Písemná aukce 13 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

29922 - 1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní kolá
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
29923 - 1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďars
1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďarská provenience, prošlé v horním okraji vytržený kousek hrany.
Vyvolávací cena: