Písemná aukce 17 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
3354
1901 LIBÁŇ - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá, omačkané růžky, velmi lehká oxidace v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3358
1908 Brtnice (Pirnitz) - barevná koláž, okno vagónu, celkový pohled na město; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3359
1900 Brtnice - litografická koláž, zelený odstín; DA, neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3360
1900 Brtnice - litografická koláž; DA, neprošlá, odřené růžky, lehká oxidace v růžcích
Vyvolávací cena: Kč
3362
1909 Jihlava - koláž, náměstí s tramvají, rakouské poštovní známky, státní znak, zlacená, tlačená; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3365
1903 Polná - pohled ke kostelu sv. Panny Barbory; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3366
1908 Třešť (deutsch Triesch) - ulice s nálevnou kořalek; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3367
1930 Kardašova Řečice - 5okénková, pivovar; prošlá, lehká skvrna v okraji
Vyvolávací cena: Kč
3368
1920 Lutová - 3okénková, obchod Jakuba Štecha, villa, celkový pohled; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3369
1910 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - 8-okénková, nádraží úzkokolejné dráhy, továrna na houně, lnárna, hostinec, náměstí; nepoužitá, lehká skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3371
1940 Staré Město pod Landštejnem - 4-okénková pohlednice vydaná po obsazení s nápisem Alstadt bei Neubistritz, N.D., prošlé s provizorním raz. z r. 1945, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3379
1894 Kyselka (Giesshübl) - litografická koláž, prameny, kaple, Trpasličí díry; DA, prošlá, DR GIESSHÜBEL-PUCHSTEIN 17/8/94 (!), lehce odřená
Vyvolávací cena: Kč
3380
1897 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 6-záběrová (i nádraží), DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3381
1898 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 7-záběrová (mj. lékárna), DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3382
1901 Dětmarovice (Dziećmorowice) - litografická koláž, pošta, hospoda Jendryszczyk; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3383
1899 Karviná (Karwin) - 6-okénková koláž, pivovar, nádraží, doly Franziska, Gabrielen, lékárna; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3384
1904 Černuc - 4okénková, kaple, obchod, škola; DA, prošlá, támečkové razítko poštovny ČERNUC, lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3385
1907 Kladno - 2okénková, celkový pohled, náměstí; prošlá, poštovna NESUCHYŇ, omačkaný růžek
Vyvolávací cena: Kč
3388
1902 Kladno - hornické motivy, 5-okénková; DA, prošlá, krátké natržení v dolním okraji (5mm)
Vyvolávací cena: Kč
3389
1900 Kladno - litografická koláž, železárny, Poldina huť; DA, nepoužitá, omačkané růžky, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
3396
1915 Slaný - 6-okénková, přádelna, škola, sokolovna, nová továrna fy Breitfeld, Daněk a spol.; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3398
1899 Unhošť - 3okénková, náměstí hostinec, socha sv. Václava, postavy; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3399
1914 Unhošť - 4okénková, sokolovna, pivovar; prošlá, stržená známka, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3402
1898 Klatovy - litografická koláž, zelený odstín; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3404
1890 Velhartice - předběžná pohlednice; nepoužitá, omačkané rohy, drobné natržení v pravém okraji (2mm)
Vyvolávací cena: Kč
3406
1900 Kolín - koláž, náměstí v neděli, postavy, cyklisté; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3407
1901 Kostelec nad Černými lesy - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, omačkané rohy, krátká natržení v dolním a pravém okraji (3mm)
Vyvolávací cena: Kč
3408
1906 STŘÍBRNÁ SKALICE - 2-obrázková koláž, kostelík, celkový pohled; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3409
1905 Tismice - 3okénková, náves, obchod Antonín Suchý; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč