Písemná aukce 17 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava

57014 - 1908 Brtnice (Pirnitz) - barevná koláž, okno vagónu, cel
1908 Brtnice (Pirnitz) - barevná koláž, okno vagónu, celkový pohled na město; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56928 - 1900 Brtnice - litografická koláž, zelený odstín; DA, n
1900 Brtnice - litografická koláž, zelený odstín; DA, neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56927 - 1900 Brtnice - litografická koláž; DA, neprošlá, odřen
1900 Brtnice - litografická koláž; DA, neprošlá, odřené růžky, lehká oxidace v růžcích
Vyvolávací cena:
59669 - 1938 Brtnice - náměstí, foto: Knoll; prošlá, dobrý sta
1938 Brtnice - náměstí, foto: Knoll; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57842 - 1909 Jihlava - koláž, náměstí s tramvají, rakouské po
1909 Jihlava - koláž, náměstí s tramvají, rakouské poštovní známky, státní znak, zlacená, tlačená; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
56967 - 1899 Polná - 4-záběrová, školy; DA, prošlá, dobrý st
1899 Polná - 4-záběrová, školy; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56204 - 1900 Polná - litografie, celkový pohled; DA, prošlá, od
1900 Polná - litografie, celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57400 - 1903 Polná - pohled ke kostelu sv. Panny Barbory; DA, proš
1903 Polná - pohled ke kostelu sv. Panny Barbory; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57790 - 1908 Třešť (deutsch Triesch) - ulice s nálevnou kořalek
1908 Třešť (deutsch Triesch) - ulice s nálevnou kořalek; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: