x15cm, vydal Champenois; utržený růžek ve spodním rohu, patina
Vyvolávací cena: 4 500Kč
3429
400Kč
1945-1973 ŠVABINSKÝ Max, sestava 2ks publikací, Malíř Max Švabinský dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, včetně kompletní přílohy 24 reprodukcí a 1 původní litografie Turnovská krajina, nakladatelství ELK v Praze + kniha Švabinského Český slavín, sto portrétů, 1973; zachovalé
Vyvolávací cena: 400Kč+0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
3430
1945 Vojtěch PREISSIG, výběr z jeho díla, katalog výstavy v síni Hollara v Praze, červenec - srpen 1945, na titulu grafika Lev trhající nacistickou svastiku - použitý námět pro známku revolučního vydání, obsahuje mimo seznam vystavených děl i 4 reprodukce; bez poškození
Vyvolávací cena: 400Kč
Ostatní sběratelské obory / Mapy, plány, turistické průvodce
arrow_forward_ios
3431
1910 RAKOUSKO-UHERSKO / vstupenka na Pražský hrad a Belveder v ceně 40h, oboustranná s německo-českým textem, vydalo C. a k. zámecké hejtmanství v Praze; bez poškození, ojedinělé!
Vyvolávací cena: 500Kč
3432
+44
1990-2019 [SBÍRKY] VSTUPENKY, JÍZDENKY - cestovatelská sbírka stovek kusů jízdenek, letenek a vstupenek do všemožných turistických míst po ČR, Evropě i zámoří, uloženo ve dvou velkých zásobnících; ojedinělé množstvím i obsahem!
Vyvolávací cena: 900Kč
Ostatní sběratelské obory / Knihy, časopisy
arrow_forward_ios
3433
900Kč
1940-1942 Böhmen und Mähren, obrazový propagandistický protektorátní časopis, sestava 3 čísel ze 3 ročníků, 7/1940, 4/1941 (chybí zadní strana obálky) a 9-10/1942; zachovalé
Vyvolávací cena: 900Kč+0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
3434
1 500Kč
1934 ČSR I. / Sborník vzpomínek na ruskou armádu + Před dvaceti léty 1914-1934 / sestava dvou brožur Spolku ruských válečných invalidů v ČSR; zajímavý obsah ("bílá emigrace"), řada čb fotografií; bezvadný stav, dnes velmi malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 500Kč+0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
3435
4 000Kč
1942 NĚMECKO / Der Untermensch - originál propagandistického časopisu vydávaném SS v letech 1942-1943; velmi vzácný výskyt, natržení a poškození v obálce
Vyvolávací cena: 4 000Kč+0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
3436
1942NĚMECKO / Deutschen Marine kalender für 1942, kompletní (!) kalendář německého válečného námořnictva pro rok 1942, množství i barevných fotografií lodí, ponorek a záběrů z námořních bojů; zachovalé, vzácný výskyt v kompletním stavu!
Vyvolávací cena: 9 000Kč
3437
1 000Kč
1933 NĚMECKO / Deutschland erwacht, nacistická propagandistická kniha s vlepenými fotkami a kresbami, 151 stran, pevná vazba; velmi dobrý stav
Vydraženo za: 1 000 Kč
3438
1 000Kč
1941 NĚMECKO / DIE DEUTSCHE KRIGSFLOTTE / II. vydání, Mnichov-Berlín 1941, publikace s popisy a vyobrazením německé flotily, rozdělení do tříd, bokorysy, ponorky atd.; celkově pěkný stav, zajímavé
Vydraženo za: 1 000 Kč
3439
1 500Kč
NĚMECKO / IM HERZLAND GERMANIENS / Erwin Stranik, Konstantin Korzendörfer, Rudolf M. Rohrer Verlag, Brünn, obsahuje 21 stran textu, čb vyobrazení v textu a čb fotografickou přílohu s popisky; celkově zachovalý stav
Vydraženo za: 1 500 Kč
3440
800Kč
1933 NĚMECKO / SO WAR ES! / Ein Bildbericht vom wehrhaften Deutschland 1914-1918 / Berlin 1933, propagandistická publikace s množství reprodukcí dobovýchh fotografií z období I. světové války; celkově zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: 800Kč+0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3441
4 500Kč
1933 NĚMECKO / ZEPPELIN - WELTFAHRTEN / kniha o vzducholodích Zeppelin s vylepenými 264 fotografiemi, německy; kompletní, celkově velmi dobře zachovalé, hledaný titul!
Vyvolávací cena: 4 000Kč+12,5 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
3442
1 300Kč
1898 RAKOUSKO - UHERSKO / 1698-1898 Dvě stě let C. a K. Pěšího pluku Humberta I. krále italského čís. 28, vzpomínková kniha popisující boje tohoto pluku, vydáno nákladem pluku v Praze, vyobrazena podobizna Františka Josefa I., 126 stran, v češtině, pevná vazba, bez poškození
Vyvolávací cena: 800Kč+62,5 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3443
1 500Kč
1918-1917 RAKOUSKO - UHERSKO / CÍSAŘ FRANTIŠEK JOSEF I. - Spis Jubilejní (J. Brunclík 1908); SKIZZEN AUS DEM KRIEGSHOFQUARTIER 1914; NA VOJNĚ V KARPATECH A HALIČI; sestava tří dobových publikací, část patina, celkově ale zachovalý stav, zajímavé
Vydraženo za: 1 500 Kč
3444
1 200Kč
1917 RAKOUSKO - UHERSKO / H.Schmid, Handbuch für Unteroffiziere, 12. Auflage 1917, příručka pro poddůstojníky RU armády, vydání 1917, 1000 stran, v němčině, mnohá vyobrazení, na titulu císař Karel, vázané, zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000Kč+20,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
Ostatní sběratelské obory / Další sběratelské obory
arrow_forward_ios
3445
1 600Kč
1936 XI. OLYMPIADE BERLIN 1936 / vstupenka na hlavní stadion Olympia - 5RM; bezvadně zachovalá, v této kvalitě vzácné
Vyvolávací cena: 1 500Kč+6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3446
800Kč
1939-1946 PARTIE / PROTEKTORÁT / sestava potravních lístků, šatenek, lístku na uhlí, lístků pro uhrazení rozhlasového poplatku atd.; celkově zachovalý stav
Vyvolávací cena: 500Kč+60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3447
2 600Kč
1890-1945 [SBÍRKY] ŽATEC / regionálně zaměřená "sbírka" různých listin, účtů, faktur, rodných listů, příhlášek apod. také např. pojistka apod., od R-U přes ČSR I. a protektorát apod., navíc doplněno o 11ks různých firemních účtů s dekorativními přítisky (mj. Becher apod.); různý stav, uloženo v zaplněném šanonu, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000Kč+160,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
Pomůcky / Použité pomůcky
arrow_forward_ios
3448
2 200Kč
[SBÍRKY] OBALY / použité obaly na známky, pohlednice, dopisy, pošetky, kartičky na známky, euroobaly A5 + A4, albové listy, různý stav; uloženo v zaplněné IKEA krabici, celkem 30kg, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 600Kč+266,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3449
2 600Kč
[SBÍRKY] PARTIE / velké pošetky, pásy (DAVO), kartičky A5, průhledné obaly apod.; převážně v intaktním stavu - nerozbaleno v menší krabici, vysoká pořizovací cena
Vydraženo za: 2 600 Kč
3450
1 100Kč
[SBÍRKY] ŠROUBOVÉ DESKY SCHAUBEK / celkem 35ks, převážně "v textilní úpravě"; celkově zachovalé, uloženo ve dvou IKEA krabicích, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 1 000Kč+10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
3451
2 200Kč
[SBÍRKY] ZÁSOBNÍKY / sestava 12ks převážně 16 a 8-listových zásobníků, doplněno o pérové desky s prázdnými listy Schaubek USA 1847-1988 + cca 50 novými zasklenými listy Lindner; uloženo v IKEA krabici, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 1 000Kč+120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3452
2 600Kč
[SBÍRKY] ZÁSOBNÍKY / sestava 7ks nepoužitých (!) zásobníků, 3ks 32-listové (1x Lindner) a 4ks 8-listové; jako nové