Písemná aukce 18 / Pohlednice

62054 - 1895 Litoměřice (Leitmeritz) - litografická koláž; DA,
1895 Litoměřice (Leitmeritz) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62480 - 1902 Terezín (Theresienstadt) - litografická tlačená kol
1902 Terezín (Theresienstadt) - litografická tlačená koláž pohled z okna cupé; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61923 - 1902 Úštěk (Auscha) - obchody s podloubím; DA, prošlá,
1902 Úštěk (Auscha) - obchody s podloubím; DA, prošlá, velmi lehké skvrnky v obraze
Vyvolávací cena:
62320 - 1899 Louny - litografická koláž; DA, prošlá, lehká oxi
1899 Louny - litografická koláž; DA, prošlá, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
62388 - 1897 Postoloprty (Postelberg) - litografická koláž, chmel
1897 Postoloprty (Postelberg) - litografická koláž, chmel, obchod s papírem; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61936 - 1900 Žatec (Saaz) - postavy na náměstí; DA, prošlá, le
1900 Žatec (Saaz) - postavy na náměstí; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62452 - 1901 Žatec (Saaz) - radnice; DA, prošlá, lehce odřené r
1901 Žatec (Saaz) - radnice; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
64822 - 1897 Žatec, barevná lito., DA, prošlé, text i na obrazov
1897 Žatec, barevná lito., DA, prošlé, text i na obrazové straně
Vyvolávací cena:
60613 - 1906 Kostelec nad Labem, barevná kolážová lito, 6 zábě
1906 Kostelec nad Labem, barevná kolážová lito, 6 záběrová, mj. cukrovar a rafinérie, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
62558 - 1900 Lužec nad Vltavou - 2okénková, nádraží, lokomotiv
1900 Lužec nad Vltavou - 2okénková, nádraží, lokomotiva, náměstí; DA, stržená známka
Vyvolávací cena:
62310 - 1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nád
1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nádraží, lodička, soutok; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62306 - 1901 MĚLNÍK - litografická koláž, vinná réva, vinný
1901 MĚLNÍK - litografická koláž, vinná réva, vinný sklep, nádvoří, vinohrad pod zámkem, erb; DA, prošlá, lehká změna barvy v horním okraji
Vyvolávací cena:
62441 - 1903 Mělník- maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá,
1903 Mělník- maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá, částečný podélný lom při dolním okraji
Vyvolávací cena:
62329 - 1900 Neratovice - 6-okénková koláž, nádraží a vlak, m
1900 Neratovice - 6-okénková koláž, nádraží a vlak, most; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62328 - 1901 BENÁTKY NAD JIZEROU - litografická koláž, carborund
1901 BENÁTKY NAD JIZEROU - litografická koláž, carborundum; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
62327 - 1905 BENÁTKY NAD JIZEROU - postavy na náměstí; DA, proš
1905 BENÁTKY NAD JIZEROU - postavy na náměstí; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
65199 - 1903 Mladá Boleslav - hrad, netradiční formát 9x4,5cm; D
1903 Mladá Boleslav - hrad, netradiční formát 9x4,5cm; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62314 - 1898 Mladá Boleslav - litografická koláž, samota U Flek
1898 Mladá Boleslav - litografická koláž, samota U Fleků; DA, prošlá, zakulacené růžky, odřeno v pravém a dolním okraji
Vyvolávací cena:
62312 - 1900 Mladá Boleslav - litografická koláž, znak, postří
1900 Mladá Boleslav - litografická koláž, znak, postříbřeno; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
65200 - 1903 Mladá Boleslav - náměstí, netradiční formát 9x4,
1903 Mladá Boleslav - náměstí, netradiční formát 9x4,5cm; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
64825 - 1908 MLADÁ BOLESLAV - 2-okénková, sokolovna, Staroměstsk
1908 MLADÁ BOLESLAV - 2-okénková, sokolovna, Staroměstské náměstí, prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena:
62322 - 1901 Mnichovo Hradiště - 1záběrová koláž, dekorativn
1901 Mnichovo Hradiště - 1záběrová koláž, dekorativní rámeček, hlava dívky; DA, prošlá, částečně stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62323 - 1899 Mnichovo Hradiště - litografická koláž; DA, prošl
1899 Mnichovo Hradiště - litografická koláž; DA, prošlá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
61940 - 1903 Most (Brüx) - obrázková koláž, postavy na náměst
1903 Most (Brüx) - obrázková koláž, postavy na náměstí, zlaceno, tlačeno; DA, prošlá, částečně stržená známka, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena:
61999 - 1897 Josefov - litografická koláž; DA, prošlá, odřené
1897 Josefov - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
61995 - 1901 Josefov - nástup jednotky; DA, prošlá, odřené rů
1901 Josefov - nástup jednotky; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62548 - 1902 Josefov (Josefstadt) - obrazová koláž, voják na kon
1902 Josefov (Josefstadt) - obrazová koláž, voják na koni, v pozadí pevnost; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61922 - 1994 Adršpach (Aderspach) - litografická koláž, hostinec
1994 Adršpach (Aderspach) - litografická koláž, hostinec; DA, prošlá, odřené růžky, krátký podélný lom v pravém okraji (3cm)
Vyvolávací cena:
61938 - 1900 Broumov (Braunau) - 1-okénková koláž; DA, prošlá,
1900 Broumov (Braunau) - 1-okénková koláž; DA, prošlá, lehký lom ve střední části dole, krátké reparované natržení v dolním okraji (8mm)
Vyvolávací cena:
61935 - 1901 Dobrošov - litografická koláž, rozhledna, znak Klub
1901 Dobrošov - litografická koláž, rozhledna, znak Klubu českých turistů; DA, prošlá, odřené růžky, zlomený roh
Vyvolávací cena:
62014 - 1898 Jaroměř - litografická koláž, vlak; DA, prošlá,
1898 Jaroměř - litografická koláž, vlak; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62012 - 1906 Jaroměř - zadní trakty domů u řeky; DA, prošlá,
1906 Jaroměř - zadní trakty domů u řeky; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62325 - 1897 Náchod - litografická koláž; DA, prošlá, luxusní
1897 Náchod - litografická koláž; DA, prošlá, luxusní
Vyvolávací cena:
62368 - 1899 Nové Město nad Metují - litografická koláž; DA, p
1899 Nové Město nad Metují - litografická koláž; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
65198 - 1905 Nový Jičín - koláž pohled přes kamenný oblouk, e
1905 Nový Jičín - koláž pohled přes kamenný oblouk, erb; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62748 - 1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, p
1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62108 - 1902 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž č
1902 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62107 - 1900 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž č
1900 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, lehce odřený levý okraj
Vyvolávací cena:
64117 - 1919 Nový Jičín,  budova školy Haushaltungsschule, čb.,
1919 Nový Jičín, budova školy Haushaltungsschule, čb., prošlý, bez poškození
Vyvolávací cena:
64422 - 1919 Příbor - náměstí; prošlá, odřené růžky
1919 Příbor - náměstí; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62577 - 1903 Starý Jičín - litografická koláž, pivovarní rest
1903 Starý Jičín - litografická koláž, pivovarní restaurace; DA, prošlá, odřené růžky a levý okraj
Vyvolávací cena:
62578 - 1917 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 3okénková, nádraží,
1917 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 3okénková, nádraží, vlak; prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62102 - 1903 Kostomlaty nad Labem - 2okénková koláž, kostel, šk
1903 Kostomlaty nad Labem - 2okénková koláž, kostel, škola; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
61921 - 1900 Křinec - 4okénková, obchod, kostel, zámeček; DA, n
1900 Křinec - 4okénková, obchod, kostel, zámeček; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62092 - 1900 Křinec - litografická koláž, lékárna; DA, prošl
1900 Křinec - litografická koláž, lékárna; DA, prošlá, malé skvrnky při horním okraji
Vyvolávací cena:
62091 - 1902 Křinec - litografická koláž, obchod dříve a nyní
1902 Křinec - litografická koláž, obchod dříve a nyní; DA, prošlá, lehké skvrny v horním okraji
Vyvolávací cena:
62093 - 1907 Křinec - litografická koláž, zámek, hotel, kostel,
1907 Křinec - litografická koláž, zámek, hotel, kostel, škola; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
63962 - 1930 Loučeň - Patřín, hájovna, použitá, dobře zachov
1930 Loučeň - Patřín, hájovna, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
62304 - 1898 Lysá nad Labem - litografická koláž, pošta, cukrov
1898 Lysá nad Labem - litografická koláž, pošta, cukrovar; DA, prošlá, silně odřené rohy, odřený pravý okraj
Vyvolávací cena:
62097 - 1902 Městec Králové - litografická koláž, nemocnice, s
1902 Městec Králové - litografická koláž, nemocnice, sokolovna; DA, prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena:
62563 - 1911 Milovice - 8-okénková, vojenský tábor, vesnice, Fra
1911 Milovice - 8-okénková, vojenský tábor, vesnice, Franz Josef I. v oválu; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62374 - 1901 Nymburk - 3okénková koláž, město v zimě, erb, mod
1901 Nymburk - 3okénková koláž, město v zimě, erb, modrý odstín; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62373 - 1903 NYMBURK - koláž město v budoucnosti; DA prošlá, le
1903 NYMBURK - koláž "město v budoucnosti"; DA prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62372 - 1901 Nymburk - litografická koláž; DA, prošlá, výborn
1901 Nymburk - litografická koláž; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62411 - 1897 Poděbrady - pohlednice ve stylu předchůdce; DA, pro
1897 Poděbrady - pohlednice ve stylu předchůdce; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62446 - 1898 Rožďalovice - 4okénková koláž, znak; DA, prošlá
1898 Rožďalovice - 4okénková koláž, znak; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
65203 - 1910 Litovel - zájezdní hostinec, železniční přejezd,
1910 Litovel - zájezdní hostinec, železniční přejezd, lidé; prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62535 - 1900 Olomouc - rolnická škola a sladovna na Hradisku; DA,
1900 Olomouc - rolnická škola a sladovna na Hradisku; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62078 - 1902 OLOMOUC - 2-záběrová barevná koláž, Národní dů
1902 OLOMOUC - 2-záběrová barevná koláž, Národní dům a jeho interiér, DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
62586 - 1911 Senice na Hané - obchod Antonína Sokola, ozdobný rá
1911 Senice na Hané - obchod Antonína Sokola, ozdobný rámeček; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: