Aukce 71 / Filatelie / ČSR II. / Vydání 1945-1953
1311
98 000 Kč
1950 Pof.A564 VV, aršík PRAHA 1950 s VV - v dolním okraji tisk další dvojice zn. v PŘEVRÁCENÉ poloze v mírně tmavším odstínu (!), rozměry 103x120 mm; bez nálepky, pouze zcela nepatrná patina v okraji, celkově pěkná kvalita, mimořádně dekorativní kus ojedinělé výrobní vady na populárním aršíku, neopakovatelná nabídka!
Vyvolávací cena: 30 000 Kč +226,7 %
Vydraženo za: 98 000 Kč
1331
4 000 Kč
1945 R-dopis vyfr. vystřiženou zn. 4K hnědá z partyzánského aršíku, Pof.A408/412, včetně kresby dětí na pozadí, znehodnoceno modrým PR, vzadu příchozí DR LIPTOVSKÝ HRÁDOK 31.VIII.45, odesílatel Ursiny; ojedinělá prošlá celistvost se zn. z aršíku!
Vyvolávací cena: 800 Kč +400,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
1332
800 Kč
1945 R+Ex-dopis s doručenkou vyfr. celým partyzánským aršíkem, Pof.A408/412 + dofr. bohatou frankaturou zn. různých emisí, mj. Košická 5K, podací znárodněné DR PRAHA 15/ 14.XII.45, vzadu na zpátečním lístku příchozí znárodněné DR PAVLOVICE U KOJETÍNA 15.XII.45; drobná natržení v okrajích, zk. Beneš
Vyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1333
1 100 Kč
1945-1979 SESTAVA / CELISTVOSTI 15ks různých celistvostí doplněna několika kusy FDC, mj. obsahuje 3x cenné psaní, R+Let-dopis 1. let Praha - Bombay, dosílaný a vrácený zpět, R-dopis do USA s bohatou frankaturou a doplatkem, nádražní dopis, lístek vyfr. aršíkem PRAGA 1950 atd.; zachovalé, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1334
1 300 Kč
1947 Pof.A408/412, 1. výročí SNP - celý partyzánský aršík zaslaný jako R+Let-dopis do Rakouska, dofr. na přední straně leteckou zn. 16Kčs, Pof.L21, podací DR VELKÁ BÍTEŠ 20.VI.47, vzadu příchozí DR WIEN 25.VI.47 + cenzura; přehyb a omačkané okraje s rohy, přesto ojedinělé použití aršíku jako celistvosti
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +30,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
1335
1 700 Kč
1945 [SBÍRKY] Pof.381-386, Moskevské, studijní sestava na 14 listech, mnoho kat. DV včetně velmi hledané DV na 5h 74/A - velká skvrna za hlavou, i dalších DV na části nákladu, také barevné odstíny a druhy lepu, vše pečlivě popsáno, několik DV razítkovaných, převážně ale čisté; jen kat. 2260Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč +88,9 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
1336
1 100 Kč
1947 [SBÍRKY] MINISTERSKÉ DÁRKOVÉ ALBUM / s vloženými 4-bloky zn. emise T.G. Masaryk, Pof.458-459, dvoulist s vloženým listem z tvrdého kartonu s červeným potiskem a darovacím dopisem s vlastnoručním podpisem ministra pošt František Hála, vložen je i poštovní věstník k této emisi, větší formát A4; zachovalé, původní součástí byla i ministerská FDC s prominentním č. 2 vložená do kategorie FDC, ojedinělé!
Vydraženo za: 1 100 Kč
1337
1 100 Kč
1947 [SBÍRKY] MINISTERSKÉ DÁRKOVÉ ALBUM / s vloženými 4-bloky zn. emise Moyses, Pof.460-461, dvoulist s vloženým listem z tvrdého kartonu s červeným potiskem a darovacím dopisem s vlastnoručním podpisem ministra pošt František Hála, větší formát A4; zachovalé, původní součástí byla i ministerská FDC s prominentním č. 2 vložená do kategorie FDC, ojedinělé!
Vydraženo za: 1 100 Kč
1338
900 Kč
1947 [SBÍRKY] MINISTERSKÉ DÁRKOVÉ ALBUM / s vloženými 4-bloky zn. emise výročí VŘSR, dvoulist s vloženým listem z tvrdého kartonu s červeným potiskem a 2ks FDC 7A + 7B/47, větší formát A4; zachovalé, původní součástí byla i ministerská FDC s prominentním č. 2 vložená do kategorie FDC, ojedinělé!
Vyvolávací cena: 800 Kč +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč