Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis

Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
61959 - 1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, pro
1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62049 - 1895 Karlštejn - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, dob
1895 Karlštejn - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61930 - 1899 Bezděz - litografická koláž, oltář, interiér kos
Vyvolávací cena:
62422 - 1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dob
1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62381 - 1906 Orlík - litografická koláž, jelen, tlačeno, zlacen
Vyvolávací cena:
62379 - 1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomen
1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomený růžek, krátké natržení v dolním okraji
Vyvolávací cena:
62308 - 1897 Krkonoše - 4okénková, Spálený Mlýn (Mohornmühle)
1897 Krkonoše - 4okénková, Spálený Mlýn (Mohornmühle), Obří důl (Riesengrund), Temný důl (Dunkelthal), sklárna; DA, prošlá, odřené rohy, skvrny v obraze
Vyvolávací cena:
62429 - 1902 Krkonoše - Česká bouda na Sněžce, zimní pohled, l
1902 Krkonoše - Česká bouda na Sněžce, zimní pohled, lidé na saních; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62471 - 1900 Šumava - litografická koláž, nádraží na Špičá
1900 Šumava - litografická koláž, nádraží na Špičáku, Černé jezero, hotel Rix, pension Prokop; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
61927 - 1900 Šumava - Třístoličník (Dreisessel), hotel Muhr, li
1900 Šumava - Třístoličník (Dreisessel), hotel Muhr, litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřeno v obraze (vlevo nahoře)
Vyvolávací cena:
61925 - 1905 Šumava - muž na vrcholu Javora; DA, prošlá, lehce o
1905 Šumava - muž na vrcholu Javora; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62521 - 1900 Beroun - Plzeňská brána, litografická koláž; DA,
1900 Beroun - Plzeňská brána, litografická koláž; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62505 - 1898 Zdice - perokresba; DA, prošlá, dobrý stav
1898 Zdice - perokresba; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61941 - 1898 Brno - 4-okénková koláž, Veverská ulice, stárek z
1898 Brno - 4-okénková koláž, Veverská ulice, stárek z Líšně, restaurace Útulna u Macochy, kostel; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
61942 - 1900 Brno - Zelný trh, stánky, lidé, budovy, zajímavý z
1900 Brno - Zelný trh, stánky, lidé, budovy, zajímavý záběr; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
64821 - 1908 Brno - hotel Slavia a Národní kavárna, 5-okénková
1908 Brno - hotel Slavia a Národní kavárna, 5-okénková koláž s interiáry, prošlé; mírně zamazané od razítkovací barvy v obraze
Vyvolávací cena:
65204 - 1914 Brno - hotel Pilsnerhof, Jakubské náměstí (Rennerga
1914 Brno - hotel Pilsnerhof, Jakubské náměstí (Rennergasse); prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62585 - 1909 Tuřany (Turas) - litografická koláž; prošlá, dobr
1909 Tuřany (Turas) - litografická koláž; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
65205 - 1900 Židenice - Táborská třída, lidé; DA, prošlá, zv
1900 Židenice - Táborská třída, lidé; DA, prošlá, zvlněný pravý okraj, krátké natržení (6mm)
Vyvolávací cena:
63005 - 1916 Střelice u Brna - hostinec, lidé; prošlá, velmi leh
1916 Střelice u Brna - hostinec, lidé; prošlá, velmi lehká skvrna
Vyvolávací cena:
62499 - 1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny,
1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny, zlomené růžky vpravo
Vyvolávací cena:
62500 - 1900 VRANOV - rytina z roku 1740 na hnědém papíru; DA, ne
1900 VRANOV - rytina z roku 1740 na hnědém papíru; DA, nepoužitá, odřené růžky i okraje
Vyvolávací cena:
62582 - 1905 Tišnov - pohled do ulice; DA, prošlá, dobrý stav
1905 Tišnov - pohled do ulice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62607 - 1898 Židlochovice (Groß Seelowitz) - litografická koláž
Vyvolávací cena:
62047 - 1903 Karlova Studánka (Karlsbrunn) - litografická koláž,
Vyvolávací cena:
62550 - 1901 Krnov (Jägerndorf) - litografie, noční Cvilín; DA,
Vyvolávací cena:
62551 - 1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepouž
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62565 - 1917 Břeclav (Lundenburg) - nádraží, vlaky; prošlá, do
1917 Břeclav (Lundenburg) - nádraží, vlaky; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62053 - 1903 Lednice - litografická koláž; DA, prošlá, odřené
Vyvolávací cena:
62522 - 1912 Česká Lípa (Leipa) - lidé v obchodní ulici; prošl
1912 Česká Lípa (Leipa) - lidé v obchodní ulici; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61957 - 1898 Jestřebí (Habstein) - povoz na ulici; DA, prošlá, o
1898 Jestřebí (Habstein) - povoz na ulici; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
61962 - 1908 Kravaře (Graber) - litografická koláž; DA, prošlá
1908 Kravaře (Graber) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
61972 - 1905 SLOUP V ČECHÁCH (Bürgstein) - restaurace Fichrelsch
1905 SLOUP V ČECHÁCH (Bürgstein) - restaurace Fichrelschänke, zlaceno; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62566 - 1900 České Budějovice - litografická koláž, městský
Vyvolávací cena:
61934 - 1902 České Budějovice - litografie, náměstí; DA, proš
1902 České Budějovice - litografie, náměstí; DA, prošlá, lehký lom růžku
Vyvolávací cena:
64816 - 1904 České Budějovice - pivovar, 2-okénková koláž, DA
Vyvolávací cena:
62523 - 1920 České Budějovice (Budweis) - stará ulička; bez adr
Vyvolávací cena:
65503 - 1919 Nové Hrady (Gratzen) - náměstí s kočáry před hot
Vyvolávací cena:
62096 - 1897 Český Krumlov - litografická koláž, rozhledna Kle
1897 Český Krumlov - litografická koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62095 - 1894 Český Krumlov (Krumau) - 4okénková koláž, rozhled
1894 Český Krumlov (Krumau) - 4okénková koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62477 - 1905 Děčín (Tetschen) - litografická koláž, restaurant
1905 Děčín (Tetschen) - litografická koláž, restaurant Peschke, interiér; DA, prošlá, stržená známka
Vyvolávací cena:
61948 - 1901 Česká Kubice - litografická koláž, tunel; DA, pro
1901 Česká Kubice - litografická koláž, tunel; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
64116 -  Rýzmberk - barevná lakovaná pohlednice s hradem a hostin
Rýzmberk - barevná lakovaná pohlednice s hradem a hostincem u Pešků, prošlé, velmi lehké lomy v dolních růžcích
Vyvolávací cena:
62520 - 1905 Baška - 4okénková, továrna, vlečka; DA, prošlá,
1905 Baška - 4okénková, továrna, vlečka; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61969 - 1899 Frýdek-Místek - 8-okénková koláž, kostelík na Pr
Vyvolávací cena:
62569 - 1917 Paskov - 5okénková, nádraží, pivovar, zámek, most
1917 Paskov - 5okénková, nádraží, pivovar, zámek, most, náměstí; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
62326 - 1898 Havlíčkův Brod (Německý Brod) - styl předchůdce
1898 Havlíčkův Brod (Německý Brod) - styl předchůdce pohlednice; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích, zakulacené rohy, odřený spodní okraj
Vyvolávací cena:
61961 - 1897 Kyjov (Gaya) - 3-okénková koláž, hnědý odstín; D
1897 Kyjov (Gaya) - 3-okénková koláž, hnědý odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61960 - 1897 Kyjov (Gaya) - 5-okénková koláž, sklárna, modrý o
1897 Kyjov (Gaya) - 5-okénková koláž, sklárna, modrý odstín; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62025 - 1897 Hradec Králové - litografická koláž; DA, prošlá,
1897 Hradec Králové - litografická koláž; DA, prošlá, odřené okraje, natržení v horním okraji (2mm)
Vyvolávací cena:
62018 - 1904 Chlumec nad Cidlinou - čb koláž, lidé na náměstí
1904 Chlumec nad Cidlinou - čb koláž, lidé na náměstí; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
61970 - 1897 Františkovy Lázně (Franzensbad) - 4okénková litogr
1897 Františkovy Lázně (Franzensbad) - 4okénková litografická koláž, bahenní lázně; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62313 - 1900 Mariánské Lázně (Marienbad) - litografie, karikatur
1900 Mariánské Lázně (Marienbad) - litografie, karikatura návštěvníků lázní; DA, prošlá, lehké skvrnky
Vyvolávací cena:
61924 - 1902 Aš (Asch) - litografická koláž, radnice, erb, tlač
1902 Aš (Asch) - litografická koláž, radnice, erb, tlačená, zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61976 - 1902 Cheb (Eger) - obrazová koláž podloubí, Valdštejnsk
1902 Cheb (Eger) - obrazová koláž "podloubí", Valdštejnský dům, Valdštejn ve štítku, zlaceno; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
63966 - 1924 PODHOŘÍ (Kreuzenstein) - zaniklá obec, výletní res
1924 PODHOŘÍ (Kreuzenstein) - zaniklá obec, výletní restaurace Mlýnek (Insel Mühlerl); prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
62540 - 1913 Chomutov (Komotau) - propagační pohlednice německéh
Vyvolávací cena:
64413 - 1909 Chomutov,  5-okénková barevná koláž uprostřed Kai
1909 Chomutov, 5-okénková barevná koláž uprostřed Kaiser Josef Strasse, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
64416 - 1915 Chomutov,  barevná koláž, náměstí s vojákem O du
1915 Chomutov, barevná koláž, náměstí s vojákem "O du mein Österreich!", prošlé bez poškození
Vyvolávací cena:
64410 - 1905 Chomutov,  kolorovaná koláž pohled z okna na ulici P
1905 Chomutov, kolorovaná koláž pohled z okna na ulici Plattnerstrasse, prošlé, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: