Písemná aukce 18 / Pohlednice
2513
1895 Litoměřice (Leitmeritz) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2514
1902 Terezín (Theresienstadt) - litografická tlačená koláž pohled z okna cupé; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2515
1902 Úštěk (Auscha) - obchody s podloubím; DA, prošlá, velmi lehké skvrnky v obraze
Vyvolávací cena: Kč
2517
1897 Postoloprty (Postelberg) - litografická koláž, chmel, obchod s papírem; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2521
1906 Kostelec nad Labem, barevná kolážová lito, 6 záběrová, mj. cukrovar a rafinérie, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2522
1900 Lužec nad Vltavou - 2okénková, nádraží, lokomotiva, náměstí; DA, stržená známka
Vyvolávací cena: Kč
2523
1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nádraží, lodička, soutok; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2524
1901 MĚLNÍK - litografická koláž, vinná réva, vinný sklep, nádvoří, vinohrad pod zámkem, erb; DA, prošlá, lehká změna barvy v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2525
1903 Mělník- maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá, částečný podélný lom při dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2526
1900 Neratovice - 6-okénková koláž, nádraží a vlak, most; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2527
1901 BENÁTKY NAD JIZEROU - litografická koláž, carborundum; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
2529
1903 Mladá Boleslav - hrad, netradiční formát 9x4,5cm; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2530
1898 Mladá Boleslav - litografická koláž, samota U Fleků; DA, prošlá, zakulacené růžky, odřeno v pravém a dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2531
1900 Mladá Boleslav - litografická koláž, znak, postříbřeno; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2532
1903 Mladá Boleslav - náměstí, netradiční formát 9x4,5cm; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2533
1908 MLADÁ BOLESLAV - 2-okénková, sokolovna, Staroměstské náměstí, prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2534
1901 Mnichovo Hradiště - 1záběrová koláž, dekorativní rámeček, hlava dívky; DA, prošlá, částečně stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2535
1899 Mnichovo Hradiště - litografická koláž; DA, prošlá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
2536
1903 Most (Brüx) - obrázková koláž, postavy na náměstí, zlaceno, tlačeno; DA, prošlá, částečně stržená známka, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2539
1902 Josefov (Josefstadt) - obrazová koláž, voják na koni, v pozadí pevnost; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2540
1994 Adršpach (Aderspach) - litografická koláž, hostinec; DA, prošlá, odřené růžky, krátký podélný lom v pravém okraji (3cm)
Vyvolávací cena: Kč
2541
1900 Broumov (Braunau) - 1-okénková koláž; DA, prošlá, lehký lom ve střední části dole, krátké reparované natržení v dolním okraji (8mm)
Vyvolávací cena: Kč
2542
1901 Dobrošov - litografická koláž, rozhledna, znak Klubu českých turistů; DA, prošlá, odřené růžky, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
2547
1905 Nový Jičín - koláž pohled přes kamenný oblouk, erb; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2548
1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2549
1902 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2550
1900 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, lehce odřený levý okraj
Vyvolávací cena: Kč
2551
1919 Nový Jičín, budova školy Haushaltungsschule, čb., prošlý, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2553
1903 Starý Jičín - litografická koláž, pivovarní restaurace; DA, prošlá, odřené růžky a levý okraj
Vyvolávací cena: Kč
2554
1917 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 3okénková, nádraží, vlak; prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2555
1903 Kostomlaty nad Labem - 2okénková koláž, kostel, škola; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2556
1900 Křinec - 4okénková, obchod, kostel, zámeček; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2557
1900 Křinec - litografická koláž, lékárna; DA, prošlá, malé skvrnky při horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2558
1902 Křinec - litografická koláž, obchod dříve a nyní; DA, prošlá, lehké skvrny v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2559
1907 Křinec - litografická koláž, zámek, hotel, kostel, škola; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2561
1898 Lysá nad Labem - litografická koláž, pošta, cukrovar; DA, prošlá, silně odřené rohy, odřený pravý okraj
Vyvolávací cena: Kč
2562
1902 Městec Králové - litografická koláž, nemocnice, sokolovna; DA, prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2563
1911 Milovice - 8-okénková, vojenský tábor, vesnice, Franz Josef I. v oválu; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2564
1901 Nymburk - 3okénková koláž, město v zimě, erb, modrý odstín; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2569
1910 Litovel - zájezdní hostinec, železniční přejezd, lidé; prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2570
1900 Olomouc - rolnická škola a sladovna na Hradisku; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2571
1902 OLOMOUC - 2-záběrová barevná koláž, Národní dům a jeho interiér, DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2572
1911 Senice na Hané - obchod Antonína Sokola, ozdobný rámeček; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč