Písemná aukce 13 / Pohlednice / Místopis / Evropa

29293 - 1908 MOSTAR -  barevná koláž, lidové kroje v pozadí Mostar.
1908 MOSTAR - barevná koláž, lidové kroje v pozadí Mostar. Prošlé s bohatou frankaturou, mírně omačkané růžky, jinak bez vady., vyvolávací cena:
29456 - 1909 převoz dřeva na koních, barevná, prošlá, DR ILIDŽA, bez
1909 převoz dřeva na koních, barevná, prošlá, DR ILIDŽA, bez poškození., vyvolávací cena:
28221 - 1910 LIVNO (Ливно) - barevný z
1910 LIVNO (Ливно) - barevný záběr ulice s minaretem, prošlé s raz. KuK Krankenhaltstation Šulca. Pouze mírně omačkané růžky., vyvolávací cena:
29295 - 1907 SARAJEVO - viadukt, dřevěná mešita. Barevná, prošlá, od
1907 SARAJEVO - viadukt, dřevěná mešita. Barevná, prošlá, odřené rohy a stopa po přilepení v obraze., vyvolávací cena:
26827 - 1920? BORDEAUX - album 10ks čb fotografií s perforací k odtr
1920? BORDEAUX - album 10ks čb fotografií s perforací k odtržení, zachovalé, vyvolávací cena:
28233 - 1911-15 sestava 4ks prošlých pohlednic Zara - dvoudílný pano
1911-15 sestava 4ks prošlých pohlednic Zara - dvoudílný panoramatický pohled na město, Fiume - molo Adamich, Sušak - čb. Sušački most, Montenegro - Virbazar. Zachovalé., vyvolávací cena:
26829 - 1915 DUBROVNIK (Ragusa) - přístav s loděmi, barevná pohledni
1915 DUBROVNIK (Ragusa) - přístav s loděmi, barevná pohlednice zaslaná PP, hůře čitelná razítka, částečně odřené růžky, vyvolávací cena:
1906 Kréta, Smyrna přístav, kolorovaná, pohlednice vyfr. zn. Mi.9, DR Smyrna 14/3 06. Luxusní stav. Ferch. 200€., vyvolávací cena:
28225 - 1915 DEBRECEN - barevná, pohled do ulice Városháza, prošlá.
1915 DEBRECEN - barevná, pohled do ulice Városháza, prošlá. Pouze lehce omačkané růžky., vyvolávací cena:
27313 - 1901 Temesvár, koupání v řece, čb, DA, prošlá do Prahy, vyfr
1901 Temesvár, koupání v řece, čb, DA, prošlá do Prahy, vyfr. zn. Mi.57, DR Temesvár 901 AUG.1., přích. Praha 1/ 2.8.01 a Praha 13/ 3.8.01, zachovalé, vyvolávací cena:
23977 - 1940? Německo - koloniální vydání, sestava 6ks čb. pohlednic
1940? Německo - koloniální vydání, sestava 6ks čb. pohlednic s přírodními záběry, neprošlé, bez poškození., vyvolávací cena:
28419 - 1901 ZITTAU - čb, celkový pohled, DA, prošlé, příplatková pr
1901 ZITTAU - čb, celkový pohled, DA, prošlé, příplatková propagační zn., drobné ohyby v růžcích, vyvolávací cena:
28227 - 1916 LUCK - sestava 4ks pohlednic, Hauptstrasse, pevnost, Kr
1916 LUCK - sestava 4ks pohlednic, Hauptstrasse, pevnost, Krasniensky most 2x, prošlé, bez poškození, vyvolávací cena:
26825 - 1910? SOLEC - sestava 2ks čb pohlednic s postavami v parku a
1910? SOLEC - sestava 2ks čb pohlednic s postavami v parku a před lázněmi, nepoužité, menší lomy, jinak zachovalé, vyvolávací cena:
26797 - 1935? MÜNSTER - 3-dílná skládaná pohlednice z Tyrol s centre
1935? MÜNSTER - 3-dílná skládaná pohlednice z Tyrol s centrem Achensee, jednobarevná, kreslená, natrženo, neprošlá, vyvolávací cena:
27212 - 1902? Rakousko  mapa okolí Salzburgu a Bad Ischlu, nepoužitá
1902? Rakousko mapa okolí Salzburgu a Bad Ischlu, nepoužitá, DA, omačkané růžky, vyvolávací cena:
27316 - 1913 Hallstatt, čb, prošlá do Luhačovic, zachovalá
1913 Hallstatt, čb, prošlá do Luhačovic, zachovalá, vyvolávací cena:
26826 - 1896 WIEN - muzeum a pomník M.Terezie, barevná kolážová lito
1896 WIEN - muzeum a pomník M.Terezie, barevná kolážová litografie s bustou FJI, DA, použitá, omačkané růžky, vyvolávací cena:
27317 - 1900 ODESSA - jednobarevná, sanatorium, DA, prošlá do Opavy,
1900 ODESSA - jednobarevná, sanatorium, DA, prošlá do Opavy, vyfr. zn. 4kop., DR Odessa, přích. Troppau 14.4.00, zlomené růžky, vyvolávací cena:
29911 - 1900 ŠPICBERKY (Svalbard, Spitzbergen) - malovaná pohlednice
1900 ŠPICBERKY (Svalbard, Spitzbergen) - malovaná pohlednice Magdalenenbay, DA, čisté, zachovalé., vyvolávací cena:
27314 - 1901 Orsova, rumunské krásky - ženy v krojích, jednobarevná,
1901 Orsova, rumunské krásky - ženy v krojích, jednobarevná, DA, prošlá, vyfr. maďarskou známkou Mi.57, uherské DR Orsova 901 AUG.01, přích. Praha 1 a 13/ 4.8.01 (1x modré), zachovalá, vyvolávací cena:
29888 - 1910 Kellomäki - nádraží koňské dráhy, prošlé, stržená známk
1910 Kellomäki - nádraží koňské dráhy, prošlé, stržená známka, jinak dobré., vyvolávací cena:
29889 - 1910 Lautiosaari - nádražní budova a kolejiště ve sněhu, pro
1910 Lautiosaari - nádražní budova a kolejiště ve sněhu, prošlé, bez poškození., vyvolávací cena:
29886 - 1929 Kuokkalan - nádražní budova a nástupiště. Překrásný živ
1929 Kuokkalan - nádražní budova a nástupiště. Překrásný živý záběr s vlakem, foto, prošlé, bez poškození., vyvolávací cena:
29891 - 1924 Alfvesta - nádražní  budova s tratí, prošlé, bez poškoz
1924 Alfvesta - nádražní budova s tratí, prošlé, bez poškození., vyvolávací cena:
29894 - 1920 Grums - nádražní  budova s tratí, prošlé s raz. VLP PLK
1920 Grums - nádražní budova s tratí, prošlé s raz. VLP PLK.379,C 12/12 1920, bez poškození., vyvolávací cena:
29902 - 1920 Herrljunga - nádražní budova s tratí v zimě, neprošlé,
1920 Herrljunga - nádražní budova s tratí v zimě, neprošlé, bez poškození., vyvolávací cena:
29895 - 1928 Karlskoga - nádražní  budova s tratí, fotopohlednice,
1928 Karlskoga - nádražní budova s tratí, fotopohlednice, prošlá, bez poškození., vyvolávací cena:
29903 - 1921 Lindfors - nádražní  budova s tratí, prošlé, bez poškoz
1921 Lindfors - nádražní budova s tratí, prošlé, bez poškození., vyvolávací cena:
29900 - 1920 Mellansels - nádražní  budova s tratí, neprošlé, zachov
1920 Mellansels - nádražní budova s tratí, neprošlé, zachovalé., vyvolávací cena:
29892 - 1910 Osby - nádražní budova s tratí, neprošlá, bez poškození
1910 Osby - nádražní budova s tratí, neprošlá, bez poškození., vyvolávací cena:
26811 - 1918 ISTANBUL - vojenská přehlídka v Cařihradě, minaret a bu
1918 ISTANBUL - vojenská přehlídka v Cařihradě, minaret a budovy, barevná pohlednice prošlá PP do Znojma, slabší razítko FPA 451/ 22.I.18, útvarové nečitelné, zajímavý text, zachovalé, pouze omačkané růžky, oboustranně hledané, vyvolávací cena: