Aukce 71 / Naše tipy

3649
238924 - 1929 KOLLWITZ KÄTHE (1867-1945), německá grafička, socha
1929 KOLLWITZ KÄTHE (1867-1945), německá grafička, sochařka a malířka, jedna z nejslavnějších německých umělkyň 20. století, 3-stránkový vlastnoručně psaný dopis včetně obálky, adresováno na Rudolfa Thiela do Ústí nad Labem; bezvadný stav, velmi vzácný a hledaný rukopis!
Vyvolávací cena: 7 000
3651
242510 - 1939 KUBELÍK Jan (1880–1940), český houslový virtuos a
1939 KUBELÍK Jan (1880–1940), český houslový virtuos a hudební skladatel + KUBELÍK Rafael Jeroným (1914–1996), světoznámý český dirigent; portrétní fotografie rozměru větší A4 (ateliér Stoklas) s celými podpisy a datací; mimořádně dekorativní, vzácné
Vyvolávací cena: 2 000  +60,0 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3652
70 000
242504 - 1920 KUPKA František (1871-1957), světoznámý český mal
1920 KUPKA František (1871-1957), světoznámý český malíř, jeden ze zakladatelů moderního abstraktního malířství; vlastnoručně psaný 24-řádkový dopis s podpisem "Kupka", datováno v Puteaux 6.VII. 1920, velmi zajímavý text ohledně legionářů (Kupka v roce 1914 odešel dobrovolně na frontu jako člen roty Nazdar, v bitvě u řeky Aisne byl raněn a následně vyznamenán Řádem důstojníka Čestné legie, později získal hodnost kapitána), a jeho rozhodnutí, věnovat se naplno umělecké činnosti ve Francii; křížem přeloženo, celkově velmi pěkný stav, mimořádný a velmi vzácný rukopis!
Vyvolávací cena: 10 000  +600,0 %
Vydraženo za: 70 000 Kč
3657
23 000
238854 - 1916 MUCHA Alfons (1860–1939), dvoustránkový (!) ručně
1916 MUCHA Alfons (1860–1939), dvoustránkový (!) ručně psaný text s podpisem "Mucha", psáno v Praze 1.3. 1916, velmi zajímavý text, navíc doplněno o čb fotopohlednici A. Muchy s textem Zdeny Vykypělové-Rufferové; pouze vodorovný přehyb, jinak bezvadný stav, dopisy psané Alfonsem Muchou jsou mimořádně vzácné, dekorativní kus do každé sbírky rukopisů, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 10 000  +130,0 %
Vydraženo za: 23 000 Kč
3663
244650 - 1943? SEKORA Ondřej (1899-1967), významný český spisova
1943? SEKORA Ondřej (1899-1967), významný český spisovatel, žurnalista, kreslíř, grafik, ilustrátor, vlastnoručně psaný 17-řádkový dopis s podpisem, pozoruhodný text; pouze přeloženo, jinak bezvadné
Vyvolávací cena: 3 000  +116,7 %
Vydraženo za: 6 500 Kč
3665
244841 - 1881 SMETANA Bedřich (1824-1884), jeden z nejvýznamnějš
1881 SMETANA Bedřich (1824-1884), jeden z nejvýznamnějších hudebních skladatelů všech dob, podpis na Hlavním výkazu příjmů za představení Libuše v Královském zemském českém národním divadle z 13. června 1881 - tedy 2 dny po premiéře této slavné opery, spolupodepsán tehdejší ředitel Národního divadla Jan Nepomuk Maýr (1818-1888); uprostřed stopy po původní adjustaci, celkově ale velmi pěkný zachovalý stav, neopakovatelná nabídka!
Vyvolávací cena: 40 000
3667
242091 - 1912 SUK Josef (1874-1935), významný český hudební skla
1912 SUK Josef (1874-1935), významný český hudební skladatel, houslista a pedagog, žák a zeť Antonína Dvořáka; vlastnoruční podpis s datací a částí partitury Smyčcového kvarteta op. 3; vzadu stopy po původní adjustaci, celkově velmi pěkný stav, dekorativní a vzácné!
Vyvolávací cena: 3 000
3668
244843 - 1861 ŠKROUP František Jan (1801-1862), významný český
1861 ŠKROUP František Jan (1801-1862), významný český hudebník, dirigent a skladatel, autor hudby pro Tylovu hru "Fidlovačka" a hudby k české státní hymně "Kde domov můj"; vlastnoručně psaná 2-stránková (!) partitura "Tantum ergo" pro mužský sbor doprovázený varhany nebo klarinetem, fagotem, rohy a houslemi, podpis "F. Skraup", datováno v Amsterdamu 28. ledna 1861 (Škroup v Holandsku pobýval od roku 1860, zejména pak v Rotterdamu); pravost konzultována se znalcem, pouze drobná natržení, stopy stáří a původní adjustace v exponátu, celkově ale pěkný zachovalý stav. Jedná se unikátní nabídku rukopisu partitury jedné z nejvýznamnějších kulturních osobností českých dějin, vhodné pro největší sbírky rukopisů nebo do sbírkového fondu nejvýznamnějších soukromých či státních institucí!
Vyvolávací cena: 100 000
3674
242054 - 1937 BAAROVÁ Lída (1914-2000), jedna z nejslavnějších
1937 BAAROVÁ Lída (1914-2000), jedna z nejslavnějších českých hereček, vlastní portrétní fotografie většího formátu s vlastnoručním podpisem a věnováním, Berlín 1937, FOTO UFA - HÄMMERER; vzadu stopy po původní adjustaci, celkově ale bezvadný stav, velmi dekorativní!
Vyvolávací cena: 2 000  +100,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
3677
242019 - 1940- BURIAN Vlasta (1891–1962), král komiků, herec, spo
1940- BURIAN Vlasta (1891–1962), král komiků, herec, sportovec, režisér, spisovatel a imitátor, vlastnoruční podpis na čb portrétní fotopohlednici, ateliér Balzar; vzadu stopy po odjustaci, celkově bezvadné a dekorativní
Vydraženo za: 6 500 Kč
3678
242506 - 1918 DESTINNOVÁ Emma (1878–1930) (Emilie Kittlová), svě
1918 DESTINNOVÁ Emma (1878–1930) (Emilie Kittlová), světoznámá česká operní pěvkyně; podpis na čb portrétní fotopohlednici (Drtikol); dekorativní a vzácné
Vydraženo za: 3 200 Kč
3680
242072 - 1941 FERBASOVÁ Věra (1913–1976), jedna z nejslavnější
1941 FERBASOVÁ Věra (1913–1976), jedna z nejslavnějších českých hereček, vlastnoruční podpis na fotografii ze svatebního obřadu (s architektem Josefem Pálkou), věnováno herci Bedřichu Rádlovi s doprovodným textem s podpisem "Pálkovci", ateliér Mráz; lehký ohyb, přesto mimořádně dekorativní, vzácné!
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3683
242056 - 1935 HAAS Hugo (1901-1967), významný český herec a reži
1935 HAAS Hugo (1901-1967), významný český herec a režisér, vlastnoruční podpis na portrétní fotopohlednici, ateliér Ströminger; vzadu stopy po původní adjustaci, celkově bezvadné a vzácné
Vyvolávací cena: 2 000  +175,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
3697
243759 - 1935? VOSKOVEC Jiří (1905–1981) a WERICH Jan (1905–198
1935? VOSKOVEC Jiří (1905–1981) a WERICH Jan (1905–1980), čeští herci, vlastnoruční spolupodpisy na společné fotopohlednici; nevýrazná vrása v papíru, jinak bezvadné, dekorativní a vzácné
Vyvolávací cena: 3 000  +83,3 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
3699
10 000
243765 - 1944-1946 [SBÍRKY]  památník z pozůstalosti herečky Evy
+19
1944-1946 [SBÍRKY] památník z pozůstalosti herečky Evy Jasanské s mnoha podpisy a věnováními různých čs. herců: mj. V. Burian, J. Marvan, O. Nový, N. Gollová, H. Vítová, R. Hrušínský, G. Nezval, J. Pivec a mnoho dalších, často doplněno fotografiemi osobností (i podepsanými), seznam osobností přiložen; zachovalé, velmi zajímavý soubor
Vyvolávací cena: 10 000  +0,0 %
Vydraženo za: 10 000 Kč
3700
9 000
243762 - 1938 [SBÍRKY]  publikace Der tschechoslowakische Film s mno
1938 [SBÍRKY] publikace "Der tschechoslowakische Film" s mnoha podpisy různých čs. herců a dalších osobností čs. filmu: mj. A. Mandlová, N. Gollová (4x), R. Šlemrová, E. Fiala, J. Kohout, H. Haas, T. Pištěk, J. Plachta, R. Schránil, K. Lamač, M. Frič a mnoho dalších, kniha pochází z pozůstalosti herečky J. Beránkové; zachovalé, velmi zajímavý soubor
Vyvolávací cena: 9 000  +0,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
3701
242511 - 1937 FOTBAL / BOHEMIANS 1905 / pohlednice zaslaná z Amstero
1937 FOTBAL / BOHEMIANS 1905 / pohlednice zaslaná z Amsterodamu (zápas s Blauw-Wit Amsterdam a AFC Door Wilskracht Sterk) s vlastnoručními podpisy hráčů, mj. Stolař, Mlejnek, Lacina a další; ohyb v růžku, jinak bezvadné, hledané
Vyvolávací cena: 2 000
3703
6 000
242972 - 1938 FOTBAL / MISTROVSTVÍ SVĚTA 1938 / oficiální pohledn
1938 FOTBAL / MISTROVSTVÍ SVĚTA 1938 / oficiální pohlednice k mistrovství světa ve Francii s podpisy čs. reprezentantů, mj. Plánička, Kruez, Horák, Nožíř, Koštálek, Rulc, Burkert, Šimůnek atd.; zachovalé a velmi vzácné!
Vyvolávací cena: 5 000  +20,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
3716
13 000
242949 - 1961 SSSR / GAGARIN Jurij (1934-1968), sovětský kosmonaut,
1961 SSSR / GAGARIN Jurij (1934-1968), sovětský kosmonaut, první člověk ve vesmíru, v lodi Vostok 1 obletěl v roce 1961 Zemi; vlastnoruční podpis na dopisnici; bezvadné a vzácné!
Vyvolávací cena: 10 000  +30,0 %
Vydraženo za: 13 000 Kč
3723
243773 - 1847 STAVOVSKÉ DIVADLO / abonentka s hlavičkou Kön. stän
1847 STAVOVSKÉ DIVADLO / abonentka s hlavičkou "Kön. ständ. Theater zu Prag" vyplněná na knížete Salma pro měsíc říjen 1847; pouze svislý přehyb, jinak bezvadné, zajímavé
Vyvolávací cena: 2 000
3725
242553 - 1938 MOBILIZACE 1938 / brožura Poznej svou armádu, vydalo
1938 MOBILIZACE 1938 / brožura "Poznej svou armádu", vydalo Ministerstvo národní obrany, oddělení branné výchovy, v nakladatelství Svazu čs. důstojnictva "VOK" v Praze po částečné mobilizaci 1938, množství zajímavých fotografií čs. vojska a vojenské techniky; místy vylepeny známky s otisky PR, jinak velmi pěkně zachovalé, pozoruhodný dějinný dokument
Vyvolávací cena: 1 000  +70,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
3730
242488 - 1927 VOLBA PREZIDENTA ČSR 1927 / sestava 8 dokumentů z pre
1927 VOLBA PREZIDENTA ČSR 1927 / sestava 8 dokumentů z prezidentské volby 1927: 1x program schůze Národního shromáždění v den volby, 1x růžový hlasovací lístek a obálka pro II. kolo volby, 1x zelený hlasovací lístek a obálka pro III. kolo volby (tato další kola se nekonala, protože TGM byl zvolen již v 1. kole), 3x prázdný bílý lístek s razítky SENÁT NÁRODNÍHO SHROMÁŽDĚNÍ R. ČS. - PŘEDSEDNICTVO; velmi pěkně zachovalé, vzácný dějinný dokument, minimální výskyt
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3731
58 000
241877 - 1895-1940 [SBÍRKY]  BRNO CENTRUM + MĚSTSKÉ ČÁSTI / sbí
1895-1940 [SBÍRKY] BRNO CENTRUM + MĚSTSKÉ ČÁSTI / sbírka cca 500ks pohlednic Brna, menší část městské části, obsahuje více jak 40ks litografií, dlouhé adresy, několik fotopohlednic, různí vydavatelé; převážně dobrá kvalita, uloženo v pastikové krabici s víkem, tržní cena cca 60.000Kč
Vyvolávací cena: 20 000  +190,0 %
Vydraženo za: 58 000 Kč
3733
7 500
242771 - 1900-1960 [SBÍRKY]  MÍSTOPIS + MOTIV / sestava několika s
1900-1960 [SBÍRKY] MÍSTOPIS + MOTIV / sestava několika stovek kusů pohlednic převážně malého formátu, obsahuje čs. místopis, část i litografie, cizinu, motiv, doplněno několika kus svatých obrázků, fotografií, atd.; různá kvalita, pozůstalost, vysoká tržní cena, stojí za prohlídku!
Vyvolávací cena: 5 000  +50,0 %
Vydraženo za: 7 500 Kč
3734
8 000
243027 - 1900-1960 [SBÍRKY]  MÍSTOPIS ČS. + CIZINA + LÍSTKY QSL /
1900-1960 [SBÍRKY] MÍSTOPIS ČS. + CIZINA + LÍSTKY QSL / sestava cca 700ks pohlednic převážně malého formátu doplněno cca 450ks radioamatérských lístků QSL, obsahuje čs. místopis Krkonoše, Čechy, Morava, Slovensko, námět jako Lodě atd.; převážně zachovalé, uloženo ve 2 krabicích
Vyvolávací cena: 2 000  +300,0 %
Vydraženo za: 8 000 Kč
3735
50 000
241810 - 1895-1920 [SBÍRKY]  ČS. MÍSTOPIS, CIZINA, MOTIV / velmi p
+66
1895-1920 [SBÍRKY] ČS. MÍSTOPIS, CIZINA, MOTIV / velmi pěkná stará sbírka převážně místopisných litografií v dobovém albu na pohlednice, obsahuje celkem 390ks pohlednic malého formátu, z toho 220ks místopisných litografií z Čech a Moravy, část cizina - Rakousko a Německo, obsahuje mimo Prahy a pražských čtvrtí i města jako Jičín, Mladá Boleslav, Zásmuky, Rumburk, Liberec, Potštýn, Česká Skalice, Stará Paka, Kraslice, Králíky, Hrady a Zámky, Šumava, Krkonoše, Turnov, Česká Lípa, Dobřichovice, Trutnov, Žatec, Rakovník, Litomyšl, Roudnice n./l., Plzeň, Slaný, Choceň, České Budějovice, Kostelec n./O., Čáslav, Kolín, Pardubice, Česká Třebová, Jilemnice, Polička, Dobruška, Žacléř, Úpice, Nový Bydžov, Hořice, Josefov, Hronov, Nové Město n./M., Vrchlabí, Šumperk, Brno, Hranice n./M. Moravský kras atd., převážně prošlé; velmi dobrý stav, odhadní tržní cena cca 70.000Kč
Vyvolávací cena: 25 000  +100,0 %
Vydraženo za: 50 000 Kč
3740
242764 - 1935-1949 LADA Josef, sestava 3ks pohlednic, 2x Česká zima
1935-1949 LADA Josef, sestava 3ks pohlednic, 2x Česká zima - vydal Orbis, obě prošlé, 1x reklamní Černý pivovar v Parze, nepoužitá; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3741
242767 - 1947 TRNKA Jiří, Zima, nekompletní sestava 12ks, někter
1947 TRNKA Jiří, Zima, nekompletní sestava 12ks, některé 2x, doplněno 2ks od Václava Karla a Karla Svolinského, vydáno Družstevní práce, 6ks prošlé, doplněno přebalem a obálkou; zachovalé
Vyvolávací cena: 700
3745
244142 - 1905 RUSKO-JAPONSKÁ VÁLKA / vícezáběrová barevná lito
1905 RUSKO-JAPONSKÁ VÁLKA / vícezáběrová barevná litografie "Vjezd maršála Ójamy do Mukdenu / Mukdenské nádraží po bitvě", DA, prošlá z Jokohamy přes San Francisco do Prahy; bezvadná
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3761
3 800
243339 - 1887 SOKOL / PŘEDCHŮDCE POHLEDNICE / korespondenční lís
1887 SOKOL / PŘEDCHŮDCE POHLEDNICE / korespondenční lístek s propagačním přítiskem na podporu plánovaného II. všesokolského sletu 1887 (nepovolen úřady, konán až 1891), na obraze vlys znaků z Prašné brány, vyfr. zn. Znak 2kr, podací DR POLICE NAD METUJÍ 10/6/87, příchozí DR NÁCHOD 11/6/87; nevýrazná patina, velmi vzácné!
Vyvolávací cena: 1 500  +153,3 %
Vydraženo za: 3 800 Kč
3762
3 400
243763 - 1900-1938 [SBÍRKY]  DĚLNICKÁ TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA + OREL
+24
1900-1938 [SBÍRKY] DĚLNICKÁ TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA + OREL / sbírka - exponát cca 130ks pohlednic doplněná celistvostmi a dalšími dokumenty mapujícími historii tělocvičných organizací DTJ a Orel, barevné kreslené pohlednice malého formátu, doplněné fotopohledy ze sletů, plesovými pozvánkami, vše na listech A4 s popisy v kroužkových deskách; převážně zachovalé
Vyvolávací cena: 3 000  +13,3 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
3775
13 000
243685 - 1919-1935 [SBÍRKY]  ČSR - CESTOVNÍ PAS / sestava 4ks cest
1919-1935 [SBÍRKY] ČSR - CESTOVNÍ PAS / sestava 4ks cestovních pasů ČSR, 1x z roku 1919 v červených deskách, 1x vydaný v roce 1922 v šedých deskách, 1x vydaná v roce 1935 ve světle modrých deskách, 1x Průkaz pro děti, dvojlist vydaný v roce 1930, vše vydáno okresním úřadem v Písku; zachovalé, zvláště cestovní pas z roku 1919 je v bezvadném stavu a vzácný!
Vyvolávací cena: 2 000  +550,0 %
Vydraženo za: 13 000 Kč
3776
13 000
242786 - 1910-1950 [SBÍRKY]  sestava různých legitimací, mj. dipl
1910-1950 [SBÍRKY] sestava různých legitimací, mj. diplomatický pas ČSR generálního konzula Františka Kopeckého (1921), členské průkazy Československé obce sokolské, cestovní pasy, mezinárodní řidičský průkaz, vkladní knížka, pracovní knížka, výuční listy, propouštěcí list z armády apod.; různý, převážně zachovalý stav, jako celek zajímavé
Vydraženo za: 13 000 Kč
3777
243025 - 1933 ALBERT EINSTEIN / sestava 3ks fotografií, 1x z příje
1933 ALBERT EINSTEIN / sestava 3ks fotografií, 1x z příjezdu do Anglie, 2x z pobytu v USA, foto pro agenturu Universal Press s popisy, rozměr cca 16x12cm; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +220,0 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3778
9 000
242495 - 1925- DRTIKOL František (1883–1961), fotografický akt Ž
1925- DRTIKOL František (1883–1961), fotografický akt Žena s vázou květin, značeno 85. DRTIKOL-PRAGUE BROMOGRAFIA PODĚBRADY, pohlednicový formát, vzadu fialové 3-řádkové raz. ...POUŽÍVÁNÍ JAKO DOPISNIC NEDOVOLENO; velmi pěkně zachovalé, vzácné a velmi hledané
Vyvolávací cena: 9 000  +0,0 %
Vydraženo za: 9 000 Kč
3780
237596 - 1934-1945 NACISMUS / WEHRMACHT / PŘÍBĚH  sestava 2 dobov
+84
1934-1945 NACISMUS / WEHRMACHT / PŘÍBĚH sestava 2 dobových fotoalb příslušníka Wehrmachtu sloužícího nejprve u Infanterie-Regiment München, později u Infanterie-Regiment 61, obsahuje 76 resp. 98 fotografií a fotopohlednic zachycujících mj. tažení do Francie 1940, dále pobyt v Jugoslávii, Polsku, na Slovensku i jinde, množství záběrů s uniformami, zbraněmi a válečnými výjevy, doplněno o několik autentických dokumentů, formulářů, dopisů a mapek ilustrujících vojenský život; bezvadně zachovalé, výjimečný soubor, unikátní dějinný dokument!
Vyvolávací cena: 9 000
3782
243023 - 1930-1937 UMĚLCI / sestava 3 fotografií s významnými mal
1930-1937 UMĚLCI / sestava 3 fotografií s významnými malíři ve svých ateliérech - Václav ŠPÁLA, Alfréd JUSTIZ a Emil HLAVICA, foto pro agenturu European Photopress, rozměr cca 9x13cm; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3786
242304 - 1930? NĚMECKO / VLAJKY / album fy. Massary Zigaretten Fabri
1930? NĚMECKO / VLAJKY / album fy. Massary Zigaretten Fabrik Berlin s několika stovkami nalepených barevných litografických kartiček s vlajkami různých států, území a kolonií, obsahuje vlajky národní, obchodní, válečné, námořní, historické aj., značně kompletní; zachovalé, pozoruhodný a dekorativní komplet
Vyvolávací cena: 2 000
3788
243034 - 1900-1950 [SBÍRKY]  REKLAMNÍ NÁLEPKY + PAPÍROVÉ PEČET
+16
1900-1950 [SBÍRKY] REKLAMNÍ NÁLEPKY + PAPÍROVÉ PEČETĚ + KOLKY / sestava cca 400ks reklamních firemních a propagačních nálepek a známek, doplněno cca 100ks papírových pečetí a souborem fiskálních RU kolků na výstřižcích; uloženo ve starším zaplněném 8-listovém zásobníku
Vydraženo za: 5 500 Kč
3792
242308 - 1967 ČSR II. / Marketa Lazarová, sestava 2ks tříbarevný
1967 ČSR II. / Marketa Lazarová, sestava 2ks tříbarevných filmových plakátů, oba rozměr cca 41x59cm; svisle přeloženo, jinak zachovalé, hledané plakáty legendárního českého filmu, malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 000  +30,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3794
242312 - 1974 ČSR II. / KÁJA SAUDEK / Kit a spol., vícebarevný fi
1974 ČSR II. / KÁJA SAUDEK / Kit a spol., vícebarevný filmový plakát, autor Kája Saudek, rozměr cca 72x56cm, česká jazyková mutace; křížem přeloženo, jinak bezvadné, dekorativní práce oblíbeného autora
Vyvolávací cena: 1 000
3795
242313 - 1974 ČSR II. / KÁJA SAUDEK / Kit a spol., vícebarevný fi
1974 ČSR II. / KÁJA SAUDEK / Kit a spol., vícebarevný filmový plakát, autor Kája Saudek, rozměr cca 72x56cm, slovenská jazyková mutace; křížem přeloženo, jinak zachovalé, dekorativní práce oblíbeného autora
Vyvolávací cena: 1 000
3796
242309 - 1978 ČSR II. / KÁJA SAUDEK / Kdo jde stopou rosomáka, ví
1978 ČSR II. / KÁJA SAUDEK / Kdo jde stopou rosomáka, vícebarevný filmový plakát, autor Kája Saudek, rozměr cca 85x60cm, zřejmě zkušební nátisk dosud bez oříznutých okrajů; křížem přeloženo, jinak zachovalé, málo známá práce oblíbeného autora
Vyvolávací cena: 1 000  +120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3797
8 000
242316 - 1970-1980 [SBÍRKY]  ČSR II. / velká sestava cca 60ks čs.
1970-1980 [SBÍRKY] ČSR II. / velká sestava cca 60ks čs. filmových plakátů z uvedeného období, mj. filmy Grand restaurant pana Septima, Život a doba soudce Roye Beana, Světla ramp, Viva Maria!, Velký blondýn s černou botou a mnohé další, 4x práce Káji Saudka, často tentýž motiv ve formátu A1 a A3, v české i slovenské jazykové mutaci + k tomu několik plakátů sportovních událostí; celkově velmi pěkná kvalita, zajímavý a ojedinělý soubor
Vyvolávací cena: 3 000  +166,7 %
Vydraženo za: 8 000 Kč
3799
244481 - 1900-1920 [SBÍRKY] SVATÉ OBRÁZKY / menší sbírka 28ks k
1900-1920 [SBÍRKY] SVATÉ OBRÁZKY / menší sbírka 28ks krajkovaných svatých obrázků + doplněna 20ks blahopřání, z toho 3x jako leporelo (různě poškozené), krajkované a reliéfní tisky; převážně zachovalé, uloženo v zásobníku na pohlednice
Vyvolávací cena: 3 000  +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3802
242743 - 1900-1918 RAZÍTKA / dvouřádkové gumové razítko C.K. OD
1900-1918 RAZÍTKA / dvouřádkové gumové razítko C.K. ODBOR PRO UDRŽOVÁNÍ TELEFONNÍCH TRATÍ V PRAZE, dřevěná rukojeť, rozměry tiskového pole cca 13x50mm, celková výška cca 50mm; bezvadně zachovalé, unikát, otisk přiložen
Vyvolávací cena: 1 000
3807
241677 -  [SBÍRKY]  ALBA A DESKY / sestava 17 různých kroužkovýc
[SBÍRKY] ALBA A DESKY / sestava 17 různých kroužkových a pérových alb a desek, různé mechanismy, formát A4, různý stav; uloženo v IKEA krabici, přes 17kg materiálu, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 700