Písemná aukce 18 / Filatelie / Slovensko 1939-1945 / Známky
1939 Alb.18 přetisková 3Kč Český ráj, 1x horní rohový 4-blok, svěží a 1x dolní rohový 4-blok s DZ 1A, slabý obtisk tiskové barvy a na 1 zn. i černého podkladového papíru, zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.19a+b přetiskové Slavkov, u modrého přetisku drobné otisky barvy v lepu, drobná narušení lepu, jinak dobrá kvalita, obě zk. Koz. + značky Slovenský filatelista
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.20KH přetisková 4Kč, kupón horní s okrajem, zajímavá nahodilá vada - skvrna v tiskové barvě známky v dolním okraji, jinak svěží, zk. Gi., kat. 2200Sk
Vyvolávací cena: Kč
1939 falzum přetisku Slovenský štát 1939 na zn. 5Kč, Pof.312 v levém horním 4-bloku s kupónem
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.21 přetisková 5Kč, mírně zdvojený přetisk, svěží, zk. Gi + vlast. značka?, kat. 750Sk
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.22 Bratislava 10Kč s přetiskem, I.typ přetisku s lepším odstínem barvy, pěkná kvalita, pravý přetisk, zk. Gi, kat. min. 6500Sk
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.S23B Hlinka, spojka se 4 zn., ŘZ 10½, označeno, pěkná kvalita, zk. Gi., kat. 5500Sk
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.24C Hlinka, varianta zoubkování C3, v lepu malá kapka lepidla (po přilepení?), jinak dobrá kvalita, zk. Dub, tužkou podpis vlastníka ?, kat. 500Sk
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.NZ34, 40h Štefánik, nezoubkovaná svislá 2-páska, na 1 zn. slabá stopa po nálepce
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.NZ36, 1Ks Štefánik, nezoubkovaná svislá 2-páska, na 1 zn. slabá stopa po nálepce
Vyvolávací cena: Kč
1939 Alb.NZ43 Yx N, Tiso 50h zelená, vodorovná nezoubkovaná 2-páska s levým okrajem, bez stopy, ale s poškozením lepu po špatném uložení, kat. 4400Sk
Vyvolávací cena: Kč
1940 Alb.DR1-2, Doruční, kompletní 100-zn. PA s okraji, nepřeložené, lehce omačkané horní a dolní okraje, jinak čisté, pěkné, kat. min. 1600Sk, navíc DV, výhodné
Vyvolávací cena: Kč