Písemná aukce 35 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Bosna a Hercegovina

137724 - 1906 Mi.29-31, 33-41, Krajinky, nekompletní série 12ks zn
1906 Mi.29-31, 33-41, Krajinky, nekompletní série 12ks známek se zoubkováním 4441, hledané
Vyvolávací cena:
137726 - 1906 Mi.33, 38, 40 2x, 44, Krajinky, sestava 5ks známek s r
1906 Mi.33, 38, 40 2x, 44, Krajinky, sestava 5ks známek s různým zoubkováním - určeno, označeno
Vyvolávací cena:
137728 - 1906 sestava 15ks známek emise Krajinky s různým zoubkov
1906 sestava 15ks známek emise Krajinky s různým zoubkováním - určeno, označeno
Vyvolávací cena:
136944 - 1906 ZT  Mi.44, Franz Josef 5Kr, sestava 2ks kompletních ar
1906 ZT Mi.44, Franz Josef 5Kr, sestava 2ks kompletních archů v černé a modré barvě, měditisk na originálním známkovém papíru bez lepu, na černém archu schvalovací podpis Th. Hrnčíř 6.11.1906, patina - skvrnky, jinak bezvadné, zcela mimořádná nabídka, ozdoba každé specializované sbírky
Vyvolávací cena:
135269 - 1908 dopisnice 5h dofr. zn. Mi.31-32 zaslaná do Saigonu (!)
1908 dopisnice 5h dofr. zn. Mi.31-32 zaslaná do Saigonu (!), DR K.u.K. MILIT.POST SARAJEVO/ 22/2/08, velmi neobvyklá destinace
Vyvolávací cena:
137606 - 1917 dopis s bohatou frankaturou přetiskových příplatkov
1917 dopis s bohatou frankaturou přetiskových příplatkových zn. Mi.89 2x, 93, 94 3x, 117, DR SARAJEVO 6.I.17, drobná natržení v okrajích obálky
Vyvolávací cena:
137599 - 1918 R-dopis do Prahy, vyfr. mj. příplatkovou zn. Mi.142 2
1918 R-dopis do Prahy, vyfr. mj. příplatkovou zn. Mi.142 2x, Pomoc válečným invalidům, a 4-blokem zn. Mi.125, Karel 5h, podací DR DOBRLJIN/ 10.IV.18 + otisk řádkového útvarového razítka, bez poškození
Vyvolávací cena:
134830 - 1895-1918 [SBÍRKY]  zajímavá sbírka známek na albových
1895-1918 [SBÍRKY] zajímavá sbírka známek na albových listech v pérových deskách, kat. přes 600€
Vyvolávací cena:
137434 - 1900-18 [SBÍRKY]  sestava známek, částečná specializac
+31
1900-18 [SBÍRKY] sestava známek, částečná specializace, různé perforace, odstíny aj., uloženo ve 20-listovém zásobníku, kat. 2200€
Vyvolávací cena:
136023 - 1906-10 [SBÍRKY]  partie známek, uloženo na volných albo
1906-10 [SBÍRKY] partie známek, uloženo na volných albových listech, různorodý materiál, různé zoubkování, zajímavé, vhodné pro další zpracování
Vyvolávací cena: