Písemná aukce 18 / Ostatní sběratelské obory / Fotografie
3182
1917 4x fotografie z poprav za I. světové války, Srbsko, Udine, Kruševac, Piavon u Oderzo, čb, sign. Zikmund Reach Praha, Skořepka 9, nepoužité
Vyvolávací cena: Kč
3183
1967 AKTY STIBOR Miloslav: Akty, soubor 12ks uměleckých aktů v originální obálce
Vyvolávací cena: Kč
3184
1967 AKTY VIRT Zdeněk: Akty, soubor 15ks uměleckých aktů v originální obálce
Vyvolávací cena: Kč
3185
1980? Bécaud Gilbert, sestava 5ks fotografií 24x18cm (foto Regal), koncert ve Zlíně
Vyvolávací cena: Kč
3186
1910 kabinetní foto 5,5x11,5cm, muž v uniformě (četník), ateliér Rafael, Brno
Vyvolávací cena: Kč
3187
1905 kabinetní foto mladého rakouského důstojníka, ateliér Langhans, 110x205mm, podlepeno kartónovým papírem, luxusní kvalita, v originálním ochranném obalu
Vyvolávací cena: Kč
3188
1944 MILITARIA 2x oficielní fotozpravodajství z pohřbu nejstaršího čs. vojáka čsl. exilové armády v Anglii Matěje Foubíka (63 let), formáty 22x17cm, černobílé, vzadu přilepena zpráva, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3189
1942 MILITARIA JAMBOR Oldřich (1913–1942), pilot RAF, kapitán letadla 311. čs. bombardovací perutě, 34 operačních letů, v r. 1991 povýšen na plukovníka in memoriam, 3 fotografie malého formátu, vždy v uniformě, z toho 1x portrét s podpisem, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3190
1942 MILITARIA MAYER Jan (*11.6.1918), stíhací pilot 312. čs. perutě RAF, oficiální foto čs. inspertorátu, cenzurované, foto Ladislav Sitenský (!!), formát 14x18,5cm, černobílé, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3191
1945 MILITARIA sestava 3ks fotografií 4x6,5cm, vojáci Rudé armády, ateliér V. Jarošová, Olomouc
Vyvolávací cena: Kč
3192
1938? reklamní fotografie přední části dvouplošníku AERO A-32, hvězdicové motory Walter Jupiter, formát 17x23cm, černohnědý tón, vzadu stopa po přilepení, jinak dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3193
1926 SKAUTING, fotografie skautského oddílu Praha (dorost Národní střelecké jednoty Praha VIII.), lepená pasparta 36x30cm, foto 23x17cm, čb, foto F. Nonnenmann, Praha, zajímavá dokumentární fotografie, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3194
1906 velkoformátová svatební fotografie podlepená kartónovým papírem, stojící postavy, 540x690mm, ateliér Pietzner, signováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč