Písemná aukce 17 / Pohlednice

56926 - 1898 Jičín - litografická koláž; DA, prošlá, odřené
1898 Jičín - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57391 - 1910 Jičín - náměstí, postavy; prošlá, lehké skvrny
1910 Jičín - náměstí, postavy; prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
57710 - 1918 Jičín - Žižkovo náměstí, Agrární banka; nepou
1918 Jičín - Žižkovo náměstí, Agrární banka; nepoužitá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
56939 - 1901 LIBÁŇ - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá
1901 LIBÁŇ - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá, omačkané růžky, velmi lehká oxidace v horním okraji
Vyvolávací cena:
57926 - 1900 Nová Paka - náměstí; DA, nepoužitá, odřené rů
1900 Nová Paka - náměstí; DA, nepoužitá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
58818 - 1910 Nová Paka - pohled ke klášteru; prošlá, dobrý sta
1910 Nová Paka - pohled ke klášteru; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56972 - 1910 Sobotka - 8-okénková, Kost, Humprecht; nepoužitá, d
1910 Sobotka - 8-okénková, Kost, Humprecht; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57014 - 1908 Brtnice (Pirnitz) - barevná koláž, okno vagónu, cel
1908 Brtnice (Pirnitz) - barevná koláž, okno vagónu, celkový pohled na město; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56928 - 1900 Brtnice - litografická koláž, zelený odstín; DA, n
1900 Brtnice - litografická koláž, zelený odstín; DA, neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56927 - 1900 Brtnice - litografická koláž; DA, neprošlá, odřen
1900 Brtnice - litografická koláž; DA, neprošlá, odřené růžky, lehká oxidace v růžcích
Vyvolávací cena:
59669 - 1938 Brtnice - náměstí, foto: Knoll; prošlá, dobrý sta
1938 Brtnice - náměstí, foto: Knoll; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57842 - 1909 Jihlava - koláž, náměstí s tramvají, rakouské po
1909 Jihlava - koláž, náměstí s tramvají, rakouské poštovní známky, státní znak, zlacená, tlačená; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
56967 - 1899 Polná - 4-záběrová, školy; DA, prošlá, dobrý st
1899 Polná - 4-záběrová, školy; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56204 - 1900 Polná - litografie, celkový pohled; DA, prošlá, od
1900 Polná - litografie, celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57400 - 1903 Polná - pohled ke kostelu sv. Panny Barbory; DA, proš
1903 Polná - pohled ke kostelu sv. Panny Barbory; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57790 - 1908 Třešť (deutsch Triesch) - ulice s nálevnou kořalek
1908 Třešť (deutsch Triesch) - ulice s nálevnou kořalek; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57904 - 1930 Kardašova Řečice - 5okénková, pivovar; prošlá, l
1930 Kardašova Řečice - 5okénková, pivovar; prošlá, lehká skvrna v okraji
Vyvolávací cena:
57023 - 1920 Lutová - 3okénková, obchod Jakuba Štecha, villa, ce
1920 Lutová - 3okénková, obchod Jakuba Štecha, villa, celkový pohled; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56152 - 1910 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - 8-okénková, nádraž
1910 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - 8-okénková, nádraží úzkokolejné dráhy, továrna na houně, lnárna, hostinec, náměstí; nepoužitá, lehká skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena:
57259 - 1929 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - náves s postavami; pro
1929 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - náves s postavami; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58543 - 1940 Staré Město pod Landštejnem - 4-okénková pohlednic
1940 Staré Město pod Landštejnem - 4-okénková pohlednice vydaná po obsazení s nápisem Alstadt bei Neubistritz, N.D., prošlé s provizorním raz. z r. 1945, bez poškození
Vyvolávací cena:
57419 - 1908 Třeboň - náměstí, nedělní slavnost; prošlá, do
1908 Třeboň - náměstí, nedělní slavnost; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56143 - 1906 Karlovy Vary - poštovní poukázka; nepoužitá, výbo
1906 Karlovy Vary - "poštovní poukázka"; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
56192 - 1910 Karlovy Vary - Typen von Karlsbad; nepoužitá, dobrý
1910 Karlovy Vary - "Typen von Karlsbad"; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56193 - 1910 Karlovy Vary - Typen von Karlsbad; nepoužitá, dobrý
Vyvolávací cena:
56194 - 1910 Karlovy Vary - Typen von Karlsbad; nepoužitá, dobrý
Vyvolávací cena:
56195 - 1910 Karlovy Vary - Typen von Karlsbad; nepoužitá, dobrý
Vyvolávací cena:
56136 - 1897 Bochov (Buchau) - litografická koláž; DA, prošlá,
1897 Bochov (Buchau) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57082 - 1894 Kyselka (Giesshübl) - litografická koláž, prameny,
1894 Kyselka (Giesshübl) - litografická koláž, prameny, kaple, Trpasličí díry; DA, prošlá, DR GIESSHÜBEL-PUCHSTEIN 17/8/94 (!), lehce odřená
Vyvolávací cena:
55914 - 1897 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 6-zábě
1897 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 6-záběrová (i nádraží), DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
