Písemná aukce 17 / Pohlednice / Místopis
3771
1899 Hochfinstermünz - Hotel und Pension Josef Geiger, Luftkurort; DA, prošlá, velmi lehké skvrny v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3772
1900 Waidring - litografická koláž; DA, nepoužitá, lehká oxidace v růžcích
Vyvolávací cena: Kč
3773
1897 Liesing - Gruss aus der Brauerei, litografická koláž, pivovar; DA, prošlá, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
3774
1898 Liesing - Gruss aus der Brauerei, litografická koláž, pivovar; DA, prošlá, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
3777
1900 Wien - litografická koláž, Vídeňské kolo v Prátru, výška 63 metrů; DA, prošlá, omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
3778
1903 Wien - Dussl's Restauration, Wien IX., Sobieskiplatz Nr. 7, exteriér, interiér; DA, prošlá, lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3779
1905 Wien - koláž, dáma s deštníkem snášející se k zemi; DA, prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3781
1900 Zalău (Zilah, Waltenberg) - 3okénková, znak a trikolóra; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3782
1900 Zalău (Zilah, Waltenberg) - koláž v malířské paletě; prošlá, smytá známka
Vyvolávací cena: Kč
3783
1910 Zalău (Zilah, Waltenberg) - koláž, maceška, dáma, 5x záběr na město; prošlá, bezvadná
Vyvolávací cena: Kč
3785
1917 Per (Перь. Пристань Ржэвинa), přístav s lodičkami; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3786
1916 Sankt Peterburg (Санкт-Петербург) - Něvský prospekt, tramvaj; prošlá přes FP, útvarové razítko K.u.K. Baukompagnie Nr.118, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3787
1918 VLADIVOSTOK (Владивосток) - 3-záběrová, přístav, katedrála, Y.M.C.A.; nepoužitá, velmi lehká skvrna
Vyvolávací cena: Kč
3788
1916 Zlatooust (Златоусть) - celkový pohled; nepoužitá, lehké skvrny, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3794
1914 Richterswil (Insel Schönenwerd) - umělecká fotografie lidí putujících v noci přes zamrzlé jezero; neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3795
1916 STRYJ (Стрий) - Jagellońska ulice, pohlednice s leporelem; prošlá FP, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3796
1915 TANZANIA domorodá dívka, vydáno v Dar-es-Salaam, Deutsch-Ost-Afrika; prošlá, stržená známka, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3799
1903 Svatá Hora - reliéfní pohlednice v zeleno-fialovém tónu; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3800
1927 Praha - Jubilejní výstava poštovních známek v Praze 25. září–2. října 1927; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3801
1908 Praha - Jubilejní výstava, Japonská kavárna a čajovna, obrazová koláž; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3802
1912 rozhledna Babylon na Zeleném kopci pana hraběte z Haugwitzů, obecenstvo; prošlá, částečně stržená známka, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3803
1900 rozhledna císaře Františka Josefa, Karlovy Vary (Karlsbad), litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3804
1920? rozhledna na Čechově, turisté před budovou, čb, nepoužité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3805
1910 ČERVENÁ (PI), most přes Vltavu, nejsmělejší železniční stavba v Rakousku, výška 37m; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3925
1899 KLAPÝ - sesuv půdy, 3-okénková čb pohlednice se záběry z katastrofy 8.4.1898; DA, prošlá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4937
1900-05 NĚMECKO, RAKOUSKO, ŠVÝCARSKO menší sestava 15ks sběratelsky zajímavých pohlednic (litografie, tlačené, zlacené, koláže, zajímavé záběry, dlouhé adresy, erby apod.); neprošlé, dobrý stav, výhodná nabídka (!)
Vyvolávací cena: Kč
4938
1900-08 FRANCIE, NIZOZEMSKO, BELGIE, DÁNSKO menší sestava 12ks sběratelsky zajímavých pohlednic (dlouhé adresy, zajímavé záběry, ulice, nábřeží, postavy apod.); neprošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4948
1905-10 GREAT BRITAIN menší sestava 8ks pohlednic (zajímavé záběry, erby apod.); neprošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč