Písemná aukce 17 / Pohlednice / Místopis / Evropa

56228 - 1900 Brussels (Bruxelles) - litografická koláž, tramvaj,
1900 Brussels (Bruxelles) - litografická koláž, tramvaj, erby, bojiště u Waterloo; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57872 - 1901 Paris - litografická koláž, zlacená; DA, prošlá,
1901 Paris - litografická koláž, zlacená; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
59518 - 1919 Krapina -  pohled na město, prošlé s útvarovým raz
1919 Krapina - pohled na město, prošlé s útvarovým raz. FP, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena:
59111 - 1898 Gorizia (Görz) -  záběr do ulice, DA, zasláno do Tu
1898 Gorizia (Görz) - záběr do ulice, DA, zasláno do Turecka, mírně zamazané
Vyvolávací cena:
57058 - 1899 Lido di Venezia - litografická koláž; DA, prošlá,
1899 Lido di Venezia - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
57053 -  Trieste - litografická koláž, přístav; DA, prošlá, o
Trieste - litografická koláž, přístav; DA, prošlá, odřené rohy, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
57839 - 1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr
1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr vydaná k miléniové výstavě, hlavní brána; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57840 - 1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr
1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr vydaná k miléniové výstavě, korso; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57838 - 1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr
1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr vydaná k miléniové výstavě, Parlament; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57837 - 1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr
1896 litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr vydaná k miléniové výstavě, výstaviště; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59143 - 1941 Das Deutsche Volkswagenwerk Gemainschaflager, fotopohle
1941 Das Deutsche Volkswagenwerk Gemainschaflager, fotopohled zaslaný do Sudet, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57225 - 1895 Bad Wörishofen - 5okénková litografie, obchody, hote
1895 Bad Wörishofen - 5okénková litografie, obchody, hotely, ulice; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57041 - 1898 Lohr am Main - litografická koláž, rozhledna; DA, pr
1898 Lohr am Main - litografická koláž, rozhledna; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
57061 - 1905 München - pivní povodeň, koláž; prošlá, lehce om
1905 München - pivní povodeň, koláž; prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57204 - 1891 München - propagační pivní litografie; DA, prošlá
1891 München - propagační pivní litografie; DA, prošlá do Těšína, DR München 12/AUG/91 (!), dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
56230 - 1900 Passau - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý st
1900 Passau - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57052 - 1900 Ried - litografická koláž, DA, nepoužitá, dobrý s
1900 Ried - litografická koláž, DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57056 - 1901 Markgrafenmühle bei Cottbus - litografická koláž, K
1901 Markgrafenmühle bei Cottbus - litografická koláž, Kaffeegarten; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57202 - 1899 Bremen - litografická koláž; DA, prošlá, omačkan
1899 Bremen - litografická koláž; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57818 - 1901 BREMEN - litografie, radniční sklípek; DA, prošlá,
1901 BREMEN - litografie, radniční sklípek; DA, prošlá, dolepovaná známka, omačkané rohy
Vyvolávací cena:
57221 - 1900 Hamburg - litografická koláž; DA, prošlá, zachoval
1900 Hamburg - litografická koláž; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
57070 - 1900 Wilhelmshöhe - litografická koláž, zámecký park s
1900 Wilhelmshöhe - litografická koláž, zámecký park s vodopádem a vodní kaskádou; DA, nepoužitá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57073 - 1901 Hannoversch Münden - novoroční litografická koláž
1901 Hannoversch Münden - novoroční litografická koláž, rozhledna; DA, prošlá, lehké skvrny, omačkané rohy
Vyvolávací cena:
57043 - 1905 Bad Godesberg - Blick von Cosselsruh, restaurant, litog
1905 Bad Godesberg - Blick von Cosselsruh, restaurant, litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57055 - 1899 Kevelaer - litografická koláž; DA, prošlá, lehce o
1899 Kevelaer - litografická koláž; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
56229 - 1900 Bingen am Rhein - litografická koláž; DA, nepoužit
1900 Bingen am Rhein - litografická koláž; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
57059 - 1900 Landeck - litografická koláž tlačená, mladý mysli
1900 Landeck - litografická koláž tlačená, mladý myslivec s jezevčíkem hovoří přes zeď s dámou; nepoužitá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57045 - 1898 Dresden - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý s
1898 Dresden - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57046 - 1901 Dresden - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý s
1901 Dresden - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57084 - 1903 Dresden - vodní dílo Saloppe; DA, prošlá, zlomený
1903 Dresden - vodní dílo Saloppe; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
57051 - 1902 Dresden, Meissen, Schloss Scharfenberg - litografická
1902 Dresden, Meissen, Schloss Scharfenberg - litografická koláž Gruss vom schönen Elbestrand; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57036 - 1902 Freiberg - litografická koláž; DA, prošlá, odřen
1902 Freiberg - litografická koláž; DA, prošlá, odřené rohy, zlomený roh, lehké skvrny, oxidace v okraji, natržení v pravém okraji (3mm)
Vyvolávací cena:
55875 - 1909 Chemnitz - Aeussere Klosterstrasse, ruch na obchodní u
1909 Chemnitz - Aeussere Klosterstrasse, ruch na obchodní ulici; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
57240 - 1902 Königstein/Sächsische Schweiz - litografie, Restaurat
1902 Königstein/Sächsische Schweiz - litografie, Restauration a.d. Töpfer; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57076 - 1899 Leipzig - Gruss von der Leipziger Messe, litografická
1899 Leipzig - Gruss von der Leipziger Messe, litografická koláž; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
57037 - 1899 Radebeul - litografická koláž; DA, prošlá, lehce o
1899 Radebeul - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky, 2x průpich
Vyvolávací cena:
57039 - 1914 Wurzen - litografická koláž, pošta, rozhledna; pro
1914 Wurzen - litografická koláž, pošta, rozhledna; prošlá přes FP, lehká oxidace v pravém okraji
Vyvolávací cena:
57031 - 1904 Zwickau - obrazová litografická koláž, tlačená, t
1904 Zwickau - obrazová litografická koláž, tlačená, továrna na fotografii; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57072 - 1914 Halle (Saale) - litografická koláž; DA, prošlá, om
1914 Halle (Saale) - litografická koláž; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
55687 - 1908 ŠPICBERKY (Svalbard, Spitzbergen) - turistická zákla
1908 ŠPICBERKY (Svalbard, Spitzbergen) - turistická základna u Advent Bay; prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena:
58544 - 1899 Bielitz -  zimní pohled na město, nazelenalý papír,
1899 Bielitz - zimní pohled na město, nazelenalý papír, DA, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
57035 - 1901 Boboluszki (Boblowitz) - litografická koláž, hospoda
1901 Boboluszki (Boblowitz) - litografická koláž, hospoda, škola, zámek, zelený odstín; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
57316 - 1904 Boguszów (Gottesberg) - pivovar; DA, prošlá, výborn
1904 Boguszów (Gottesberg) - pivovar; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57047 - 1900 Bydgoszcz (deutsch Bromberg) - litografická koláž, p
1900 Bydgoszcz (deutsch Bromberg) - litografická koláž, přístav; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57044 - 1898 Duszniki Zdrój (deutsch Bad Reinerz) - litografická k
1898 Duszniki Zdrój (deutsch Bad Reinerz) - litografická koláž, palmový skleník; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57042 - 1899 Duszniki Zdrój (deutsch Bad Reinerz) - litografická k
1899 Duszniki Zdrój (deutsch Bad Reinerz) - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56938 - 1899 Jarosław - litografická koláž; DA, prošlá, odřen
1899 Jarosław - litografická koláž; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
57028 - 1898 Mysłowice (Myslowitz) - litografická koláž, trojmez
1898 Mysłowice (Myslowitz) - litografická koláž, trojmezí; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57220 - 1902 Niemcza (deutsch Nimptsch) - litografická koláž; DA,
1902 Niemcza (deutsch Nimptsch) - litografická koláž; DA, prošlá, omačkané rohy, odřený okraj, lehká oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
57217 - 1900 Rybnica Mała/ Jedlina-Zdrój (Reimsbach/ Charlottenbru
1900 Rybnica Mała/ Jedlina-Zdrój (Reimsbach/ Charlottenbrunn) - litografická koláž; DA, prošlá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
57057 - 1904 Siemianowice Śląskie (Laurahütte) - obrazová litogr
1904 Siemianowice Śląskie (Laurahütte) - obrazová litografická koláž tlačená, zajímavý kontrast – kovář a železárny; DA, prošlá, zlomený roh, lehce odřená
Vyvolávací cena:
57210 - 1900 Stare Bogaczowice (Alt Reichenau) - litografická kolá
1900 Stare Bogaczowice (Alt Reichenau) - litografická koláž, pivovar; DA, prošlá, zlomený růžek, oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
57223 - 1902 Świdnica (deutsch Schweidnitz) - 4okénková litografi
1902 Świdnica (deutsch Schweidnitz) - 4okénková litografie, zahradní restaurace L. Ende; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
57083 - 1902 Świdnica (Schweidnitz) - 2záběrová koláž, pomník
1902 Świdnica (Schweidnitz) - 2záběrová koláž, pomník Moltkeho; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
57034 - 1898 Szczawno Zdrój (deutsch Bad Salzbrunn) - litografická
1898 Szczawno Zdrój (deutsch Bad Salzbrunn) - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57085 - 1902 Tarnowskie Góry (Tarnowitz) - litografická koláž, n
1902 Tarnowskie Góry (Tarnowitz) - litografická koláž, nádraží, pomník císaře Viléma; DA, prošlá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
57228 - 1903 Wałbrzych (Waldenburg) - 3okénková koláž, pomníky
1903 Wałbrzych (Waldenburg) - 3okénková koláž, pomníky císaře Viléma, Bismarcka a válečný pomník; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57075 - 1905 Wałbrzych (Waldenburg) - 6-obrázková koláž; DA, pr
1905 Wałbrzych (Waldenburg) - 6-obrázková koláž; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
57077 - 1905 Wałbrzych (Waldenburg) - litografická koláž, hněd
1905 Wałbrzych (Waldenburg) - litografická koláž, hnědý odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57229 - 1898 Wałbrzych (Waldenburg) - litografická koláž; DA, pr
1898 Wałbrzych (Waldenburg) - litografická koláž; DA, prošlá, 5x průpich
Vyvolávací cena: