Písemná aukce 13 / Filatelie / Evropa / Německo / Celiny
2862
1885 BAVORSKO 2ks pošt. průvodek, Mi.A37II vypsaná, ale neprošlá, Mi.A65 svěží + HAMBURG pošt. průvodka Mi.A2 svěží. Drobná natržení v okrajích. Kat. 300MiM
Vyvolávací cena: Kč
2863
1909 dopisnice 5Pf Mi.P58, zaslaná jako R, dofr. zn. 25Pf Germania, Mi.88. DR Oberndorf 20/Mrz 09, příchozí DR Litovel 22.III.09, stopy po přilepení v levém okraji
Vyvolávací cena: Kč
2864
1912 obálka potrubní pošty Mi.RU6, DR Wilmersdorf b.Berlin 2/ 17.2.12, horší DR Wilmersdorf bei Berlin 1, vzadu přích. Berlin NW 17.2.12, omačkané, k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
2866
1923 dopisnice Mi.P150 vyplacená v době inflace v hotovosti, vyznačeno razítkem a dopsáním, DR Ravensburg Stadt/ 31.AUG.23, jeden zlomený růžek, jinak zachovalé, mimořádné.
Vyvolávací cena: Kč
2867
1923 služební dopisnice Mi.DP4 zaslaná v době inflace do ČSR, hotově vyplacený Taxe percue 1.800.000.000 ručně vypsané + raz. Gebühr bezahlt a ručně 1800. Registrační raz. okr. soudu v Hlučíně a stopy po přilepení ve spisech.
Vyvolávací cena: Kč
2868
1927 dobírková průvodka bez podacího lístku zaslaná do ČSR, vyfr. zn. Mi.363, 362, 391, DR Zwenkau 12.10.27, vzadu dodací poplatek 1,10Kč v čs. doplatních zn., smíšená frankatura. Bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
2869
1929 odpovědní díl dopisnice 8Pf, mi.181A, zaslaná Ex, dofr. zn. 40Pf Mi.418, DR Backnang 7.11.29. Bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
2871
1934 obrazová dopisnice 6Pf, Mi.P250, dofr. zn. 4Pf Hindenburg, DR Braunschweig 30.1.34, adresováno do ČSR. Několik drobných skvrn.
Vyvolávací cena: Kč
2872
1936 soukromá celinová obálka se zn. 8Pf oranžová Hindenburg, firemní přítisk Berliner Städtische Wasserwerke. SR Berlin 4.11.36 + zatíženo doplatným 4Pf, ruční pozn. s raz. Nachgebür. Lehká natržení v horním okraji obálky.
Vyvolávací cena: Kč
2873
1938 - 42 sestava 6ks dopisnic z toho 5x obrazové (propaganda) + Mi.P212 I Deutsche Nothilfe, 5x pamětní razítko Tag der Briefmarke, zachovalé.
Vyvolávací cena: Kč
2874
1944 3ks lístků Spěšná zpráva - jsem na živu, zaslaná z Bad Vöslau do Brna, různé typy, 1x s DR Bad Vöslau 30.5.44 a 2x z 12/9 44 dle textu. 2 lístky s mírnými přehyby.
Vyvolávací cena: Kč
2875
1944-45 celá balíková průvodka zaslaná z Wien 12.I.45 do Sudet, vyfr. 2ks zn. 1RM AH + 4ks vyfr. průvodek bez podacích lístků, z toho 2x jako Ex.
Vyvolávací cena: Kč
2876
1943 2ks malých okénkových obálek na telegram s přítiskem říšské orlice se svastikou. Bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč