Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 17 / Sbírky, partie
warning
4928
+10
1960-70 MOTIV/ KOSMOS akumulace zn. ze zemí bývalého sovětského bloku s tématikou dobývání vesmíru, obsahuje i série nezoubkovaných zn. a aršíky, uloženo v přeplněném 8-listovém zásobníku A4, vysoký katalog, výhodná nabídka
Vyvolávací cena: Kč
4929
+26
1950-85 MOTIV/ KVĚTINY, PTÁCI sestava známek z celého světa s motivem květin a ptáků, uloženo v 7ks zásobníků (1x A4), ostatní menší formát
Vyvolávací cena: Kč
4930
+22
1962-69 MOTIV/ KVĚTINY sbírka známek s námětem květů ze zemí celého světa zejména Evropy, uloženo na 77ks albových listů a sestava 5ks FDC, vše v pérových deskách, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:Z
4931
+7
1920-80 MOTIV/ LETECTVÍ sbírka leteckých zn. a zn. s námětem letadel a kosmonautiky z celého světa, uloženo ve velkém 12listovém zásobníku
Vyvolávací cena: Kč
4932
+4
1900-80 MOTIV/ MINCE, ŘÁDY A VYZNAMENÁNÍ na samostatných známkách a celistvostech různých zemí z celého světa, uloženo ve velkém 12listovém zásobníku A4
Vyvolávací cena: Kč
4933
+10
1976-80 MOTIV/ SPORT sestava známek z celého světa s tématikou olympijských her München 1976 a Moskva 1980, uloženo ve velkém 32listovém zásobníku A4, oceněno majitelem na 40.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
4934
+2
MOTIV/ UMĚNÍ sestava moderních zn. ze zemí Dahomey, Mali, Thaiwan, uloženo na 2ks výmětových listů, kat. 200€
Vyvolávací cena: Kč
4935
+1
1979-88 CARTES-MAXIMUM / LIECHTENSTEIN sestava 177ks analogických pohlednic, většinou námětových, některé dvakrát
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4936
1898-1908 MÍSTOPIS/ AUSTRIA sestava 83ks pohlednic z Rakouska a Vídně, část litografie, zajímavé záběry, polovina s DA, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4939
1900-10 MOTIV reprodukce s milostnými motivy, doplněno několik fotopohlednic s portréty dětí a dalšími motivy, sestava 166ks převážně čistých pohlednic
Vyvolávací cena: Kč
4940
+6
1900-10 MOTIV sestava 70ks blahopřejných sběratelsky zajímavých pohlednic, stříhané a vlepované koláže, tlačené, zlacené, barevný litografický tisk; převážně DA, prošlé, 1x natržená, jinak převážně dobrý stav, velmi výhodná nabídka
Vyvolávací cena: Kč
4942
+79
1900-30 MELA KOEHLER ojedinělá, značně kompletní sbírka námětových pohlednic autorky M. Koehler, celkem 338ks čistých i prošlých pohlednic uložených ve 2 zásobnících, součástí podrobný seznam, mj. obsahuje vydavatelství Kramer IV/1 prošlá, Kramer III/10 luxusní, Munk Nr.1000 3ks, B.K.W. 131/1-6, 178/1,3-6, 187/1-4,6, 201/1-6, 384/1-6, 481/1-6, 620/1-6, 621/1-6, 3089/2-6, 3090/1-6, 4691/1-5, reklamní Elida 2ks atd., neobsahuje kusy vydané nakladatelstvím W.W., převážně dobrá kvalita, pouze některé prošlé kusy s vadami
Podrobný seznam (PDF)
Podrobný seznam (PDF)
Vyvolávací cena: Kč
4943
+1
1900-30 MÍSTOPIS/ DOMÁCÍ sestava 76ks pohlednic, z toho 11ks z ciziny a 8ks žánrových, obsahuje také litografie a dlouhé adresy, několik v horším stavu
Vyvolávací cena: Kč
4944
+13
1900-30 MÍSTOPIS/ ITÁLIE, FRANCIE, BELGIE, ANGLIE aj. soubor 352ks pohlednic v historickém albu, obsahuje zajímavé záběry z měst, katedrály, paláce, část litografické koláže, zdobené pohlednice a podobně; pohlednice většinou v dobrém stavu, album s poškozenými hranami vazby
Vyvolávací cena: Kč
4945
1900-35 MÍSTOPIS sestava 95ks pohlednic z Čech a Německa, různé techniky provedení, vše malý formát, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4946
1900-40 MÍSTOPIS sestava 200ks pohlednic, především domácích, obsahuje i část zahraničních a část motivů, některé kusy sběratelsky zajímavé, uloženo v krabičce
Vyvolávací cena: Kč
4947
1900-60 sestava cca 500ks pohlednic malého formátu, obsahuje místopis převážně z Čech a Moravy, část také cizina, menší množství motivů, k tomu malý soubor pohlednic Ot. Březiny a krabičky převážně rodinných fotografií 5,5x8cm, část pohlednic v horším stavu
Vyvolávací cena: Kč
4949
+1
1905-53 ČSR/ MÍSTOPIS sestava 480ks pohlednic Prahy, vše malý formát, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4950
1906-38 MÍSTOPIS Brno, sestava 38ks různých pohlednic, část malovaných, z toho 4ks Tišnov sanatorium, převážně prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4951
1907-25 sestava 39ks pohlednic, barevných i jednobarevných, většinou použité, místopis ČSR (části Prahy) i Evropa aj., většinou slabší kvalita, vhodné k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
4952
1910 MÍSTOPIS/ BARCELONA sestava 39ks pohlednic netradičního formátu (polovina po podélném dělení); nepoužité, odřený horní okraj
Vyvolávací cena: Kč
4953
1910-30 MOTIV sestava 100ks blahopřejných pohlednic, některé tlačené, různé techniky provedení, vše malý formát, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4954
+1
1910-50 MÍSTOPIS sestava 480ks pohlednic malého formátu, místopis Česka (bez Prahy) a Slovenska, Krkonoše, Tatry, české hrady a zámky; uloženo v krabici od bot
Vyvolávací cena: Kč
4955
1914-18 VOJENSKÉ I. světová válka RU, sestava 19ks fotopohlednic skupin vojáků v uniformách, momentky z přesunu vojsk, část prošlé
Vyvolávací cena: Kč
4956
1917 VOJENSKÉ sestava 16ks fotopohlednic se záběry fronty, zákopů, zničených vesnic a voj. táborů RU armády v Haliči
Vyvolávací cena: Kč
4957
+1
1920-40 MÍSTOPIS ČSR velká sestava přes 4.600ks neroztříděných fotopohlednic malého formátu, minimálně zastoupena Praha a další turistická centra, minimální příměs ciziny a námětů, mnohé zajímavé záběry, uloženo ve velké krabici, celková hmotnost 20kg, prohlídka v Praze pouze na vyžádání, pouze osobní odběr; velmi zajímavé!
Vyvolávací cena: Kč
4958
+1
1920-60 MÍSTOPIS ČSR velká sestava přes 3.700ks neroztříděných fotopohlednic malého formátu, minimálně zastoupena Praha a další turistická centra, minimální příměs ciziny, z velké části ORBIS a TATRAN, mnohé zajímavé záběry, uloženo ve velké banánové krabici, celková hmotnost 19kg, prohlídka v Praze pouze na vyžádání, pouze osobní odběr; velmi zajímavé!
Vyvolávací cena: Kč
4959
1930-60 MÍSTOPIS/ ČSR II. sestava 32ks pohlednic (převážně Orbis, část VF), obsahuje 8ks z edice "Putování po Československu" s malovanými mapami od Karla Slavíka; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4960
+46
1939-45 album s 80 fotografiemi vztahujícími se k čs. pozemní armádě ve Velké Británii
Vyvolávací cena: Kč
4961
+9
1930-45 AUTOGRAFY Pamětní kniha hotelu "Fuka", Brandýs nad Labem, zápisy z návštěvy bývalých kolegů - námořníků z doby I. světové války a dalších významných hostů, doplněno fotografiemi a výstřižky z novin, obsahuje osobnosti, např. Haas, Lamač, Frič, Koželuh, Vl. Burian, V+W, Skupa, Laufer, R. A. Dvorský a mnoho dalších, poškozená vazba, velmi zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:Z
4962
+40
1969-78 AUTOGRAFY zajímavá sbírka fotografií, dopisů s podpisy významných domácích osobností z oblasti kultury a sportu, obsahuje více jak 150ks fotografií, dopisy adresované sběrateli na vyžádání, mimo jiné obsahuje podepsané dopisy od následujících osob: Vondráčková, Kemr, Pešek, Hermanová, Tříska, Vlach, Sovák, Brodský, Kopecký a mnoho dalších, vše nalepeno na stránkách vázané kroniky, hmotnost 3,5kg, velmi zajímavé čtení nejen pro sběratele, velmi výhodná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
4963
1923-41 AUTOGRAFY/ DOMÁCÍ sestava 34ks pohlednic, dopisů aj. s podpisy osobností českého veřejného a kulturního života (architekt Fuchs, Wenig, Weiner, Majerová, Zdena Wolkerová - maminka básníka Jiřího W., Bedřich Václavek, Leontýna Mašínová a jiní)
Vyvolávací cena: Kč
4964
+1
1945-83 AUTOGRAFY/ DOMÁCÍ sestava 45ks pohlednic, dopisnic, dopisů aj. s podpisy domácích osobností (Frýd, Goldstücker, Konrád, Kopta, Kožík, Krejča, Křička, Kvapil, Lacina, Langer, Majerová, Neff, Pelc, Plocek, Sekanina, Štěpánek, Závada); zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4965
1930-? ETIKETY, partie 80ks etiket vinných, likérových a od destilátů, většinou dobře zachovalé, několik stopa po smytí, většina česká provenience
Vyvolávací cena: Kč
4966
+1
1860-1942 FAKTURY sestava 28ks celistvostí s fiskálními známkami, raženými i nalepenými (faktury, účty, stvrzenky aj.), různé hodnoty a měna, dobrá kvalita, uloženo v závěsných košilkách
Vyvolávací cena: Kč
4967
+7
1910-20 FISKÁLNÍ CENINY/ AUSTRIA, ČSR I. sestava více než 170ks listin (především nákladní listy) s předtištěnými i nalepenými kolky, razítka, zajímavé, uloženo v ploché krabici
Vyvolávací cena: Kč
4968
+4
1947-51 FISKÁLNÍ CENINY/ ČSR II. sestava více než 55ks soudních listin opatřených kolkovými známkami s razítky Okresný súd v Bratislave, zápisy, žádosti, plné moci
Vyvolávací cena: Kč
4969
+6
1904-12 FISKÁLNÍ CENINY/ HUNGARY sestava 57ks soudních listin (Tekintetes kir. Törvényszék...), opatřených kolky různých výplatních hodnot, soudní razítko Pozsony, většinou ve slušném stavu
Vyvolávací cena: Kč
4970
+6
1874-1910 FISKÁLNÍ CENINY/ HUNGARY sestava 90ks soudních listin (Tekintetes kir. Törvényszék...), opatřených kolky různých výplatních hodnot, soudní razítko Pozsony, u některých otřepy okrajů nebo lehké skvrny v papíru
Vyvolávací cena: Kč
4971
+9
1900-45 FISKÁLNÍ ZNÁMKY sestava fiskálních zn. z celého světa, především domácích, samostatně i na výstřižcích, uloženo v 10listovém zásobníku A4
Vyvolávací cena: Kč
4972
+6
1860-1910 FISKÁLNÍ ZNÁMKY/ RAKOUSKO-UHERSKO sestava kolků různých hodnot, část na výstřižcích, uloženo v 8listovém zásobníku a 2ks výmětových listů A5
Vyvolávací cena: Kč
4973
+1
1860-1925 FISKÁLNÍ ZNÁMKY/ RAKOUSKO/ (ČSR) velká sestava úředních a soudních formulářů a listin opatřených kolky různých vydání včetně vyšších hodnot, 2 krabičky výstřižků s kolky, vše uloženo ve středně velké krabici, zajímavá nabídka
Vyvolávací cena: Kč
4974
+5
1946-47 FOTOGRAFIE soubor 59ks fotografií různých velikostí, záběry z motocyklových závodů v Liberci a Jablonci, část rodinné záběry, některé kusy se skvrnami
Vyvolávací cena: Kč
4975
+1
1919-30 FOTOGRAFIE sestava 33ks fotografií 18x13cm se záběry presidenta Masaryka na různých místech republiky při oficiálních i neoficiálních příležitostech, zčásti vzadu popsáno; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4976
1960 FOTOGRAFIE, sestava více než 50ks fotografií z Mezinárodního veletrhu Brno, většinou letadla, auta a stroje, formáty 13x18cm, čb, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4977
+13
1920? FOTOGRAFIE/ Japonsko, Malajsie, Ceylon, sestava 15ks kolorovaných a čb fotografií formátu 27x21cm nalepených na tvrdém kartónovém papíru, obsahuje zajímavé záběry místních lidí, ulic, osad, zahrad a pagod; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4978
+1
1909-42 HASIČI 2 ročníky odborných listů Hasičská ochrana z let 1941-42, hasičské věstníky, příručky, řády, stanovy, sborník, vzorník plesových pozvánek, korespondence; vše ve středně velké krabici
Vyvolávací cena: Kč
4979
+9
1930-60? HOTELOVÉ NÁLEPKY partie cca 135ks různých hotelových nálepek, většinou cizina (Evropa, Kuba), jen některé dvojmo, různé provedení (s lepem i bez, několik jako samolepky), téměř vše pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4980
1950? JUDAIKA, partie 18ks židovských novoročních přání, většinou barevné kresby i zdobené, 1x se skládankou, 4ks vzadu větší stopy po přilepení, přední strany pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4981
+2
1886 LITOGRAFIE, památník s vlepovanými litografickými obrázky květin, postaviček, andělů ap., vepsaná přání a sdělení, navíc několik zdobených dopisních papírů, kvalita k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
4982
1925-86 NOTAFILIE/ LOSY ČSR I.+ II., sestava cca 700ks losů čs. třídní loterie a československé státní loterie
Vyvolávací cena: Kč
4983
+1
1845-50 OSTATNÍ svazek hustě popsaných školních sešitů (Physik, Geometri, ...), otřepy v okrajích, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
4984
1900-30 PAPÍROVÁ PLATIDLA sestava 81ks bankovek a státovek včetně nouzových vydání, ze zemí: Rusko, Ukrajina, Německo, Rakousko aj., různá kvalita, obsahuje mj. německou 500.000Mark (#88a), ruskou 25R (#39Aa), jugoslávskou přetiskovou s chybou 4 "KYPHE"/1Dinar (#15) a jiné
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4985
1852-80 PÍSEMNOSTI, partie různých písemností se vztahem k Brnu, mj. Recepisy, parte, ohlášky, programy Besedy, noviny aj., různá kvalita, část KVP, doporučuji prohlídku
Vyvolávací cena: Kč
4986
+4
1935-48 Písničky s notami - sbírka 50ks písniček trampských, filmových, z operet apod., dvoulisty na přední straně s kresbou nebo fotem, uvnitř slova a noty, různí nakladatelé, většinou pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4987
+3
1950-2000 PIVNÍ ETIKETY velká sbírka pivních etiket domácího i zahraničního původu, nalepeno na kartičkách a rozděleno podle jednotlivých pivovarů a bývalých krajů, celkem 28 krabiček, vše uloženo ve 3 velkých krabicích, celková hmotnost činí 35kg
Vyvolávací cena: Kč
4988
+9
1910 PROPAGAČNÍ NÁLEPKY Bilder Deutscher Geschichte (obrazy z německé historie), sestava 200ks kartiček v 10listovém zásobníku
Vyvolávací cena: Kč
4989
+4
1920-80 PROPAGAČNÍ NÁLEPKY sestava cca 500ks propagačních nálepek s tématikou Vánoc z různých zemí světa, nejvíce z Dánska (celé neoddělené archy), ve složce A4
Vyvolávací cena: Kč
4990
+4
1933 PROPAGAČNÍ NÁLEPKY sestava nálepek vydaných k výstavě WIPA 1933, 10 sérií po 10ks, uloženo na 5ks albových listů
Vyvolávací cena: Kč
4991
+9
1910-70 PROPAGAČNÍ NÁLEPKY sestava propagačních nálepek převážně z Československa a zemí Evropy, uloženo v 10listovém zásobníku A4
Vyvolávací cena: Kč