Písemná aukce 17 / Sbírky, partie / Pohlednice
4936
1898-1908 MÍSTOPIS/ AUSTRIA sestava 83ks pohlednic z Rakouska a Vídně, část litografie, zajímavé záběry, polovina s DA, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4939
1900-10 MOTIV reprodukce s milostnými motivy, doplněno několik fotopohlednic s portréty dětí a dalšími motivy, sestava 166ks převážně čistých pohlednic
Vyvolávací cena: Kč
4940
1900-10 MOTIV sestava 70ks blahopřejných sběratelsky zajímavých pohlednic, stříhané a vlepované koláže, tlačené, zlacené, barevný litografický tisk; převážně DA, prošlé, 1x natržená, jinak převážně dobrý stav, velmi výhodná nabídka
Vyvolávací cena: Kč
4942
+79
1900-30 MELA KOEHLER ojedinělá, značně kompletní sbírka námětových pohlednic autorky M. Koehler, celkem 338ks čistých i prošlých pohlednic uložených ve 2 zásobnících, součástí podrobný seznam, mj. obsahuje vydavatelství Kramer IV/1 prošlá, Kramer III/10 luxusní, Munk Nr.1000 3ks, B.K.W. 131/1-6, 178/1,3-6, 187/1-4,6, 201/1-6, 384/1-6, 481/1-6, 620/1-6, 621/1-6, 3089/2-6, 3090/1-6, 4691/1-5, reklamní Elida 2ks atd., neobsahuje kusy vydané nakladatelstvím W.W., převážně dobrá kvalita, pouze některé prošlé kusy s vadami
Podrobný seznam (PDF)
Podrobný seznam (PDF)
Vyvolávací cena: Kč
4943
1900-30 MÍSTOPIS/ DOMÁCÍ sestava 76ks pohlednic, z toho 11ks z ciziny a 8ks žánrových, obsahuje také litografie a dlouhé adresy, několik v horším stavu
Vyvolávací cena: Kč
4944
1900-30 MÍSTOPIS/ ITÁLIE, FRANCIE, BELGIE, ANGLIE aj. soubor 352ks pohlednic v historickém albu, obsahuje zajímavé záběry z měst, katedrály, paláce, část litografické koláže, zdobené pohlednice a podobně; pohlednice většinou v dobrém stavu, album s poškozenými hranami vazby
Vyvolávací cena: Kč
4945
1900-35 MÍSTOPIS sestava 95ks pohlednic z Čech a Německa, různé techniky provedení, vše malý formát, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4946
1900-40 MÍSTOPIS sestava 200ks pohlednic, především domácích, obsahuje i část zahraničních a část motivů, některé kusy sběratelsky zajímavé, uloženo v krabičce
Vyvolávací cena: Kč
4947
1900-60 sestava cca 500ks pohlednic malého formátu, obsahuje místopis převážně z Čech a Moravy, část také cizina, menší množství motivů, k tomu malý soubor pohlednic Ot. Březiny a krabičky převážně rodinných fotografií 5,5x8cm, část pohlednic v horším stavu
Vyvolávací cena: Kč
4949
1905-53 ČSR/ MÍSTOPIS sestava 480ks pohlednic Prahy, vše malý formát, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4950
1906-38 MÍSTOPIS Brno, sestava 38ks různých pohlednic, část malovaných, z toho 4ks Tišnov sanatorium, převážně prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4951
1907-25 sestava 39ks pohlednic, barevných i jednobarevných, většinou použité, místopis ČSR (části Prahy) i Evropa aj., většinou slabší kvalita, vhodné k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
4952
1910 MÍSTOPIS/ BARCELONA sestava 39ks pohlednic netradičního formátu (polovina po podélném dělení); nepoužité, odřený horní okraj
Vyvolávací cena: Kč
4953
1910-30 MOTIV sestava 100ks blahopřejných pohlednic, některé tlačené, různé techniky provedení, vše malý formát, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4954
1910-50 MÍSTOPIS sestava 480ks pohlednic malého formátu, místopis Česka (bez Prahy) a Slovenska, Krkonoše, Tatry, české hrady a zámky; uloženo v krabici od bot
Vyvolávací cena: Kč
4955
1914-18 VOJENSKÉ I. světová válka RU, sestava 19ks fotopohlednic skupin vojáků v uniformách, momentky z přesunu vojsk, část prošlé
Vyvolávací cena: Kč
4956
1917 VOJENSKÉ sestava 16ks fotopohlednic se záběry fronty, zákopů, zničených vesnic a voj. táborů RU armády v Haliči
Vyvolávací cena: Kč
4957
1920-40 MÍSTOPIS ČSR velká sestava přes 4.600ks neroztříděných fotopohlednic malého formátu, minimálně zastoupena Praha a další turistická centra, minimální příměs ciziny a námětů, mnohé zajímavé záběry, uloženo ve velké krabici, celková hmotnost 20kg, prohlídka v Praze pouze na vyžádání, pouze osobní odběr; velmi zajímavé!
Vyvolávací cena: Kč
4958
1920-60 MÍSTOPIS ČSR velká sestava přes 3.700ks neroztříděných fotopohlednic malého formátu, minimálně zastoupena Praha a další turistická centra, minimální příměs ciziny, z velké části ORBIS a TATRAN, mnohé zajímavé záběry, uloženo ve velké banánové krabici, celková hmotnost 19kg, prohlídka v Praze pouze na vyžádání, pouze osobní odběr; velmi zajímavé!
Vyvolávací cena: Kč
4959
1930-60 MÍSTOPIS/ ČSR II. sestava 32ks pohlednic (převážně Orbis, část VF), obsahuje 8ks z edice "Putování po Československu" s malovanými mapami od Karla Slavíka; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč