Aukce 71 / Filatelie / Commonwealth - partie
+18
1937-1952 [SBÍRKY] JIŘÍ VI. / sbírka ve zcela zaplněném 16-stránkovém zásobníku A4 + 1x karta A4, obsahuje řadu kompletních sérií, mj. Bahamy SG.149-157, 178-193, Bermudy 110-121, Gambie 150-161, Gibraltar 121-131, lepší Indie, Nový Zéland, Jižní Afrika, Karibik atd.; po nálepkách, několik dv, převážně ale v dobré kvalitě, vysoký katalog, vhodné i k dalšímu zpracování, doporučujeme prohlídku, atraktivní los!
Vyvolávací cena: Kč
+68
1870-1970 [SBÍRKY] AFRIKA / sestava menších sbírek, obsahuje Gambii, Seychelly, Basutsko, Lagos, Svazijsko, Nigérie, Ňasko, Somálsko, Bečuánsko, Ascension, Jižní Afrika atd., včetně klasického období, středních hodnot, několika kompletních sérií atd.; různá kvalita, jako celek velmi zajímavé, doporučujeme prohlídku!
Vyvolávací cena: Kč
+51
1880-1970 [SBÍRKY] sestava menších rozpracovaných sbírek na listech ze zásobníků, obsahuje mj. Nové Hebridy, Aden, Gibraltar, Maroko, Tangier, britská Levanta atd., včetně několika středních hodnot a kompletních sérií + doplněno o malou námětovou sbírku Skauting s příměsí další ciziny; různá kvalita, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1175
1937 [SBÍRKY] OMNIBUS / CORONATION SOUVENIERS OF THE KING´S REGALIA / kompletní vydání propagačních známek s insigniemi korunovace Jiřího VI.; vydal Stanley Gibbons, zajímavé, bezvadný stav
Vyvolávací cena: Kč
1948 OMNIBUS / Stříbrná svatba / Royal Silver Wedding; kompletní sestava 138 známek, Aden - Zanzibar, nejobtížněji zkompletovatelný set ze všech Omnibus vydání; po nálepce, celkově pěkná kvalita, kat. £2.250, uloženo v zásobníku A4, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
1949 OMNIBUS / UPU 1949 / téměř kompletní sestava, celkem 306 zn.; bez nálepek, část lehká patina
Vyvolávací cena: Kč
1178
+18
1986 [SBÍRKY] OMNIBUS / sbírka zn., aršíků a FDC vydaných ke královské svatbě 1986, různá území, uloženo na tematických albových listech; některá FDC stopy po uložení
Vyvolávací cena: Kč
Aukce 71 / Filatelie / Commonwealth - partie - Informace
V této části naleznete poštovní známky, celiny a celistvosti z oblastí britského impéria. Zařazovány jsou zde převážně objemné sbírky a partie a také sběratelsky oblíbená všeobecná vydání jednotlivých kolonií, tzv. "omnibusy" jako Stříbrná svatba, Jubilejní 1935 apod.