55915 - 1898 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 7-zábě
1898 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 7-záběrová (mj. lékárna), DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
57857 - 1901 Dětmarovice (Dziećmorowice) - litografická koláž,
1901 Dětmarovice (Dziećmorowice) - litografická koláž, pošta, hospoda Jendryszczyk; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
56144 - 1899 Karviná (Karwin) - 6-okénková koláž, pivovar, nád
1899 Karviná (Karwin) - 6-okénková koláž, pivovar, nádraží, doly Franziska, Gabrielen, lékárna; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57408 - 1904 Černuc - 4okénková, kaple, obchod, škola; DA, proš
1904 Černuc - 4okénková, kaple, obchod, škola; DA, prošlá, támečkové razítko poštovny ČERNUC, lehké skvrnky
Vyvolávací cena:
59431 - 1907 Kladno - 2okénková, celkový pohled, náměstí; pro
1907 Kladno - 2okénková, celkový pohled, náměstí; prošlá, poštovna NESUCHYŇ, omačkaný růžek
Vyvolávací cena:
57426 - 1906 Kladno - C.k. státní reálná škola, zlacená; proš
1906 Kladno - C.k. státní reálná škola, zlacená; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57325 - 1899 Kladno - Důl Thienfeld; DA, prošlá, dobrý stav
1899 Kladno - Důl Thienfeld; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56935 - 1902 Kladno - hornické motivy, 5-okénková; DA, prošlá,
1902 Kladno - hornické motivy, 5-okénková; DA, prošlá, krátké natržení v dolním okraji (5mm)
Vyvolávací cena:
56952 - 1900 Kladno - litografická koláž, železárny, Poldina hu
1900 Kladno - litografická koláž, železárny, Poldina huť; DA, nepoužitá, omačkané růžky, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
57327 - 1900 Kladno - Myxův důl; DA, prošlá, dobrý stav
1900 Kladno - Myxův důl; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57328 - 1911 Kladno - pohled na železárny; prošlá, dobrý stav
1911 Kladno - pohled na železárny; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56945 - 1900 Kladno - secesní koláž; DA, prošlá, dobrý stav
1900 Kladno - secesní koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59253 - 1899 Kladno - srocení lidí na náměstí; DA, prošlá, om
1899 Kladno - srocení lidí na náměstí; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57780 - 1925 Kladno - železárny ve zlaceném rámečku; prošlá,
1925 Kladno - železárny ve zlaceném rámečku; prošlá, lehký šikmý lom
Vyvolávací cena:
56963 - 1917 Slaný - 5okénková, škola, hřiště; prošlá, dobr
1917 Slaný - 5okénková, škola, hřiště; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57863 - 1915 Slaný - 6-okénková, přádelna, škola, sokolovna, n
1915 Slaný - 6-okénková, přádelna, škola, sokolovna, nová továrna fy Breitfeld, Daněk a spol.; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56974 - 1903 Slaný - litografická koláž; DA, prošlá, lehká ox
1903 Slaný - litografická koláž; DA, prošlá, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
57764 - 1899 Unhošť - 3okénková, náměstí hostinec, socha sv.
1899 Unhošť - 3okénková, náměstí hostinec, socha sv. Václava, postavy; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57906 - 1914 Unhošť - 4okénková, sokolovna, pivovar; prošlá, s
1914 Unhošť - 4okénková, sokolovna, pivovar; prošlá, stržená známka, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57005 - 1900 Velvary - litografická koláž; DA, nepoužitá, omač
1900 Velvary - litografická koláž; DA, nepoužitá, omačkané rohy
Vyvolávací cena:
57808 - 1910 Budětice - celkový pohled; prošlá, velmi omačkané
1910 Budětice - celkový pohled; prošlá, velmi omačkané růžky
Vyvolávací cena:
56910 - 1898 Klatovy - litografická koláž, zelený odstín; DA, p
1898 Klatovy - litografická koláž, zelený odstín; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57927 - 1909 Sušice - 7-okénková; prošlá, výborný stav
1909 Sušice - 7-okénková; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
54553 - 1890 Velhartice - předběžná pohlednice; nepoužitá, oma
1890 Velhartice - předběžná pohlednice; nepoužitá, omačkané rohy, drobné natržení v pravém okraji (2mm)
Vyvolávací cena:
57919 - 1910 Kolín - 8-okénková; prošlá, odřené růžky
1910 Kolín - 8-okénková; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57383 - 1900 Kolín - koláž, náměstí v neděli, postavy, cyklis
1900 Kolín - koláž, náměstí v neděli, postavy, cyklisté; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56942 - 1901 Kostelec nad Černými lesy - litografická koláž; DA
1901 Kostelec nad Černými lesy - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, omačkané rohy, krátká natržení v dolním a pravém okraji (3mm)
Vyvolávací cena:
57247 - 1906 STŘÍBRNÁ SKALICE - 2-obrázková koláž, kostelík,
1906 STŘÍBRNÁ SKALICE - 2-obrázková koláž, kostelík, celkový pohled; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57245 - 1905 Tismice - 3okénková, náves, obchod Antonín Suchý;
1905 Tismice - 3okénková, náves, obchod Antonín Suchý; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
56166 - 1910 Velký Osek - nádraží; prošlá, zlomený růžek
1910 Velký Osek - nádraží; prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: