Písemná aukce 13 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

Aktuálně běží Aukce 57, kde můžete najít podobné položky a dražít!

   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-2 z 2]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3680
29922 / 3680 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
F:1
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození.
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury, U:A5
1 600 🔒 Pouze po přihlášení
3681
29923 / 3681 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďarská provenience, prošlé v horním okraji vytržený kousek hrany.
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury,
800 🔒 Pouze po přihlášení

22.05.2018 15:50
:: ok ::